КСНУМКС конобари виза и подручја

ДОБРО ДОШЛИ НА АЛМАНЦАКС ФОРУМ. СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОЈЕ ТРАЖИТЕ О НЕМАЧКОЈ И НЕМАЧКОМ ЈЕЗИКУ МОЖЕТЕ НАЋИ НА НАШИМ ФОРУМИМА.
    Собарица
    Учесник

    Здраво пријатељи,
    Хтео сам да пишем под овим насловом са својим пријатељима који чекају и добијају визу за 2020.
    Пријавила сам се са дететом 17. септембра. Сматрали су да је плата моје жене недовољна и одбили су мене и моје дете. Моја супруга је турска држављанка и има боравишну дозволу на неодређено време. Уложили смо жалбу преко адвоката побољшањем услова и чекамо. Надамо се да ће испасти позитивно.
    Стрпљење желим свима који чекају.

    озззиј
    Учесник

    Здраво пријатељи,
    Хтео сам да пишем под овим насловом са својим пријатељима који чекају и добијају визу за 2020.
    Пријавила сам се са дететом 17. септембра. Видевши женину плату као недовољну, одбили су мене и моје дете. Моја супруга је турска држављанка и има боравишну дозволу на неодређено време. Уложили смо приговор преко адвоката побољшањем услова и чекамо. Инсха'Аллах то ће бити позитивно.
    Стрпљење желим свима који чекају.

    Управо сам ти писала приватно ☺ Да напишем и ја овде Надам се да ћеш следеће недеље добити добре вести пошто си побољшао услове, чекам 🙏🏻
    И ја чекам
    8. новембар: интервју за визу
    19. децембар: тражење докумената од супруге
    23. децембар: моја жена предаје документа
    Након што је Божић дошао између.. да видимо да још чекам 🤷🏻‍♀

    Собарица
    Учесник

    Здраво Озге,
    Хвала за вашу поруку. И ја желим исто. Надам се да ће сви који чекају добити своје визе и своје породице. Доћи ће и ваша виза, ако Бог да. Рекли су да нема снаге било касно или не.
    За мене је то тужно очекивање, немам више ентузијазма, не могу да се надам Немачкој.

    нсиисн
    Учесник

    Здраво пријатељи

    Пријавио сам се из Истанбула 15.01.2020. Чинило се да је интервју прошао добро, али сам погрешио у вези са датумима, да ли је то проблем? Заборавила сам датум венчања, рекла сам погрешно :( Моја жена и ја имамо 10 година, и да ли ће они изазвати проблеме везане за узраст? Моја супруга је немачка држављанка.

    озззиј
    Учесник

    Здраво пријатељи

    Пријавио сам се из Истанбула 15.01.2020. Чинило се да је интервју прошао добро, али сам погрешио у вези са датумима, да ли је то проблем? Заборавила сам датум венчања, рекла сам погрешно :( Моја жена и ја имамо 10 година, и да ли ће они изазвати проблеме везане за узраст? Моја супруга је немачка држављанка.

    Не знам 🤷🏻‍♀Када си побркао датуме, да ли си их касније исправио или су рекли нешто о томе да грешиш? Ако су сумњичави, мислим да могу да унакрсно испитују, колико сам прочитао одавде 🤷🏻‍♀

    озззиј
    Учесник

    Здраво, моја виза је истекла данас. ☺☺☺
    Датум предаје 8. новембар
    Добио сам визу 16. јануара
    За штампу свих који чекају просо 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    нсиисн
    Учесник

    Здраво, моја виза је истекла данас. ☺☺☺
    Датум предаје 8. новембар
    Добио сам визу 16. јануара
    За штампу свих који чекају просо 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    Нека нам је са срећом, ако Бог да, халеј :)

    озззиј
    Учесник

    Нека нам буде добро, инсха'Аллах халаии :)

    Хвала пуно ☺. Амин 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Нека Господ подари свима да се што пре сретну са својим супружницима

    ОМЕ је
    Учесник

    Здраво,

    Моја жена је отишла у Немачку са визом за тражење посла и нашла посао, ради 2,5 месеца. Такође сам обавио интервју за визу 19, канцеларија за странце још није звала моју жену.

    Моја супруга је 10. јануара 2020. позвала надлежну канцеларију за странце, али су ми рекли да још нису добили досије и да ће ме обавестити. Још увек нема вести. Мада, период када сам се пријавио поклопио се и са божићним и новогодишњим превирањима. Надам се да неће потрајати.

    : полици:

    : полици:

    Поздрав. Такође сам имао заказан састанак у конзулату у Истанбулу 2. јануара 2020. Састанак је протекао добро, моји документи су били комплетни. Моја супруга је немачка држављанка. Рекли су да ћете, када одете у канцеларију за странце у Стуттгарту да бисте сазнали о ситуацији 21. јануара, дати информацију да је спис примљен 6. јануара и сачекати. Још није обрађено. Волео бих да ми помогну искусни пријатељи. Колико дуго могу да чекам?

    Аииии врло срећан 😁😊
    Моја жена је добила писмо од Канцеларије за странце.После овог писма, виза се обично одобрава у року од 1-2 недеље... Данас је 83. дан. Радујем се добрим вестима🙏

    Здраво,
    Пријаву сам поднео из Анкаре 20. јануара, због детета. Мој супруг је такође немачки држављанин. Моја супруга живи у Стуттгарту. Да видимо шта очекујемо ..

    Хвала леовоман. Одлазак у Аусландербехорде и истраживање ситуације обично успева, колико видим од оних који су искусили овај процес и од форума. Ако идете у област у којој имигранти живе густо, а ваш супружник је турски држављанин, процес може потрајати дуже, док ако је ваш супружник немачки држављанин, процес може бити веома кратак јер се не истражују подаци о пребивалишту и плати. Надамо се да ће наше визе стићи што је пре могуће.

    озззиј
    Учесник

    Аииии врло срећан 😁😊
    Моја жена је добила писмо од Канцеларије за странце.После овог писма, виза се обично одобрава у року од 1-2 недеље... Данас је 83. дан. Радујем се добрим вестима🙏

    Аии-у је невероватно драго због тебе 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Које документе су тражили од његове жене? Овде сам погледао поступак испоруке докумената, да, не траје дуго након испоруке докумената, не треба дуго 1-2 недеље, обично је било у реду за нас ...

Приказује се 15 одговора - 1 до 15 (укупно 1,303)
  • Да бисте одговорили на ову тему, морате бити пријављени.