Nujna pomoč pri ločitvi.

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    derbederxnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji, približno 2 leti in 4 mesece sem bil poročen s svojo ženo pod isto streho in ženine neprestane lažne težave in zakon v enem dnevu niso bili zame. Še dnevi so ostali do konca seje in pred 1 tednoma sem sklenil prošnjo, moja žena evraga getrennt leben je napisala, jo podpisala, predala, Auslanderbehorde mi ni dal cvp-ja, šel sem sam in tam osebni rasistični prijatelj rekel neumnosti, kot je namen biti tukaj, je zame in rekel ne bo podaljšal seje. Končal sem orientacijski tečaj b25, v isti hiši sem živel 2 leta in 1 let sem dal tej osebi, ki bo postala moja žena. Kaj lahko storim zdaj ljudje stuttgart, oddaljen sem 2.5 km baden w. Že eno leto brez prekinitve nisem mogel delati v enem samem podjetju, vendar do danes v drugih podjetjih nisem prejemal nobene socialne pomoči in sem posodil posojilo njegove hiše, preden sem se poročil, odkar sem prišel in zdaj imam že skoraj 10 mesece poslujem s festom.
    Z zeitfirmo delam v velikem podjetju. Potrebujem vašo nujno podporo. Nimam nikogar. Žena me je zamazala, moja edina napaka je, da od dneva, ko sem prišel v Nemčijo, delal, delal, bil povezan s svojim domom, družino .. Minilo je že malo.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    V Münchnu so osnovne podkve, pravim strokovnjak za ta vprašanja, nekateri pravijo, da moraš biti poročen 2 leti, nekateri pravijo, da moraš ostati poročen 3 leti, nekateri pravijo, da v zakonu ni veliko ljudi, ampak mislim, da bodo podaljšali najslabšo sejo 1 leto 1 leto. 

    derbederxnumx
    udeleženec

    V Münchnu so osnovne podkve, pravim strokovnjak za ta vprašanja, nekateri pravijo, da moraš biti poročen 2 leti, nekateri pravijo, da moraš ostati poročen 3 leti, nekateri pravijo, da v zakonu ni veliko ljudi, ampak mislim, da bodo podaljšali najslabšo sejo 1 leto 1 leto.

    Stopil sem v stik z njim in ima 3 tisoč evrov stroškov, poglejmo, če se bomo pritožili, sporočil vam bom, kaj se bo zgodilo.

    volkanxnumx
    udeleženec

    Prvič, ozdravi kmalu. Ostajam pri reutlingenu. Če želite zapustiti svojo zasebno številko, vam bom pomagal, kolikor bom lahko.

    derbederxnumx
    udeleženec

    Prvič, ozdravi kmalu. Ostajam pri reutlingenu. Če želite zapustiti svojo zasebno številko, vam bom pomagal, kolikor bom lahko.

    Svojo številko sem vrgel od posebnega bratca

    brezsrčni
    udeleženec

    Lep pozdrav pred to temo veliko. Delili smo in komentirali, naj poskusim znova pomagati. Če želite pridobiti vizum, neodvisen od zakonca, morate ostati pod isto streho 2 leti, če je vaš zakonec turški državljan, 3 leta. Če je vaša žena vaša Nemka, tuji krog to počne vsem, ponavadi vsem, mislijo, da ne poznajo zakonodaje, in pravijo, da se vrnite v Turčijo VS, vendar nimajo take pravice . Sejo so dolžni dati. Navdihni Turka. Vendar ni nobenega problema, vseeno je obdobje ločitve trajalo dve leti, na primer v tem obdobju bodo dobili prebivališče, in dokler boste še naprej delali, se boste vrnili k vizumu za vizumske delavce in pomembna točka tukaj je navdih Turk. In tudi če zaslužite 1000 evrov, ne dobijte nobene državne pomoči na papirju. Če zdaj živite ločeno, se bo to podaljšalo za nedoločen čas prebivanja, 5 let boste morali delati in to ne bo problem. Moja osebna prošnja prijateljev, ki bodo postavljali taka vprašanja, je državljanstvo otroka ali državljanstvo navdiha, če gre za zakon, če je združitev družine nad otrokom, da bi pomagali. Specifikacije. Potem vam lahko podrobneje pomagamo.

    derbederxnumx
    udeleženec

    Lep pozdrav pred to temo veliko. Delili smo in komentirali, naj poskusim znova pomagati. Če želite pridobiti vizum, neodvisen od zakonca, morate ostati pod isto streho 2 leti, če je vaš zakonec turški državljan, 3 leta. Če je vaša žena vaša Nemka, tuji krog to počne vsem, ponavadi vsem, mislijo, da ne poznajo zakonodaje, in pravijo, da se vrnite v Turčijo VS, vendar nimajo take pravice . Sejo so dolžni dati. Navdihni Turka. Vendar ni nobenega problema, vseeno je obdobje ločitve trajalo dve leti, na primer v tem obdobju bodo dobili prebivališče, in dokler boste še naprej delali, se boste vrnili k vizumu za vizumske delavce in pomembna točka tukaj je navdih Turk. In tudi če zaslužite 1000 evrov, ne dobijte nobene državne pomoči na papirju. Če zdaj živite ločeno, se bo to podaljšalo za nedoločen čas prebivanja, 5 let boste morali delati in to ne bo problem. Moja osebna prošnja prijateljev, ki bodo postavljali taka vprašanja, je državljanstvo otroka ali državljanstvo navdiha, če gre za zakon, če je združitev družine nad otrokom, da bi pomagali. Specifikacije. Potem vam lahko podrobneje pomagamo.

    Eywallah kardeşim benim eşim alman vatandaşı 2 sene 5 ay yakın evli kaldım ve çalışıyorum devletten hiç-bir yardim almadım ama ne yazık ki ırkçı birine denk geldin mi öyle olmuyor tehditle başbaşa kalıyorsun. Neyse temel nala verdim o halledicek ama biraz tuzluya mal oluyor..

    brezsrčni
    udeleženec

    Če ne spi, ne zaman razbijajte svoje psihologije. Tudi če tuje stanovanje povzroča težave, boste dobili nekaj denarja za odvetnika, vendar boste dobili vizum, neodvisen od zakonca.

    muhendus
    udeleženec

    Če ni poseben, bi rad kaj vprašal? Ali je vaš zakonec Nemec ali Turčin, rojen v Nemčiji? Ali niste vedeli, da ste bili tudi rasistični, ne da bi se poročili?

    Rasist ni njegova žena, toda tisto, kar razumem, je uradnik v uradu za tujce. Rasist se tako ali tako ne poroči z neznancem.

    derbederxnumx
    udeleženec

    Če ni poseben, bi rad kaj vprašal? Ali je vaš zakonec Nemec ali Turčin, rojen v Nemčiji? Ali niste vedeli, da ste bili tudi rasistični, ne da bi se poročili?

    Zakaj bi bila moja žena rasistična, brat? Policist, ki je rasističen .. moja žena je nemška državljanka Turkinja

Prikaz 9 odgovorov - od 1 do 9 (skupaj 9)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.