Iwe une kirasi yakanaka yeGerman muAnkara here?

> Forums > General German uye German German A1 Family Reunion Courses > Iwe une kirasi yakanaka yeGerman muAnkara here?

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    Tracking
    Mutori wechikamu

Mhoro shamwari,
    Mukoma wangu Nisanlisi achaenda kukosi yeGerman muAnkara. Pane here dzidziso yakanaka uye yakakodzera kosi iwe yaunogona kukurudzira? Anogara muEtimesgut.
    Isu takaona kuti kusarudza kosi kwakakosha uye isu tinofara kana iwe ukatibatsira.

Nemunamato

cemcakar
    Mutori wechikamu

imwe kosi yekuenda mu ankara, goridhe kupasa kufa bi kosi ndinofunga ndakakunda bvunzo mu ankara, vanhu vakabuda pabvunzo vachinyatso tarisisa vanogara vachibvunza mibvunzo mubvunzo, vobva vataura zvavakadzidzisa mukosi , ivo vanongoshandira bvunzo kufa, kana iwe uchida kuziva kutsvaga

Tracking
    Mutori wechikamu

Ndatenda zvikuru neruzivo. Ini ndichatanga kutsvaga nekukasira.

3,14
    Mutori wechikamu

–> Kizilayda Tömer Dersanesinde gitmistim, tavsiye edebilirim.

Tracking
    Mutori wechikamu

Kutenda nemazano :)

3,14
    Mutori wechikamu

–> Rica ederim. Oraya kaydolursan mutlaka kasarli tostlarindan ye, bol kasar koyuyorlar, cok lezzetli oluyordu. Ilk aklima gelen o oldu zaten. :haha:

Tracking
    Mutori wechikamu

ALLAH razi olsun.  yaril:) yaril:) buda önemli tabiki  ;D

3,14
    Mutori wechikamu

–> Allah senden de razi olsun. :D Nditumirei netsamba asi :D

Tracking
    Mutori wechikamu

InsAllah kubva pamutongo wedu. Nehurombo handizoiravira ini pachangu  :-  Ndiri kutsvaga Nisanli wehama yangu.

3,14
    Mutori wechikamu

–> O zaman o yesin. :D

ebsb
    Mutori wechikamu

https://www.goethe.de/ins/tr/ank/lrn/deu/deindex.htm arkadaşların önerdikleri diğer kursların fiyatları nedir bilmiyorum ama benim önerdiğim kursun fiyatı biraz pahalı ama imkanın varsa goethe gönder sadece sınav için değil almanya ya geldiği zaman en azından sağlam bir temeli olur tek vasıtayla gidip gelebilir ama eğer maddi imkanın kısıtlı ise sadece sınava yönelik olan kurslar biraz daha uygun olur

reyyan kuti
    Mutori wechikamu

Ini ndinokurudzira zvikuru GERMAN CULTURE muAnkara. Izvo zvatoitwa panzvimbo imwechete pabvunzo. Vari kugadzirira mumwe kumibvunzo bvunzo. Iko hakuna imwe kosi pane yechiGerman tsika. ruzhinji rwevashandi vatove german. Nedzidzo iyi, pandakanga ndisina ruzivo rwechiGerman panguva iyoyo, vakaigadzirira mumwedzi miviri uye ndakabudirira nemapoinzi makumi mapfumbamwe nemasere kubva pabvunzo.
    muhushumiri. zvivakwa zviviri kana zvitatu kuseri kwechitoro cheZara muRed Crescent.

Ro
    Mutori wechikamu

eveettt ndakatora bvunzo ipapo :) MaGerman asi ivo vanotaura super Turkish, ndakashamisika :)  ne sansli büyük sehirlerde yasayanlar en azindan kurs imkani var…ben sinava girdigimde dagda calisiyordum kurs yok kaynak yok aahhh ah aklima geldi de :)  bos dersim oldugunda oturup almanca calisiyordum…bütün gün nöbet tut ders anlat ayni gün yola cik sabah ankaraya in,indigin gibi kosturarak sinav yerini ara bul uykusuzluk yorgunluk…ne günler yasamisim :D  Saka kana ndikakunda aya mamiriro, hapana munhu anofanira kutya mune bvunzo iyi :)  Rabbim herkesin yardimcisi olsun…bende Tömer ve Alman kültür merkezini cok duydum gercekten…

reyyan kuti
    Mutori wechikamu

eveettt ndakatora bvunzo ipapo :) MaGerman asi ivo vanotaura super Turkish, ndakashamisika :)  ne sansli büyük sehirlerde yasayanlar en azindan kurs imkani var…ben sinava girdigimde dagda calisiyordum kurs yok kaynak yok aahhh ah aklima geldi de :)  bos dersim oldugunda oturup almanca calisiyordum…bütün gün nöbet tut ders anlat ayni gün yola cik sabah ankaraya in,indigin gibi kosturarak sinav yerini ara bul uykusuzluk yorgunluk…ne günler yasamisim :D  Saka kana ndikakunda aya mamiriro, hapana munhu anofanira kutya mune bvunzo iyi :)  Rabbim herkesin yardimcisi olsun…bende Tömer ve Alman kültür merkezini cok duydum gercekten…

Wakave nemutoo wakaoma here. Ndakanga ndine rombo rakanaka nezvazvo.German tsika uye vamiriri vari padyo nepamba pangu. saka handina kana dambudziko.Zvakaoma kusiyanisa kuti avo vanoshanda mune chaiyo tsika yechijeremani ndivo türkmü german.Vane yakanakisa Turkish. :)  Ndinoshuva kuti dai taigona kushandisa chiGerman serurimi rwaamai zvakanyanya sezvavanoita. Sarudzo pakati pekupa uye tsika yechiGerman, zvisinei, ini zvirokwazvo ndinokurudzira tsika yechiGerman.

Tracking
    Mutori wechikamu

Mwari akuropafadzei varume. Wanga uchibatsira zvikuru. Ehe, mumaguta makuru akanaka, pane ese makosi uye sarudzo.Mumaguta madiki, kana uine rombo rakawanda, unofanirwa kuenda. Ndakafamba nemuitiro uyu nemukadzi wangu uye kwaive rwendo rwakaoma zvikuru. Tenda Mwari, dambudziko rebvunzo rapera uye zvasvika pamavhiza maitiro.  :( :( :( :( :(
    Mwari ngavatibatsire nokutibatsira mutongo wedu.

Ro
    Mutori wechikamu

haklisiniz…üstelik sinava girmek icin kapida beklerken Ankara da  benim moralimi okadar bozdular ki hepsi kursa gitmis,biz kursa gittigimiz halde zor ögrendik nasil güvendin kendine diye…ama Allah cok büyük :) 

insallah vizenizi de en kisa zamanda alirsiniz :)

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 15 kusvika 1 (15 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.