Au Pair Vācija

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    Timoti
    Dalībnieks

    Vai ir kādi kandidāti, kas apsver iespēju pieteikties Au Auair Vācijas programmai?

    Selins68
    Dalībnieks

    Vai ir kādi kandidāti, kas apsver iespēju pieteikties Au Auair Vācijas programmai?

    Jā, es domāju, bet es nevarēju atrast aģents Turcijā. Vai ir kādi draugi, kas var piedāvāt man aģentu?

    Timoti
    Dalībnieks

    Jā, es domāju, bet es nevarēju atrast aģents Turcijā. Vai ir kādi draugi, kas var piedāvāt man aģentu?

    Labdien, es nezinu, vai no šejienes ir aizliegts izveidot saiti, tāpēc Timotejs Au Pair Jūs to varat uzrakstīt google. Mēs nosūtām Au Pair uz Vāciju. Šobrīd ir diezgan daudz vācu ģimeņu, kas vēlas mūsu portfelī turku au pair. Ja domājat, varat sazināties ar mums.

    Selins68
    Dalībnieks

    Labdien, es nezinu, vai no šejienes ir aizliegts izveidot saiti, tāpēc Timotejs Au Pair Jūs to varat uzrakstīt google. Mēs nosūtām Au Pair uz Vāciju. Šobrīd ir diezgan daudz vācu ģimeņu, kas vēlas mūsu portfelī turku au pair. Ja domājat, varat sazināties ar mums.

    Teşekürler

    Timoti
    Dalībnieks

    Teşekürler

    Laipni lūdzam redzēt Timoti Au Pair Vāciju

    Selins68
    Dalībnieks

    Kur var iegūt vairāk informācijas par Au Pair Vāciju?

    Timoti
    Dalībnieks

    Kur var iegūt vairāk informācijas par Au Pair Vāciju?

    • Atrodoties 18 – 26 gadu vecuma grupā
      Vismaz vidusskolu beidzēji (vēlams būt universitātes absolventi)
      Pārzināt vismaz A1 līmeņa vācu valodu un to dokumentēt.
      (A1 līmenis ir zemākais līmenis. Tiem, kas atrodas šajā līmenī, būtu jāzina angļu valoda B1 līmenī papildus vācu A1 līmenim.)
      Nav veselības problēmu
      Par tīru sodāmības reģistru
      Ir pieredze bērnu vai mazuļu aprūpē un dokumentē to ar atsaucēm
      Jāiekļauj programmā vismaz 6 mēnešus
      Kvalifikācijas iegūšana, lai iegūtu vīzu
      Iepriekš nebiju Au Pair Vācijā
    • [/ Saraksts]
      Plašāka informācija par Google Timoti Au Pair Vācija Jūs varat rakstīt un piekļūt tam mūsu vietnē.

    Timoti
    Dalībnieks

    Kur var iegūt vairāk informācijas par Au Pair Vāciju?

    Es arī vēlētos informēt Au Pairs par to, ko nodrošina vācu ģimenes.
    Privāta istaba (ja tā nav mazāka par 8 kvadrātmetriem)
    3 ēdienreizes
    Mēnesī min. 260 eiro
    50 eiro mēnesī par vācu valodas kursiem
    Ja vācu valodas kursi nav gājiena vai riteņbraukšanas attālumā, sabiedriskā transporta izmaksas sedz ģimene.
    Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšana
    2 dienas apmaksāts atvaļinājums mēnesī
    1 pilna nedēļa pusi brīvdienas

    Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums Timoti Au Pair Vācija Varat arī meklēt un sasniegt Google.

    Timoti
    Dalībnieks

    Kur var iegūt vairāk informācijas par Au Pair Vāciju?

    Cik mēnešu minimums jūs varat palikt Vācijā kā au pair?
    Parasti ģimenes vēlas vismaz 6 mēnešus. Vēlams 12 mēneši.
    Ģimenes, kuras vēlas 3 mēnešus, vasaras mēnešos reti var iziet.
    Google mums Timoti Au Pair Vācija Jūs varat sasniegt, ierakstot.

    Timoti
    Dalībnieks

    Kur var iegūt vairāk informācijas par Au Pair Vāciju?

    Vai ir vācu intervija par Au Pair Germany Visa?
    Uz šo jautājumu nav pilnīgas un skaidras atbildes. Tas ir atkarīgs no vīzas darbinieka ieskatiem. Ja jums ir Gētes institūta A1 mājas līmeņa sertifikāts (augstāka līmeņa sertifikāti vienmēr ir izdevīgāki). Pastāv liela varbūtība, ka intervija būs turku valodā. Tie, kuriem nav vācu valodas prasmes sertifikāta, tiek intervēti stingri vācu valodā. Timoti Au Pair Vācija Mēs jums palīdzēsim ar vīzu. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktinformāciju mūsu vietnē vai aizpildot pieteikuma veidlapu mūsu vietnē.

    Timoti
    Dalībnieks

    Jā, es domāju, bet es nevarēju atrast aģents Turcijā. Vai ir kādi draugi, kas var piedāvāt man aģentu?

