Студентська віза в Німеччину

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    немає_іспиту
    Учасник

    Перш за все, привіт усім. Я пішов на співбесіду з візою 30.09.2010 о 07.15.
    Я підготував усі документи
    (зарахування до школи, сертифікат про реєстрацію на курс…..)
    Мій мовний курс розпочнеться 25 жовтня 2010 року. Я не хочу пропускати мовний курс. Я зателефонував у консульство і не отримав жодної інформації про ситуацію. Чи було б для мене мінусом зателефонувати і отримати інформацію? Чи повинен я надіслати електронне повідомлення до консульства 19 жовтня 2010 р. Із зазначенням, що мій курс розпочнеться, і я хочу отримати візу?

    Заздалегідь дякуємо за ваші коментарі.

    немає_іспиту
    Учасник

    Одне я забув про своє додавання. Я забув надати документ про те, що двомісячні гроші були сплачені за курс із великим відволіканням. Чи добре це давати пізніше?

    кохана
    Учасник

    Чи є у вас підтвердження того, чому вам потрібен мовний курс у Німеччині? (Папір про зобов’язання з робочого місця, документ зі школи, що він вам потрібен для вашої освіти? Якщо є, чи давали ви його? Я думаю, ви не могли задати питання щодо вашої візи до 4 місяців.

    немає_іспиту
    Учасник

    Я бачив німецьку мову в школі, через 3 роки мені переклали і забрали його документ. Оскільки мого мовного курсу недостатньо, я піду, чи не було б дивним згадати про це ще раз?

    немає_іспиту
    Учасник

    Чи є кому допомогти? вгору

    кохана
    Учасник

    Я сказав, що важко отримати візу через мовний курс. Вам потрібен документ, який засвідчує, що обов’язковим є проходження мовного курсу в Німеччині. В іншому випадку відмова відмовити на підставі того, що він може вивчати німецьку мову у своїй країні, буде високою. тому що вони думають, що ваша мета не вивчити мову, а оселитися в Німеччині. Звичайно, нічого немає, бо вони відмовлять, сподіваюся, ви поїдете

    немає_іспиту
    Учасник

    Ще один мій друг поїхав туди минулого року. Вони все одно хочуть це як необхідний документ. Чи нормально надіслати мені електронне повідомлення?

    кохана
    Учасник

    Я не знаю. Вони дзвонять і питають до 4 місяців. Я не думаю, що це було б проблемою, вони не відповідають максимум.

    cciwann
    Учасник

    Важливим є документ про те, що вас прийняли до університету в Німеччині, крім цього, звичайно, документ про зарахування на курс та інший необхідний гарантійний лист, страховку тощо. Я не хотів би впадати у відчай, але мене відкинули, хоча все було гаразд. Як причину вони показали мені щось смішне, що там жив і мій батько, оскільки я пішов жити поруч з ним, а не в школу. Я отримав цю інформацію від awukatt, я був голодний у Німеччині, і якщо ви на своєму призначенні сказали, чим будете займатися після закінчення школи, якщо у вас не було певної грошової одиниці або якщо ви думали залишитися в Німеччині, кімната викликає у них мають негативний cewap.

    cciwann
    Учасник

    Крім того, немає шансів отримати інформацію про віз електронною поштою або телефоном. Наскільки я знаю, якщо ваш документ відсутній, вони його хочуть.

    немає_іспиту
    Учасник

    Нікого з моїх родичів там немає. Що робити, коли ви закінчите школу, коли ви задали питання, Туреччина також сказала çalışıcam.

    cciwann
    Учасник

    Вам краще сказати блін з них, ніхто з моїх çalışaçaklarına в Туреччині чи Німеччині не прибуде. Вони намагаються придушити економічну кризу на іноземцях, які тут мешкають, вони вкладаються в свідомість людей як свідома державна політика, все, що я скажу, - це удача, коли ви отримаєте відповідь, чи поділитесь ви тут ?

    немає_іспиту
    Учасник

    Друзі, дозвольте пояснити вам поточну ситуацію. Був друг, який отримав студентську візу, я отримав його пораду від нього і зателефонував до відділення для іноземців. Вони сказали, що процес закінчений, і ваше рішення істинне. Вони заявили, що це було. Тоді іст. Я зателефонував і розповів, що сталося, я сказав, я не очікую, що мій курс буде продовжений у початковій школі, жінка сказала, що якщо курс починається, і я сказав добре, я закрив його. Через тиждень я зателефонував 2-му, знову ж таки, жінка запитала мій номер для відстеження і сказала, що відповіді з Німеччини немає. Однак друг пішов і виступив віч-на-віч у відділенні іноземців. Ця подруга також ніколи не тряслась, я все одно не знаю, що робити. Дитина, яка отримала візу, яку я рекомендував, отримала візу за 17 днів.

    немає_іспиту
    Учасник

    Я забув написати, людина, яка отримала візу, подала заявку з Анкари.

    cciwann
    Учасник

    Ну, друже, я дзвонив і питав, скільки разів, але вони сказали, що не дадуть жодної інформації. Коли я запитував з Німеччини, як і ви, вони сказали, що ми надіслали новини, але в Туреччині вони завжди казали, що навіть якщо ми не маємо жодної інформації, ми все одно не дамо жодної інформації. Зрозумієш, почекаєш, коли пришлють. У той день, коли я отримав відповідь про відмову, хлопці змусили мене чекати півтора місяці і надіслали мені відповідь про відмову в перший день навчання. Сподіваюся, з вами цього не станеться

    немає_іспиту
    Учасник

    Подивимось ins. Чому вас відхилили?

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 15)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.