Pravica do življenja neodvisno od zakonca

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Valuec
    udeleženec

    V Nemčiji sem živel 3 leta in 4 mesece pod isto streho s turškim zakoncem, ki je nemški državljan. Zaradi prepirov, nesoglasij in nerazumevanja sem pred 3 dnevi odšel od doma in se vrnil v Turčijo k očetu, da si spočijem misli. Dali so mi zadnjo sejo za tri leta. Imam dovoljenje za prebivanje do maja 2022. Šla sem na tečaj in dobila certifikat B1 ter orientireungskursu. V zadnji službi sem delal 9 mesecev in nisem bil fešt. Ne da bi karkoli rekel v službi, sem kupil karto in prišel v Turčijo. Od države nismo dobili nobene pomoči. Moje vprašanje je, ali lahko ostanem neodvisen od svojega zakonca? Moja trenutna seja trenutno velja do maja 2022. Mi lahko prosim pojasnite, kaj naj najprej naredim, ko grem od doma? Ko se poročim in odidem od doma, prvi koraki moje osamosvojitve država sprašuje, kaj naj naredim? In ali bo moja samostojna seja podaljšana?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Prva stvar, ki jo moraš storiti, je, da se vrneš na delo in si poiščeš prenočišče. Mislim, da tvoja seja ne bo imela težav.

    Valuec
    udeleženec

    Prva stvar, ki jo moraš storiti, je, da se vrneš na delo in si poiščeš prenočišče. Mislim, da tvoja seja ne bo imela težav.

    Ne mislim se več vrniti v to mesto. Iz tega razloga se ne morem vrniti. Lahko najdem službo v drugem mestu, kamor grem. Mislim, da je edini način, da delam, da lahko ostanem ali?

    Morslipdo
    udeleženec

    Konec koncev dejstvo, da si turški nemški državljan, ne spremeni ničesar, dovoljenje za bivanje si že dobil, ne bodo ti ga vzeli nazaj, vendar moraš delati, da lahko nemoteno nadaljuješ. 

    Valuec
    udeleženec

    Konec koncev dejstvo, da si turški nemški državljan, ne spremeni ničesar, dovoljenje za bivanje si že dobil, ne bodo ti ga vzeli nazaj, vendar moraš delati, da lahko nemoteno nadaljuješ.

    Gre za identiteto, ne za raso. Govorim v skladu s pregovorom, da biti nemški državljan ne spremeni ničesar. Seveda mora vsak delati, da preživi. Moje vprašanje se ne nanaša na službo ali karkoli drugega. Ne glede na to, ali sem poročen ali ne, že delam. Moje vprašanje se nanaša na neodvisno sejo.

    brezsrčni
    udeleženec

    Dovoljenje za prebivanje lahko dobite neodvisno od svojega zakonca v mestu, ki ga želite. pojdi Lahko se ustališ in delaš, vse kar moraš storiti je, da se takoj vrneš v Nemčijo. Nastavitev vaše seje traja veliko časa. Ampak za nekaj časa. Ne verjemite mu, če vam reče, da datume vstopa in izstopa prinesete v TR, zunanje ministrstvo (Esin se lahko pritoži) Če ostanete v TR več kot 6 mesecev, vam bodo vzeli dovoljenje za prebivanje in se vrnili v Turčijo . Morali boste storiti vse, tudi z odvetnikom ne morete storiti ničesar, navsezadnje je zakon, zato se čim prej vrnite v Nemčijo in bodite tam med začetnim postopkom. To je moj osebni nasvet.

    Valuec
    udeleženec

    Dovoljenje za prebivanje lahko dobite neodvisno od svojega zakonca v mestu, ki ga želite. pojdi Lahko se ustališ in delaš, vse kar moraš storiti je, da se takoj vrneš v Nemčijo. Nastavitev vaše seje traja veliko časa. Ampak za nekaj časa. Ne verjemi mu, če ti reče, da prineseš datum vstopa v TR, zunanje ministrstvo (Esin se lahko pritoži). Če ostaneš v TR več kot 6 mesecev, ti odvzamejo dovoljenje za bivanje in se vrnejo v Turčijo. Morali boste storiti vse, tudi z odvetnikom ne morete storiti ničesar, navsezadnje je zakon, zato se čim prej vrnite v Nemčijo in bodite tam med začetnim postopkom. To je moj osebni nasvet.

    Ta tvoj komentar me je nekoliko razžalostil. Kupil sem vozovnico, naslednji teden se vrnem, hvala.

    Valuec
    udeleženec

    Danes sem se naučil. Moja žena je odšla v Avstralijo. Da rečem, da me ni več. Tamkajšnji uradnik je rekel, da nima kaj storiti, končal je svoj čas z vami. Rekel je: "Imamo veliko takih datotek in dokumentov." Vedno je govoril o teh težavah.

    derbederxnumx
    udeleženec

    Danes sem se naučil. Moja žena je odšla v Avstralijo. Da rečem, da me ni več. Tamkajšnji uradnik je rekel, da nima kaj storiti, končal je svoj čas z vami. Rekel je: "Imamo veliko takih datotek in dokumentov." Vedno je govoril o teh težavah.

    O süre nekadarmis ogrenebildinmi kardeşim doldurma süresi benimde başında aynı sıkıntılar var allah yardımcın olsun

    Zuzudur
    udeleženec

    Žena je odšla, vse je bilo v redu, bil sem obveščen, čakali so na dokumente iz Istanbula, razjezil sem se, tako so bili leni, ni ljudi, ki poslujejo tako letargično kot Nemci, uporabljajo paket paket 90-ih, bog ve, da zaradi njihove škrtosti.

    orli po
    udeleženec

    Brat, pravijo, da lahko pošljemo čist papir (führungszeugnis) šele po 10 dneh..možje bodo nekega dne umrli..

Prikaz 10 odgovorov - od 1 do 10 (skupaj 10)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.