almanxa uye elif hocama kuvonga kusingaperi kwekubudirira

> Forums > General German uye German German A1 Family Reunion Courses > almanxa uye elif hocama kuvonga kusingaperi kwekubudirira

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    fotoademxnumx
    Mutori wechikamu

Chekutanga pane zvese, ndatenda nekurumbidza mudzidzisi wangu Elif kwatiri, ndakatora kosi kweinenge mwedzi mipfumbamwe uye pandakaona kushambadzwa kwemudzidzisi wangu, ndaida kutaura zvine hushamwari. Pandakaona kufarira kwake, ndikati, kunyatsobudirira mandiri?

Hiç almanca bilgim olmamasına ragmen elif hocamın sınavı iyi tanıyan bir ögretmen olması ve onun tercübeleri hem psikolejik destegi sayesinde ilk seferde gectim arkadaşlar sınav yerine gittiginizde görceksiniz zaten ne kadar kişi var 3.ye mi giren 4 . yemi giren tabiki yanlış tercihler sonucu bu durum oldugunu belli idi mektupun kaç puan oldugunu bilmeyen arkadaşlar vardı neyseki biz tek seferde geçtik ve sizede tavsiyem elif hocamla görüşmeden bi kursa başlamamınız  ben akrabası felan degilim ordudan geldim 2 ay kadar abimin yanında kaldım sınavı gectim simdi tekrar ordudayım

DZIDZO YEMAHARA: 01.20.2012

Mhedzisiro: 83

TEşEKKÜRLER ALMANCAX      VE ÇOK DEGERLİ ELİF HOCAMA

mürselxnumx
    Mutori wechikamu

selam  a1 de yeni çıkan mektupları yazarmısınız  ve sana çıkan mektup ve boşluk doldurmayı şimdiden teşekkürler…

Kuratidza mhinduro imwe (1 yese)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.