Офіціанти та райони віз 2020

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Покоївка
    Учасник

    Привіт друзі
    Я хотів писати під цим заголовком з друзями, які чекають і отримують візу до 2020 року.
    Я звернулася з дитиною 17 вересня. Вони визнали зарплату моєї дружини недостатньою і відмовилися від мене та моєї дитини. Моя дружина є громадянкою Туреччини і має безстроковий вид на проживання. Ми оскаржили через адвоката покращення наших умов і чекаємо. Сподіваюся, це вийде позитивно.
    Бажаю терпіння всім, хто чекає.

    ozzzyj
    Учасник

    Привіт друзі
    Я хотів писати під цим заголовком з друзями, які чекають і отримують візу до 2020 року.
    Я подала заяву зі своєю дитиною 17 вересня. Вони звільнили зарплату моєї дружини і віддали її мені та моїй дитині. Моя дружина є громадянином Туреччини та має безстроковий сеанс. Ми звернулися через адвоката, покращивши наші умови, і ми чекаємо. Інша'Алла це призведе до позитивного.
    Бажаю терпіння всім, хто чекає.

    Я щойно написав вам приватно☺️ Дозвольте мені написати це також тут. Сподіваюся, наступного тижня ви отримаєте гарні новини, оскільки ви покращили умови, я буду чекати 🙏🏻
    Я теж чекаю
    8 листопада: візове інтерв'ю
    19 грудня: Запит документів у моєї дружини
    23 грудня: моя дружина вручала документи
    Після того, як різдвяне свято вже зібралося .. подивимось, я чекаю на мене ще🤷🏻‍♀️

    Покоївка
    Учасник

    Привіт Özge,
    Дякуємо за ваше повідомлення Я теж в тому ж бажанні. Я бажаю всім, хто чекає своєї візи та родині. Ваш візан прийде з дозволу Аллаха. Вони сказали, що важко було пізно.
    На мене чекає гіркота, у мене вже немає ентузіазму, я не можу сподіватися на Німеччину, вони охололи.

    нсийсн
    Учасник

    Привіт друзі

    Я подав заявку 15.01.2020 року із Стамбула. Якщо співбесіда пройшла добре, але я помилявся з датами цієї проблеми? забула дату весілля сказала неправильно :( ми з дружиною 10 років між нами і чи створюють вони проблеми з віком? Моя дружина є громадянином Німеччини.

    ozzzyj
    Учасник

    Привіт друзі

    Я подав заявку 15.01.2020 року із Стамбула. Якщо співбесіда пройшла добре, але я помилявся з датами цієї проблеми? забула дату весілля сказала неправильно :( ми з дружиною 10 років між нами і чи створюють вони проблеми з віком? Моя дружина є громадянином Німеччини.

    Я не знаю цього 🤷🏻‍♀️ Коли ви змішували дати, чи виправляли їх пізніше чи вони говорили щось про вас неправильно? Я думаю, що вони можуть перепитати, якщо вони підозрілі, як я читав звідси bu🏻‍♀️

    ozzzyj
    Учасник

    Привіт, моя віза сьогодні відсутня. ☺️☺️☺️
    Дата подання заявки 8 листопада
    16 січня отримати мою візу
    Натисніть 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 для всіх, хто чекає на свою дружину

    нсийсн
    Учасник

    Привіт, моя віза сьогодні відсутня. ☺️☺️☺️
    Дата подання заявки 8 листопада
    16 січня отримати мою візу
    Натисніть 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 для всіх, хто чекає на свою дружину

    Хай щастить нам, дай Бог, халай :)

    ozzzyj
    Учасник

    Нехай буде добре нам, інша Аллах халай :)

    Щиро дякую ☺️. Амін 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Нехай усі зустрічаються зі своїми дружинами якомога швидше, мій лорд

    OME є
    Учасник

    Привіт,

    Моя дружина поїхала до Німеччини з візою для пошуку роботи і знайшла роботу, вона працює 2,5 місяці. Я також провів співбесіду з візою 19, мій чоловік ще не телефонував до офісу іноземців.

    Моя дружина зателефонувала до відповідного офісу іноземців 10 січня 2020 року, але вони сказали, що файл ще не надійшов до них, і вони повідомлять. Досі немає новин. Хоча період, на який я подав документи, збігся як з Різдвом, так і з Новим роком. Я сподіваюся, що це не стане більше.

    : policy:

    : policy:

    phoenix34
    Учасник

    Привіт. Я також мала зустріч у консульстві Стамбула 2 січня 2020 року. Засідання пройшло добре, мої документи були повні. Моя дружина - громадянка Німеччини. Вони сказали, що коли ви поїдете до Штутгартського офісу для іноземців, щоб з’ясувати ситуацію 21 січня, ви надасте інформацію про те, що файл надійшов 6 січня, і почекаєте. Ще не оброблено. Я хотів би, щоб мені допомогли досвідчені друзі. Як довго я можу чекати?

    Ayyyy дуже щаслива 😁😊
    Моя дружина отримала лист з Управління у справах іноземців, після якого зазвичай віза затверджується протягом 1-2 тижнів... Сьогодні 83 день. З нетерпінням чекаю гарних новин🙏

    stuttgartcocuk
    Учасник

    Привіт,
    Я подав заявку з Анкари 20 січня щодо дитини. Мій чоловік також громадянин Німеччини. Моя дружина живе в Штутгарті. Давайте подивимось, чого ми очікуємо ..

    phoenix34
    Учасник

    Дякую, Леоумен. Перехід до Ausländerbehörde та дослідження ситуації зазвичай спрацьовує, наскільки я бачу від тих, хто стикався з цим процесом, і з форумів. Якщо ви їдете до регіону, де багато іммігрантів, і ваш чоловік/дружина є громадянином Туреччини, процес може тривати довше, тоді як якщо ваш чоловік/дружина є громадянином Німеччини, процес може бути дуже коротким, оскільки інформація про місце проживання та зарплату не перевіряється. Сподіваюся, наші візи надійдуть якомога швидше.

    ozzzyj
    Учасник

    Ayyyy дуже щаслива 😁😊
    Моя дружина отримала лист з Управління у справах іноземців, після якого зазвичай віза затверджується протягом 1-2 тижнів... Сьогодні 83 день. З нетерпінням чекаю гарних новин🙏

    Ей неймовірно радий за вас 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😄😄👍🏻 Які документи вони запитували у його дружини? Я розглянув процес доставки документів сюди, так, це не затягнеться після здачі документа, це не займе 1-2 тижні, як правило, це було для нас .. Я чекаю новин ☺️

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 1,303)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.