Студентська віза в Німеччину

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    немає_іспиту
    Учасник

    Перш за все, привіт усім. Я пішов на співбесіду з візою 30.09.2010 о 07.15.
    Я підготував усі документи
    (okul kabülü, kurs kayıt belgesi …..)
    Мій мовний курс розпочнеться 25 жовтня 2010 року. Я не хочу пропускати мовний курс. Я зателефонував у консульство і не отримав жодної інформації про ситуацію. Чи було б для мене мінусом зателефонувати і отримати інформацію? Чи повинен я надіслати електронне повідомлення до консульства 19 жовтня 2010 р. Із зазначенням, що мій курс розпочнеться, і я хочу отримати візу?

    Заздалегідь дякуємо за ваші коментарі.

    немає_іспиту
    Учасник

    Одне я забув про своє додавання. Я забув надати документ про те, що двомісячні гроші були сплачені за курс із великим відволіканням. Чи добре це давати пізніше?

    кохана
    Учасник

    Чи є у вас підтвердження того, чому вам потрібен мовний курс у Німеччині? (Папір про зобов’язання з робочого місця, документ зі школи, що він вам потрібен для вашої освіти? Якщо є, чи давали ви його? Я думаю, ви не могли задати питання щодо вашої візи до 4 місяців.

    немає_іспиту
    Учасник

    Я бачив німецьку мову в школі, через 3 роки мені переклали і забрали його документ. Оскільки мого мовного курсу недостатньо, я піду, чи не було б дивним згадати про це ще раз?

    немає_іспиту
    Учасник

    Чи є кому допомогти? вгору

    кохана
    Учасник

    Я сказав, що важко отримати візу через мовний курс. Вам потрібен документ, який засвідчує, що обов’язковим є проходження мовного курсу в Німеччині. В іншому випадку відмова відмовити на підставі того, що він може вивчати німецьку мову у своїй країні, буде високою. тому що вони думають, що ваша мета не вивчити мову, а оселитися в Німеччині. Звичайно, нічого немає, бо вони відмовлять, сподіваюся, ви поїдете

    немає_іспиту
    Учасник

    Ще один мій друг поїхав туди минулого року. Вони все одно хочуть це як необхідний документ. Чи нормально надіслати мені електронне повідомлення?

    кохана
    Учасник

    Я не знаю. Вони дзвонять і питають до 4 місяців. Я не думаю, що це було б проблемою, вони не відповідають максимум.

    cciwann
    Учасник

    Важливим є документ про те, що вас прийняли до університету в Німеччині, крім цього, звичайно, документ про зарахування на курс та інший необхідний гарантійний лист, страховку тощо. Я не хотів би впадати у відчай, але мене відкинули, хоча все було гаразд. Як причину вони показали мені щось смішне, що там жив і мій батько, оскільки я пішов жити поруч з ним, а не в школу. Я отримав цю інформацію від awukatt, я був голодний у Німеччині, і якщо ви на своєму призначенні сказали, чим будете займатися після закінчення школи, якщо у вас не було певної грошової одиниці або якщо ви думали залишитися в Німеччині, кімната викликає у них мають негативний cewap.

    cciwann
    Учасник

    Крім того, немає шансів отримати інформацію про віз електронною поштою або телефоном. Наскільки я знаю, якщо ваш документ відсутній, вони його хочуть.

    немає_іспиту
    Учасник

    Нікого з моїх родичів там немає. Що робити, коли ви закінчите школу, коли ви задали питання, Туреччина також сказала çalışıcam.

    cciwann
    Учасник

    Вам краще сказати блін з них, ніхто з моїх çalışaçaklarına в Туреччині чи Німеччині не прибуде. Вони намагаються придушити економічну кризу на іноземцях, які тут мешкають, вони вкладаються в свідомість людей як свідома державна політика, все, що я скажу, - це удача, коли ви отримаєте відповідь, чи поділитесь ви тут ?

    немає_іспиту
    Учасник

    Друзі, дозвольте пояснити вам поточну ситуацію. Був друг, який отримав студентську візу, я отримав його пораду від нього і зателефонував до відділення для іноземців. Вони сказали, що процес закінчений, і ваше рішення істинне. Вони заявили, що це було. Тоді іст. Я зателефонував і розповів, що сталося, я сказав, я не очікую, що мій курс буде продовжений у початковій школі, жінка сказала, що якщо курс починається, і я сказав добре, я закрив його. Через тиждень я зателефонував 2-му, знову ж таки, жінка запитала мій номер для відстеження і сказала, що відповіді з Німеччини немає. Однак друг пішов і виступив віч-на-віч у відділенні іноземців. Ця подруга також ніколи не тряслась, я все одно не знаю, що робити. Дитина, яка отримала візу, яку я рекомендував, отримала візу за 17 днів.

    немає_іспиту
    Учасник

    Я забув написати, людина, яка отримала візу, подала заявку з Анкари.

    cciwann
    Учасник

    walla arkadasim bende aradim sordum kac sefer ama bana bilgi weremeyiz dediler. senin yaptigin gibi bende burdan yani almanyadan sordurdugumda biz haberi yolladik falan gibisinden seyler söylediler ama türkiyede her seferinde elimizde bilgi yok olsada zaten bilgi weremeyiz diyorlardi. anlayacagin bekleyeceksin onlar ne zaman yollarlarsa. ben red cevabini aldigim gün okulun ilk günüydü adamlar bir bucuk ay bekletiler okulun ilk günü red cevabi yolladilar. insallah sende olmaz

    немає_іспиту
    Учасник

    Подивимось ins. Чому вас відхилили?

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 15)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.