Natakarji in območja za vizume 2019

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    ysmnxnumx
    udeleženec

    Arkadaşlar ben 30 eylülde izmirden Aile birleşimi başvurusu yaptım. Görüşmeden sonra verilen A4 kağıdının sağ üst kısmında barkod altında 6 haneli sayı var. Acaba takip numarası dediğiniz şey bu mu ? Ve herkes tecrübelerini rica etsem yazabilir mi ?  byby:)

    Maid
    udeleženec

    Pozdravljeni,
    S svojim otrokom sem se prijavila iz Ankare 17. septembra. Manjkal mi je en dokument. Dali so obrazec manjkajočega dokumenta in me prosili, naj ga izpolnim. Številk prošenj niso navedli. Na papirju je številka za sledenje, ki jo da tovor Ups, in lahko mu sledim s strani s tovorom.
    Benim dosyam yabancılar subeye gecen hafta varmisti. Memur max. 4 hafta bekleyeceksiniz demis çünkü ordaki yogunluk ve sıraya göre dosyalari inceliyorlar. Her hafta tatilleri var Almanlarin bakalım inşallah Kasım ayinda onaylanir vizemiz.
    Vsem, ki čakajo na zelo težek postopek, želim potrpljenja.

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Bana ups kargo kağıdı vermediler neden acaba.  😮 Peki almanyanın neresine gidiyorsun ? Ben berlin e gidicem hayırlısıysa bi sıkıntı çıkartmazlarsa. Gerçekten zor bi süreç belirsizlik en sevmediğim şey. Umarım Allah gönlümüze göre verir. Bugün tam bi ay oldu zor sabrediyorum. 6 ay bekleyenler varmış gerçekten tebrik ediyorum onlardaki sabrı :)

    Kako ste ugotovili, da so dokumenti prispeli v podružnico tujcev? Kdo je rekel, da boste počakali 4 tedne?

    Maid
    udeleženec

    Rekli ste, da sem vložil prošnjo iz Izmirja, verjetno vam bodo poslali plačano pošiljanje, mislim, da ima sklenjeno pogodbo z domačim prevoznikom.
    Hannovere bagli gidecegim yer nasipse olursa inşallah.
    Moja žena je šla v podružnico za tujce in tam nam je rekel častnik. Maks. Rekel je 1 mesec. Nismo samo mi, prijavijo se ljudje vseh držav. Informacije lahko dobite pri podružnici za tujce. Vaš zakonec se lahko vpraša, v kateri fazi je bila poslana vaša datoteka. Berlin je velik kraj, intenziven, Bog vas blagoslovi.
    cofe :)

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Iščemo, nihče ne odpre.  :- ben söyleyim de bugün gitsin o zaman. Amin inşallah. Evliliğimin ilk aylarını tek başıma geçiriyorum çok kötü birşey. ALLAH yardımcımız olsun

    Maid
    udeleženec

    Naj zakonca pokliče in se dogovori. Tuja podružnica, ki smo ji bili pridruženi, ni bila dogovorjena. Deluje na določen dan in v določenem časovnem intervalu. Seveda je to odvisno od države in mesta.
    Ben bebegimle birlikte 1 yıldan fazla oldu eşimi görmeyeli. Bu süreçte 1 kez turistik vizeye basvurmustum 9. Maddeden red yedim. Bu seferde aile birlesimi vizesine basvurduk bakalım inşallah olumlu sonuçlanır. Çünkü artık bu durum aile birlesimi degil,
    obstajal bo družinski vizum za razdeljevanje. Težje je čakati z otrokom. Upam, da bo tudi vaš vizum odobren predčasno. Bog nam pomagaj in dobi polovico. :-

    ysmnxnumx
    udeleženec

    İnanamiyorum sizin durumunuz daha zormuş gerçekten çok üzüldüm. :-[ İnşAllah en kısa sürede kavuşuruz.. Herşeyi keşke bu kadar zorlaştırmasalardı. Gerçekten çok üzücü. Eşiniz Alman vatandaşı mi acaba?

    Maid
    udeleženec

    Moj zakonec je turški državljan, vendar ima sejo za nedoločen čas. V tem procesu je uredil delo, dom in podobno. Upam, da se bo izkazalo za pozitivno. Ali je vaš nemški državljan? Tudi če je nemški državljan, ta postopek za izdajo vizumov še vedno deluje.

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Ja, nemški državljan. Če bo predolgo, bomo najeli odvetnike itd. Potem sem slišala, da je postajalo vse lažje

    Maid
    udeleženec

    Od datuma prijave je v teku 90-dnevni pravni postopek. Med tem postopkom morajo narediti pozitiven ali negativen obrat. Če v tem postopku ne dobite odgovora, se mi zdi najbolj smiselno angažirati odvetnika. Razmišljamo, da bi sledili isti poti. Obstajajo tudi ljudje, katerih vizumi so odobreni šele čez 5 ali 6 mesecev, prebral sem jih tukaj.
    Vaš zakonec je nemški državljan, ki vam ne more zavrniti. Prej ali slej bo odobren.

    Atasa
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,

    Imam dolg do banke in kreditne kartice do banke, dolg je bil prenesen v izvršbo.

    Vložil sem prošnjo 30. septembra, podružnica tujcev je dejala, da smo dokumente poslali v sidro v sredo, in bojim se, da bo prišlo do težave.

    ysmnxnumx
    udeleženec

    İnşallah onaylanır 5 _ 6 ay bekleyeceğimi var sayarsak sanırım psikolojim bozulur :)

    Maid
    udeleženec

    Ne, mislim, da ne boste čakali tako dolgo. Če so vaši pogoji na voljo, se vizum odobri v 1,5-2 mesecih po običajnem postopku.
    Bir de çok düşünmemeye çalışın, mişiniz yoksa kendinize ugraslar bulun. Ben bir ara düşünmekten psikolojim bozuldu. Şimdi saldım artık ne çıkarsa bahtıma diyorum cofe:)

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Tako kot imate prav, se bo moja psihologija poslabšala.  :)

    Maid
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,
    Pasaportum bugün kargo dagitimda gözüküyor. Kuryeyi bekliyorum, umarım vizemiz onaylanmış olarak gelmistir çok heyecanlıyım.  clap:) ya:)

    Maid
    udeleženec

    Vizem red geldi maalesef. Moralim cok bozuk. Red sebebi maddi yetersizlik, sanırım esimin maaşını yetersiz bulmuşlar  :cryla: 
    Zdaj se načrtujemo pogajanja in pritožba z odvetnikom. :(  nasipten öteye gecilmiyormus cidden cok Üzgünüm. Cocugumla birlikte buralarda kaldık. Bahane uretiyorlar eziyetten baska bir sey degil yaptıkları.  :cryla:

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 34)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.