ej kā universitātes absolvents .. daži jautājumi ..

Laipni lūdzam ALMANCAX FORUMOS. VISU MEKLĒTO INFORMĀCIJU PAR VĀCIJU UN VĀCU VALODU VARAT ATRAST MŪSU FORUMOS.
    karš
    Dalībnieks

    Sveiki, visi 2 gadi, asociētais grāds tūrisma viesnīcu vadībā, un es turpināju un pabeidzu 4 gadus: (biznesa absolvents) .Manam radiniekam ir restorāns Vācijā un viņš vēlas šeit ieņemt restorāna menedžeri vai biznesa menedžeri. Jautājums, ko gribu uzdot, vai es varu strādāt šajā jomā? Nodaļas darbojās pētniecības biznesā.Es gribu paņemt savu dzīvesbiedru un bērnu, lai viņš izpildītu visus nosacījumus, 56000 56000 eiro uz līguma pamata, XNUMX XNUMX eiro gadā? pietiek ar vīzu un zilo karti? arī kur manam radiniekam ir jāpiesakās pie manis Vācijā? ? Es vēlos paņemt līdzi savu sievu un bērnu. Mums parasti ir bankas konts pie partnera. Vai biznesā ir kādas problēmas? Es priecātos, ja jūs mani apgaismotu par šo tēmu.

    karš
    Dalībnieks

    Vai ir kāds, kas varētu palīdzēt šajos jautājumos?

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Sveicināti, cilvēki neko daudz nezina par šiem jautājumiem, un neviens par to neraksta. Ļaujiet man runāt par to, ko esmu dzirdējis daudz.Pirmkārt, ja darbavieta vēlas ievest darbiniekus uz ārzemēm, ti, no ārpuses Eiropas, tai nevajadzētu atrast cilvēku, kas strādātu šo darbu Vācijā. Citiem vārdiem sakot, ja jūs nevarat atrast darbiniekus no bezdarbniekiem Vācijā, ja jūs tos nevarat atrast no ES valstīm, tad jūs varat tos atvest no TR. Jūsu pozīciju šeit var ieņemt ikviens. Es nezinu jūsu gramatiku. Jums vajadzētu būt šādai profesijai, jums vajadzētu būt kādam, kuru nevar atrast Vācijā, pat ne ES valstīs. Jūsu alga būs diezgan pietiekama. Mans personīgais viedoklis, ko dzirdēju, ka procedūra ir šāda. Lai gan Vācijā ir daudz bezdarbnieku, es domāju, ka tas neļauj darbiniekus vest no ārvalstīm. Es negribētu runāt negatīvi, bet tas ir mans viedoklis

    karš
    Dalībnieks

    Paldies par atbildi .Bet saskaņā ar šo nesen ieviesto imigrācijas likumu, kā jūs jau minējāt, viņi teica, ka to vispirms gribēja no Eiropas. Tomēr šis likums bija pirmais, kas piezvanīja no Eiropas, jo zvana nosacījums tika atcelts. Es ceru. Jūsu atbildei: vai ir kāda vieta, kur mēs varam iegūt informāciju par šo tēmu? Es priecātos, ja tie, kas zina.

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Personīgi es pazīstu draugus, kuri zina, kur iegūt informāciju. Jūs savā ģimenē galu galā esat labvēlīgs par sevi, kad sākotnēji domājat, ka esat Dievs, lai palīdzētu jums zināmam turkijenīna stāvoklim

    manam radiniekam ir restorāns Vācijā
    pēc šī teikuma man neko daudz nenozīmē.
    Es nevēlos lauzt jūsu entuziasmu, bet ikviens, kurš šobrīd dzīvo Vācijā, mani būs pelnījis. Diemžēl tādi jēdzieni kā radinieki, onkuļi, dayi, tantes joprojām nav šeit. It īpaši, ja mēs esam no Turcijas ar papildu NĒ! Ļaujiet viņiem būt tik pārliecinātiem, cik viņi vēlas, izmetiet tos prom vai esat ļoti labi cilvēki. Vai arī, ja nevēlaties tik aprīkotus, desmit cilvēku acīs, lai viņus apmācītu Turcijā, olamamis apsteidza vienu paņēmienu Vācijas vajadzību pēc domas, ka manī būs cilvēks. 2 + 2 = 4.

    Līdz šim laikam es neesmu redzējis vai dzirdējis laimīgos un veiksmīgos, kas ieradās Eiropā, uzticoties saviem radiniekiem. Tas viss ir stāsts. Strādnieki ierodas Vācijā, tūristi ierodas, apprecējas, bet nenāk pie radinieku durvīm! Neviens neieradās pie dēļa izkārtojuma brāļameita, mans dārgais, man nav cikti viņš apsēdās viņš atveda vienu no Turcijas šeit. Viņi gūst maksimālu labumu no prezentācijām, viņiem ir izdevīgi, ja neprotat vācu valodu un nezināt likumus, un viņi strādā bez maksas par naudu, lai neviens Vācijā nedarbotos un to jums nepiedāvātu. Jums būs žēl. Cilvēki, kuri manī ir pieredzējuši ar pieredzi un pieredzi, vienmēr teica to pašu.Mani radinieki to nedarītu. Acīmredzot radniecības Eiropā būtība solījumu yapiyorlarmis tiešām tikko nokļuvušas sakņojas ģimenes meklējumos ar vienu ieroci vīrietis jūs nāca no Turcijas, jau valoda, veids, jūs pat nav sveicināt tik nezinošs apkalpes pēc mācīšanās procedūras Vācijā.