    3 bērnu (10, 8 un 5 gadus vecu) ģimenei Minhenē mēs meklējam Au Pairs ar vismaz A2020 vācu valodu uz 12 mēnešu periodu, kas var sākties 1. gada aprīlī. Darba laiks ir 30 stundas nedēļā. 5 dienas nedēļā. Uzdevuma apraksts: Bērnu vedināšana uz skolu un palīdzība mātei ar viegliem mājas darbiem. Mājas darbs nav vajadzīgs, jo nedēļā nāk tikai viens apkopējs. Būtu labi, ja viņam būtu autovadītāja apliecība, bet tas nav nepieciešams. Tā kā viņi atrodas Minhenē, transportēšana ir ļoti vienkārša. Ieinteresētie kandidāti Timoti Au Pair Vācija viņi var aizpildīt pieteikuma veidlapu.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Man to vajadzētu saukt par modernu vergu darbu. Man bija draugs vācu kursā, es zvēru, ka viņš to darīja, lai nopelnītu no tevis. Piemēram, es strādāju rūpnīcā. Mēs bijām 7 cilvēki ar vīrieti, kurš strādāja par apakšuzņēmēju. Mūsējie. Stundas alga vienam cilvēkam bija 34 eiro, bet par paaugstinājumu mums maksāja 13 eiro. Lai arī gribējām mazāk nopelnīt, viņš teica utt. Eiropieši mīl ārzemniekus, jo viņi viņus lēti nodarbina un no viņiem nopelna daudz naudas. Šobrīd tāda pati situācija ir arī Turcijā. Darba devēji ļoti mīl sīriešus, jo viņi nenodrošina viņus lēti ir jābūt dokumentiem un uzturēšanās atļaujai. Citiem vārdiem sakot, nejautājiet, ko es izdarīju pēc tam, tikai neliels padoms no manis...

    zeynepxnumx
    Dalībnieks

    Man to vajadzētu saukt par mūsdienu vergu darbu. Man bija draugs, es zvēru, ka viņš to darīja par mīlestību pret Eiropu tu. Piemēram, es strādāju rūpnīcā. Mēs bijām 7 cilvēki ar vīrieti, kurš strādāja par apakšuzņēmēju. Mūsējie. Stundas alga vienam cilvēkam bija 34 eiro, bet par paaugstinājumu mums maksāja 13 eiro. Lai arī gribējām mazāk nopelnīt, viņš teica utt. Eiropieši mīl ārzemniekus, jo viņi viņus lēti nodarbina un no viņiem nopelna daudz naudas. Šobrīd tāda pati situācija ir arī Turcijā. Darba devēji ļoti mīl sīriešus, jo viņi nenodrošina viņus lēti ir jābūt dokumentiem un uzturēšanās atļaujai. Citiem vārdiem sakot, nejautājiet, ko es izdarīju pēc tam, tikai neliels padoms no manis...

    ES tev nepiekrītu. Es domāju, ka mēs nevaram apprecēties, lai iegūtu valodu izglītību. :))) Tie, kas vēlas kļūt par Au Pair, nav ieinteresēti mācīties valodu vai palikt un strādāt Vācijā. Tātad tā nav mīlestība pret Eiropu, kā jūs sakāt. Diemžēl mums nav finansiālo spēku, lai mācītos valodu skolā. Cik maksā istabas īre Vācijā? Es veicu pētījumu valodu skolā. Tas maksā 200 eiro nedēļā, ja pieskaita pārtiku un transportu, tas pārsniedz 250 eiro. Tas ir 1000 eiro mēnesī. Tātad, ja pieskaita kabatas naudu, ko iegūstam no ģimenes, mūsu ienākumi, strādājot par au pair, pārsniedz 1350 eiro. Manuprāt, 30 stundas ir saprātīgs darba stundu skaits. Ņemot vērā Turcijā saņemtās algas. Tas ir tāpat kā nopelnīt 30 - 8000 TL kādam, kurš rūpējas par bērnu 9000 stundas. :)) Veicu aprēķinu Gada izmitināšana + uzturēšanās izdevumi, lai iet valodu skolā 12 mēnešus ir 12.000 12 eiro, pieskaitot 20.000 mēnešu valodu skolu, tie sasniedz 130.000 XNUMX eiro. XNUMX XNUMX TL :))) Tātad, protams, ir, kas to var atļauties. Bet tiem, kam nepietiek, es domāju, ka Au pair var būt glābējs. Es domāju, ka tas ir izturams, jo tas ir pagaidu darbs. Arī studenta vīzu iegūt ir ļoti grūti. Ir nepieciešams dokumentēt, ka varat atļauties tik augstus skaitļus. Studentiem nav atļauts strādāt. Tātad valodu skolas vīza ir tikai bagātajiem. :((( Dzirdēju, ka Au Pair vīzu dabūt ir ļoti vienkārši. Nav jādeklarē nekādi finansiālie līdzekļi. Ir daudz iespēju praktizēties ar ģimeni. Valodu skolās vienmēr ir tāpat. Vienmēr ir Klasē turku valoda. Vai tu ar viņiem pavadi laiku, brāl? :)) Uzlabojiet savu turku valodu un iztērējiet tai 130.000 XNUMX TL. Protams, tas ir mans viedoklis. Nu, man nekas cits neatliek, kā kļūt par au pair. 

