Chikoro cheGerman Chirongwa Chekuita Campaign Yakaguma

> Forums > Almanx Products and Services News uye Zviziviso > Chikoro cheGerman Chirongwa Chekuita Campaign Yakaguma

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    MuhaяeyeM
    Mutori wechikamu

Nhengo dzinodiwa uye vashanyi, yedu Yemahara Chigadzirwa Dhirivhari mishandirapamwe, yatange tichiita kweanenge makore maviri, yasvika kumagumo.
    Tinoda kutenda mumwe nemumwe akaratidza kufarira zvigadzirwa zvedu

Yedu yeGerman Dzidzo Set, iyo ine chiGerman Dzidzo DVD ine chinokwana 7 maCD uye 23 maGerman Makadhi eShoko (mazwi mazana matanhatu uye makumi matanhatu ematauriro maitiro), inopihwa kutengeswa mushe pazasi pemutengo wemusika, uye nhengo dzedu nevashanyi vachakwanisa kuita seti yedu nekubhadhara kure zvakanyanya pasi pekukosha kwemusika. Parizvino, chete nzira yekubhadhara pamusuwo ndiyo inowanika uye dzimwe nzira dzekubhadhara dzinozoshandiswa munguva pfupi iri kutevera.

Zvigadzirwa zvedu zvitsva zviri kugadzirirwa parizvino, uye tichava newe nekukurumidza nemishandirapamwe uye zvigadzirwa.

maererano

3,14
    Mutori wechikamu

–> Çok yakında alternatif ödeme derken, ne kadar yakında Muharrem bey? :) Yeni DVDleri çok merak ediyorum. Öncekileri de zaten halama verdim. Madurum ??? ;D

–> Bir mesaj atmadan önce birkaç defa düşünmeyi adet etmelliyim sanırım. :-X

cemalettin
    Mutori wechikamu

selamlar muharrem bey bana ulasırsanız sevınırım acıl bu mail adresim  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 2 kusvika 1 (2 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.