Sprememba delodajalca v zakonu Arb

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    ne Mehmetyil
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji.

    Da bi imeli koristi od zakona Arb, se za istega delodajalca naloži delovna obveznost za obdobje enega leta.
    Pri istem delodajalcu sodelujem že 7 mesecev s fest vertrag, konec prejšnjega meseca pa se je podjetje združilo in povezalo z drugim podjetjem.
    Kraj dela in delo, ki sem ga opravljal, je bilo enako, spremenilo se je le ime podjetja in pod enakimi pogoji sem podpisal nov vertrag.
    Ali v tem primeru mislite, da mi lahko koristi arb?

    Hvala.

    muhendus
    udeleženec

    Kaj je Arb, gospod?

    ne Mehmetyil
    udeleženec

    Kaj je Arb, gospod?

    Dovoljenje za prebivanje, pridobljeno z delom pri istem delodajalcu 1 leto.arb 1/80 pomeni sporazum o partnerstvu.

    Ohne idealien
    udeleženec

    .

    ne Mehmetyil
    udeleženec

    Če ste podpisali novo vertrag, 7 mesecev žal ni več. Ker praznik dela ni bil časovno določen. Če bi bilo časovno določeno, bi bil čas, na katerem bi delali, znova določen in bi bil na vertragu. Čeprav ste fest, podpis novega vertraga pomeni, da v podjetju ne gre le za spremembo imena, temveč tudi za zamenjavo lastnikov. Če ste podpisali vertrag, ker se je ime spremenilo, pišite, ko ste začeli z delom na vertri, tako da 7 mesecev ne zapravite. Če pa tega ni, srečno z vašimi 7 meseci.

    Podjetje, s katerim sem sodeloval, je bilo hčerinsko podjetje mreže gmbh in to podjetje so vedno zaprli in nas povezali z mrežo. Posvetoval sem se z nekaj odvetniki, vendar nisem mogel dobiti velikega odziva. Na žalost tega ne pozna vsak odvetnik težava.
    Če se sliši, kot ste rekli, je ime zelo težko, verjetno me bodo poslali.
    Hvala za vaš odgovor.

    Ohne idealien
    udeleženec

    .

    ne Mehmetyil
    udeleženec

    Ni vam treba takoj skrbeti. Če ste koristna oseba in so v stiski, ne pridejo v poštev. Pojdi delati svoje delo, še naprej si bleščeč. Želim najboljše.

    Ne, moj učitelj, moja situacija je drugačna.
    Da bi dobili modro karto, mislim, da hočejo 52 tisoč brut letno, moja je okoli 40 tisoč. Torej nimam pravice do modre karte.

    Ohne idealien
    udeleženec

    .

    ne Mehmetyil
    udeleženec

    Zakaj niso dali unbefristeti? Navdihnjeni državljan? Ali niste opravili b1 ali integracijskega tečaja?
    Katero mesto živiš?

    Ohne idealien
    udeleženec

    .

    brezsrčni
    udeleženec

    Lep pozdrav, ni vam treba poslati v Turčijo (ohne idealno). Tudi če greste domov ločeno, boste dobili vizum, neodvisen od zakonca, saj z zakoncem živite 2 leti. Ne skrbite zase, po 5 letih dela se prijavite in znova kupite. Rekli ste za 69 evrov. Če dobite pomoč za 1 evro, je pomoč pomoč. Ne glede na to, ali ste imeli 69 let ali ne, je bilo zdaj v vašem žepu. Pridiva. Povedal sem vam, kaj morate storiti v trenutni situaciji v okviru druge teme, večino tega, kar ste prestali, sem že doživel, da se ga znebite. Hvala bogu, da sem zdaj v redu. Moja poanta. Življenje, ki ga živite, ni življenje. Če lahko dvignete 10 evrov, vzemite s čeka 1000 evrov, vsaj potegnite plačo in naredite, kar rečem. Mislim pa, da je vaša težava malodušje, ne zaupate si. Ne morem stati brez navdiha. Misliš. Daj si na glavo v BISMILLAH Poišči hostel itd. Nadaljevanje že prihaja. Življenje je kratko, ni jasno, kaj bomo

Prikaz 10 odgovorov - od 1 do 10 (skupaj 10)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.