    sveicieni

    cietsirdīgs
    Dalībnieks

    Yafes 100 de 100 katılıyorum artık görüştüğüm kimse yok arkadaş olarak yasadigik yerde tabiki hepsinden uzaklaştım almanyada. Insanları kucumsemem ama insana birsey katmaz burada doğan büyüyen cahil menfaatçi nankör kesim yeni gelenlerde uzak dursun Allah'a yakın bana uzak olsunlar…

    silverfish
    Dalībnieks

    Sveiki, visi 2 gadi, asociētais grāds tūrisma viesnīcu vadībā, un es turpināju un pabeidzu 4 gadus: (biznesa absolvents) .Manam radiniekam ir restorāns Vācijā un viņš vēlas šeit ieņemt restorāna menedžeri vai biznesa menedžeri. Jautājums, ko gribu uzdot, vai es varu strādāt šajā jomā? Nodaļas darbojās pētniecības biznesā.Es gribu paņemt savu dzīvesbiedru un bērnu, lai viņš izpildītu visus nosacījumus, 56000 56000 eiro uz līguma pamata, XNUMX XNUMX eiro gadā? pietiek ar vīzu un zilo karti? arī kur manam radiniekam ir jāpiesakās pie manis Vācijā? ? Es vēlos paņemt līdzi savu sievu un bērnu. Mums parasti ir bankas konts pie partnera. Vai biznesā ir kādas problēmas? Es priecātos, ja jūs mani apgaismotu par šo tēmu.

    Ļaujiet man padalīties ar to, ko es zinu par šo tēmu. Ja jums nav ļoti specifiska darba, kā draugi rakstīja pirms šī imigrācijas likuma iznākšanas, Vācijas valsts prioritāti piešķīra Vācijai un ES valstīm.
    Saskaņā ar jauno imigrācijas likumu, kas nāca klajā šā gada martā, šis pasākums kļuva vieglāks. Pirmkārt, jums jāpārbauda diploma līdzvērtība Anabin tīmekļa vietnē Vācijā. Vai šis darbs Vācijā attiecas uz jūsu diplomu? un jūs to iesniegsiet Vācijas varas iestādēm. Jūsu radinieks jums nosūtīs uzaicinājumu uz darbu, vai arī jūs saņemsiet 700 mēnešu darba vīzu. Protams, veids, kādā Vācijas varas iestādes nodrošina noteiktu līmeni, jums jāzina vācu valodas prasmes, piemēram, ārsti strādāja C6 istiyorlar.s nozarē, būs jāsamierinās ar varbūt B6 līmeni Turcijā gūtajās mācībās isteyecektir.b viņš iet, es nesaņemu vīzu. Vīrietis saka, vai tu meklēsi darbu vai iemācīsies valodu.
    Ja jūsu radinieks ir mana persona, ar kuru es noslēdzu darba ņēmēja līgumu, jūs varat iesniegt šo dokumentu oficiālajām iestādēm un tur palikt. Pēcnācēji ir viegli, ja jums ir zilā karte, bet, ja esat parasts strādnieks, to paņemšana var aizņemt kādu laiku.
    Es, iespējams, uzrakstīju šos jautājumus trūkstošos, bet vispārējā procedūra darbojas tik tuvu, cik esmu ievērojis.
    Es arī pazemīgi iesaku jums neatkarīgi no tā, cik stiprs ir jūsu radinieks, dodieties uz citu kultūru, citu reliģiju, citu valodu, ģeogrāfiju. Es domāju, ka vismaz pirms 6 mēnešiem vai pirms gada izlemiet, vai jūs varat izveidot sistēmu, kārtību kā ģimeni, tad speriet šo soli. . Vienmēr ir labi būt piesardzīgam. Bija tas, ka viss nenotika tā, kā jūs vēlaties, lai patstāvīgi atgrieztos Turcijā, pretī bija jādodas pie ģimenes.

    Nesibe no
    Dalībnieks

    Labdien, tā vietā, lai šeit konsultētos, ja jūsu radinieks vēlas, lai jūs tik daudz nāktu, es domāju, ka jums vajadzētu vērsties pie nepieciešamajām iestādēm un detalizēti dalīties ar jums informācijā. Es 100% piekrītu tam, ko citi draugi saka par radinieku attiecībām. Tāpēc, ja vēlaties nākt, jums jāierodas ar savu kabīni. Turklāt, kas tiek prasīts, lai darbs meklētu vīzu jūsu profesionālajai grupai? Bet bloķētais konts ir derīgs visām profesijām. Valodas līmenis mainās atkarībā no profesionālajām grupām. Plus dzīvesvieta utt. Ir daudzas procedūras. Šādus darījumus sanirim Turcijā ir arī konsultāciju firmas. Jūs varat strādāt ar uzticamu uzņēmumu.

Tiek rādītas 8 atbildes — no 1 līdz 8 (kopā — 8)
  • Lai atbildētu uz šo tēmu Jums ir jāpiesakās.