German Interview

> Forums > ChiGerman Kutaura Maitiro > German Interview

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    wiccantrxnumx
    Mutori wechikamu

Shamwari, rangu rekuGerman basa rechikoro. Ndinofanira kubvunzurudza mumwe munhu. Asi zvakandiomera kubvunza mibvunzo yechiGerman, rave gore nehafu kubva pandakatanga kudzidza chiGerman. Handina mazwi mazhinji kana ndikatarisa muduramazwi uye handizive kuti ndoshandisa ipi. Unga ndibatsira here?

3,14
    Mutori wechikamu

–> Röportajın konusu nedir? Kimler arasında geçecek? Haber mi, show mu? Eğer hâlâ lazımsa bunları söyle, sana güzel bir röportaj yazarım evelallah.

ari türkkız
    Mutori wechikamu

Mhoroi ipapo. Ini ndichangopinda saiti izvozvi, saka izvozvi :) Ini ndanga ndichizonyora muchikamu chehurukuro asi ndakarasa peji nekuti ndati ndinofanira kunyora apa ndinovimba munhu achapindura paachazviona. :)

3,14
    Mutori wechikamu

–> Merhaba siteye hoş geldin. Uyu musoro wenyaya Tinotaura muchiGerman. Uyu musoro wenyaya Isu tinotaurawo muchiTurkey pasi payo. Ini ndinobvunza wangu wekutanga mubvunzo, kuona uye kupindura iwo mubvunzo buraya tinya. :)

mathmazhel
    Mutori wechikamu

Ndine hurukuro yemumba yekubvunzurudzwa futi.Handikwanise kuzviita.Munogona kundibatsira ndapota? :( Benim röportajım bir öğretmenle olacak öğretmenle ben yani soru soracağım cavaplayacak lğtfen bana yapar mısınız röportaj perşembe günü gidecek yani en geç yarın yapmam gerekiyo lğtfen yardımcı olun  :angel:  okey:)  cofe:)

3,14
    Mutori wechikamu

–> Kardesim Türkce hazirla, bir saat icinde Almancaya ceviririm. Bugün vaktim yok ama yarin hallolur. Kisiselden ya da email yoluyla at bana. Ya da burada yaz. Hic fark etmez, yeter ki senin icin görülsün. ;)

ari türkkız
    Mutori wechikamu

Ndinogona kukubatsira iwewo ;)  alkis:)  alkis:)  dance:)

3,14
    Mutori wechikamu

–> Bu yardimseverligin sonu yok! alkis:) Seni tebrik ederim, Willkommen im Club! alkis:)

ari türkkız
    Mutori wechikamu

danke  :haha:  :haha:

3,14
    Mutori wechikamu

–> Bir siteye bir 3,14 kolay cikmiyor. alkis:)

ari türkkız
    Mutori wechikamu

türk kızıda  :zopa:  :haha:  :haha:  :haha:

3,14
    Mutori wechikamu

–> Evet!! Kim türk kizinin adini söyledi heeee? :zopa:

ari türkkız
    Mutori wechikamu

taaaaaaaaaaaaa kendisiiiiiiiiii  kur;) birşey mi oldu  :zopa:

3,14
    Mutori wechikamu

–> Hee, nasil diye soracaktim kendilerine efendim ::) : haha:

3,14
    Mutori wechikamu

–> Korkunun gözünü seveyim. :haha:

ari türkkız
    Mutori wechikamu

hahahahah  :haha:  :haha: aynenn bencede korkkk hııııı naaaaaaaa yaparım nanana  offoff:)  :haha:  :haha:

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 15 kusvika 1 (15 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.