Izvršilni dolg povzroča težave z vizumi?

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Atasa
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,

    Imam dolg do banke in kreditne kartice do banke, dolg je bil prenesen v izvršbo.

    Vložil sem prošnjo 30. septembra, podružnica tujcev je dejala, da smo dokumente poslali v sidro v sredo in bojim se, da bo prišlo do težave.

    Maid
    udeleženec

    Pozdravljeni,
    V primeru dolga in izvršbe do banke ne bo težav, če banka ne bo prepovedala odhoda v tujino. Če pa imate dolg do države, boste imeli težave, kot je davčni dolg itd. Težave bodo pri odhodu v tujino. Poleg tega vem, da vaš dolg v Turčiji nemške države ne zavezuje. Tudi jaz sem veliko iskal. Turistični vizum sem dobil, ko sem bil zadolžen, in še nikoli prej ni bil problem.

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Če nimate prepovedi iz tujine, mislim, da se nič ne bo zgodilo. Eden od mojih prijateljev je imel 10 tisoč TL dolga. Če pa tam ne plačate, vas bodo cariniki, ko pridete v Turčijo, potegnili na stran.

    Maid
    udeleženec

    Za prepoved so izvedeli iz policijskih enot v tujini.
    Seveda ne poznam naslednjega postopka. Upam, da ne bo težav.

    Atasa
    udeleženec

    Nimam davčnega dolga do naše države, kot rečeno, imam dolg do banke, dali so ga pred 2 tednoma.

    Maid
    udeleženec

    Če na sebi nimajo nobenega premoženja, se ne bojte, ne morejo storiti ničesar. Samo pokličejo iz odvetniške pisarne in se motijo ​​prav to.

Prikaz 5 odgovorov - od 1 do 5 (skupaj 5)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.