08.09.2012 B1 mutsara wokuongorora

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    paradhiso My
    Mutori wechikamu

esim dün b1 sinavina girdi kolay di diyo insallah kazanir sonuclar ne zaman aciklanir acaba bilen varmi

reyyan kuti
    Mutori wechikamu

Mhedzisiro yebvunzo yeB1 inouya mukati memwedzi mumwe.

dejavu1347
    Mutori wechikamu

Merhaba cennetim… Eşiniz Essen'de hangi Dil Kursunda eğitim gördü ve sınava girdi öğrenebilir miyim?

paradhiso My
    Mutori wechikamu

Merhaba cennetim… Eşiniz Essen'de hangi Dil Kursunda eğitim gördü ve sınava girdi öğrenebilir miyim?

akapinda mundingua

lord_xnumx
    Mutori wechikamu

Merhaba arkadaslar infitiv haldeki verb e z.B verbleiben kalmak, bir yerde bulunma hali, Ich möchte diese Nacht bei meiner Tante verbleiben türkcesi ,,bu gece teyzemde kalamak istiyorum'' verbeiben fiili gibi fillerin sonuna d harfini ekleyerek verbeibend gibi kalmak fiilinine, kalan anlami veriyorduk z.B ,,Verbeibende Zeit'' kalan zaman , Almancada bu Kuralin adi neydi yardimci olacak arkadaslardan yorum bekliyorum saygilar Mit freundlichen Grüßen – SAYGILARIMLA [plural i Mit freudlichem gruß-saygilarimizla) A1 e hazirlanan kardeslerede göz asinaligi olsun]

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 4 kusvika 1 (4 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.