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Tu liec tam izskatīties pēc skaistas lietas, halal, tas ne ar ko neatšķiras no verdzības, es redzēju tavu dzīvo liecinieku. Saka, tīri māju, pieskati bērnus utt., tad es atnācu mācīties valodu. :) Lielākā daļa atnākušo paliek kaut kā tikai valoda. 100 no 10 nāk mācīties. Lai nu kā, nekas, nav jāstrīdas, lai vācieši pa lēto atved istabeni auklīti, labi 😊

    zeynepxnumx
    Dalībnieks

    Tu liec tam izskatīties pēc skaistas lietas, halal, tas ne ar ko neatšķiras no verdzības, es redzēju tavu dzīvo liecinieku. Saka, tīri māju, pieskati bērnus utt., tad es atnācu mācīties valodu. :) Lielākā daļa atnākušo paliek kaut kā tikai valoda. 100 no 10 nāk mācīties. Lai nu kā, nekas, nav jāstrīdas, lai vācieši pa lēto atved istabeni auklīti, labi 😊

    Tad es ievadu jūsu minētos 10%. :))) Mēs tik un tā nestrīdamies. Mēs vienkārši rakstām savas idejas. Citi draugi, kas lasa forumu, lasa dažādu viedokļu cilvēku komentārus. Lielākā daļa atnākušo paliek, protams, tas ir atkarīgs no cilvēkiem, kas atnāk. Ja viņi tiecas uz labu karjeru Turcijā, viņi nevēlēsies tur palikt nelegāli un strādāt bezrecepšu darbu. Ja viņi iemācīsies savu valodu un veiks labu akadēmisko karjeru, viņi atgriezīsies. Tad viņi, protams, var atrast darbu ārzemēs ar daudz labākām iespējām un legāli iegūt darba atļaujas. Au Pairing nav jauna programma. Tas ir darīts 40 - 50 gadus. Kā tu saki, ja tā būtu kā verdzība, tad kaut kur iestrēgtu. Neviens negribēja būt au pair. Tāpat, ja papēta, ne tikai Turcija, bet arī Dānija, kurā ir ļoti augsti ienākumi un ekonomiskais līmenis; Šajā programmā piedalās arī meitenes no tādām valstīm kā Somija, Zviedrija un Norvēģija. Citiem vārdiem sakot, ja tas būtu tik slikti, neviens no valstīm ar tik augstu ienākumu līmeni šajā programmā nepiedalītos. Bet vienā jautājumā jums var būt taisnība. Dažas vardarbīgas ģimenes slikti izturas pret au pair un izmanto tos kā kalpus. Šajā gadījumā, ja jūs apmeklējāt labu aģentūru, jūsu aģentūra aizsargā jūsu tiesības un maina jūsu ģimeni. Bet, ja jūs devās uz ģimeni, kuru atradāt internetā, un ģimene nav parakstījusi līgumu ar aģentūru, viņi var izturēties pret jums, kā vēlas. Visas Au Pair tiesības tiek garantētas ar līgumiem. Ģimenes, kas to neievēro, tiek izslēgtas no programmas. Protams, kā jau teicu, ja ģimene ar aģentūras starpniecību nolīgst au pair, jo es jau ilgu laiku esmu pētījis, es domāju, ka es labi saprotu šo tēmu. Es esmu pret tādu cilvēku politiku, kuriem ir problēmas tieši nomelnot programmu. Tas ir jāapspriež ar tā plusiem un mīnusiem. Kāds var apgulties, kāds ne. Tāpat nav noteikumu, kas teiktu, ka ikviens var strādāt par au pair. Nevarētu teikt, ka tas ir viegls darbs. Laikam tev ļoti nepatīk vācieši :)) Tu rakstīji, ka vāciešiem jāved pa lēto kalpones. Bet šeit atkal es jums nepievienošos. Ne tikai vācieši. britu ; Amerikāņi, franči, holandieši, pat ķīnieši (šodien, protams, ne hahahahah) pieņem darbā au pair. Tā ir vispasaules programma.

    Timoti
    Dalībnieks

    Kandidāti, kuri apsver iespēju piedalīties Au Pair Vācijas programmā, var pieteikties Gētes institūtam A1 līmeņa pārbaudījumam, ko viņi kārtos. Šobrīd Stambulai eksāmenu dienu viņi dod agrākais maijā. Noderēs savus plānus sastādīt atbilstoši šim datumam. Lai iegūtu sīkāku informāciju par programmu, varat sazināties ar mums kā Timoti Au Pair Germany.

Tiek rādītas 15 atbildes — no 1 līdz 15 (kopā — 16)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.