LAHKO PREDELIM MOJE OTROKE DO NEMČIJE

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    DENIZ2019KÖLN
    udeleženec

    PRIJATELJI V POVZETKU ŽIVIM V NEMČIJI 1 LETO. TU DELUJEM V VOLLZEITU TUKAJ NE PRIPOMOČAM DRŽAVE, KAJ MORAM POTREBITI, DA PRIPRAVIM OTROKE? KAKŠNI POGOJI?

    brezsrčni
    udeleženec

    Greš na zunanjo pisarno, pogledajo dohodkovno situacijo itd. Praviš, da če sta tvoja zakonca in plača oba dovolj za njune bodoče otroke, tuje stanovanje preveri in izračuna variabilnost VS glede na državo. Lahko ga pokažete, lahko ga prinesete brez težav.

    DENIZ2019KÖLN
    udeleženec

    Najlepša hvala, mislim, da so naše plače dovolj, mislim, da imamo skupni dohodek 3100 evrov, če pa hočejo kaj drugega, sem hotel to pripraviti, ne da bi šel k temu, hotel sem si ogledati kvadratni meter hiše, Zanima me, ali se moramo prijaviti pri podružnici tujcev v auslandebehorde ali iz Turčije, me zanima, ali bi se morali obrniti na konzulat.

    brezsrčni
    udeleženec

    Od kje. Moram prijaviti svoje podatke. Ne, tvoja plača je dovolj. Gledajo na velikost stanovanja, če se ne spomnim narobe, bi moralo biti 15 kvadratnih metrov na osebo, nisem prepričan, da bo 70 kvadratnih metrov velika hiša dovolj.

    Miacollogn za
    udeleženec

    Poročajte o razmerah v Mladini in povedali vam bodo, kaj se zahteva

    se omerumutes
    udeleženec

    Grundsätzlich je ist unerheblich, ob der Deutschland lebende Ehepartner die deutsche Staatsangehörigkeit besitzt oder selbst Ausländer mit Aufenthaltserlaubnis ist. Wenn derjenige hier lebende Ehepartner / Kind deutsch ist, ist der Zuzug im Ergebnis einfacher.

    Na splošno od otroka ni potrebna združitev družine, ni mu treba imeti dovoljenja za prebivanje in ne samo starši otrok, temveč tudi starši lahko koristijo staršem pri združitvi družine, zato sem priporočamo, da najprej raziščete združitev družine z otrokom.

    kanun olarakta genelde su paragrafta  “§ 29 AufenthG – Familiennachzug zu Ausländern” yazili olanlara bagli kalmak zorunda kaldiklarindan yasal hak olarakta bu sekilde önün acik olur.Tabi ki bu yasal haklarinla birlikte onlarda türkiyede cocuklarin tüm velayet haklarina kadar belgelerini mutlaka isterler.

Prikaz 5 odgovorov - od 1 do 5 (skupaj 5)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.