Bremen

MAKANYANYA KUALMANCAX FORUMS. UNOGONA KUWANA RUZVO ROSE RWAUNOFARIRA PAMUSORO PEJERUMANI NEMUTAURO WEJERUMANI MUMAFORAMU EDU.
    chatterbox
    Mutori wechikamu

Mhoro! Happy Eid al-Adha, shamwari. Ndinoda rubatsiro kubva kushamwari dzine ruzivo.Ndiri kutsvaga kambani yezvekufambisa kubva kuBremen kuenda kuTurkey, asi handisi kuiwana.Pane kambani yezvekufambisa muBremen kana pedyo? Ndingafara kana shamwari dzinoziva kuti ndingariwana sei dzikandibatsira.

EL-Turco
    Mutori wechikamu

var kapanmadiyysa gefco!!! ayrica internette bir ara olmadi en yakin türk kahvesine git.oda olmazsa buraya bi daha yaz ben birini bulurum brmende…

kuremara83
    Mutori wechikamu

Kune zvakare mutakuri muWuppertal. Anokubatsira. Kana uchida..

chatterbox
    Mutori wechikamu

Ndatenda zvikuru EL-TURCO uye akaremara83, nhamba yefoni yandinogona kukufonera. Aihwa. aripo here? Ndinofanira kupedza basa rekufambisa panosvika February. Ndatenda zvakare nerubatsiro rwenyu.

kuremara83
    Mutori wechikamu

0202 429 78 24

chatterbox
    Mutori wechikamu

cok tesekkürler…

kuremara83
    Mutori wechikamu

Waitei, wafona here?

chatterbox
    Mutori wechikamu

handisati ndafona. Ndichafona svondo rapera raNdira.Hatisati tanyatsoronga basa redu pano, saka mukadzi wangu aisada kuti ndifone izvozvi. asi foni. Ndakanyora number dzake. Kutenda kwazvo :)

chatterbox
    Mutori wechikamu

slm arkadaslar … hala bir nakliye firmasi bulamadim:( yardimlarinizi bekliyorum.

hosibab kuti
    Mutori wechikamu

Rondedzero yemakambani ekufambisa epasi rese ari muBremen
    https://bremen.cylex.de/branchenbuch-bremen/L1c1-D_O1c1-BREMEN-P1c1–N1c1-UMZ%DCGE.htm

Ratidza mhinduro gumi neshanu - 9 kusvika 1 (9 yakazara)
  • Kuti upindure kuchinyorwa ichi Unofanira kupinda.