Au Pair Німеччина

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Тімоті
    Учасник

    Чи є кандидати, які розглядають можливість подати заявку на програму Au Pair Germany?

    Селін68
    Учасник

    Чи є кандидати, які розглядають можливість подати заявку на програму Au Pair Germany?

    Так, я думаю, але я не міг знайти агента в Туреччині. Чи є друзі, які можуть запропонувати мені агента?

    Тімоті
    Учасник

    Так, я думаю, але я не міг знайти агента в Туреччині. Чи є друзі, які можуть запропонувати мені агента?

    Привіт, я не знаю, чи заборонено посилання звідси, так що Тімоті Ау Пара Ви можете написати це в google. Ми відправляємо Au Pair до Німеччини. У нашому портфоліо є чимало німецьких сімей, які бажають турецьких хозяйств. Якщо ви думаєте, ви можете зв’язатися з нами.

    Селін68
    Учасник

    Привіт, я не знаю, чи заборонено посилання звідси, так що Тімоті Ау Пара Ви можете написати це в google. Ми відправляємо Au Pair до Німеччини. У нашому портфоліо є чимало німецьких сімей, які бажають турецьких хозяйств. Якщо ви думаєте, ви можете зв’язатися з нами.

    teşekürler

    Тімоті
    Учасник

    teşekürler

    Запрошуємо побачити Тимоті Ау Пара Пара, Німеччина

    Селін68
    Учасник

    Де я можу отримати більше інформації про Au Pair Німеччина?

    Тімоті
    Учасник

    Де я можу отримати більше інформації про Au Pair Німеччина?

    • Перебування у віковій категорії 18-26 років
      Принаймні випускники середніх шкіл (бажано випускників університету)
      Знаючи принаймні німецьку рівень А1 та документуючи це.
      (Рівень А1 є найнижчим рівнем. Ті, хто на цьому рівні, повинні знати англійську на рівні B1 на додаток до німецької А1 рівня.)
      Не маючи жодних проблем зі здоров’ям
      Маючи чисту судимість
      Маючи досвід догляду за дитиною чи дитиною та документуючи це посиланнями
      Бути включеним у програму щонайменше 6 місяців
      Маючи кваліфікацію для отримання візи
      Раніше не бути Au Pair у Німеччині
    • [/ Список]
      Більш вичерпна інформація в Google Тімоті Au Pair Німеччина Ви можете написати та отримати доступ до нього на нашому сайті.

    Тімоті
    Учасник

    Де я можу отримати більше інформації про Au Pair Німеччина?

    Я також хотів би повідомити Au Pairs про те, що надає німецька сім'я.
    Приватний номер (за умови, що він не менше 8 квадратних метрів)
    3 прийоми їжі
    Щомісячні хв. 260 євро
    50 євро на місяць для курсу німецької мови
    Якщо курс німецької мови не знаходиться в межах пішої або велосипедної відстані, витрати на громадський транспорт покриваються сім’єю.
    Страхування від нещасних випадків та медичного страхування
    2 дні оплачуваної відпустки на місяць
    1 повний вихідний тиждень

    Для отримання детальної інформації, зв'яжіться з нами Тімоті Au Pair Німеччина Ви також можете шукати та переходити на Google.

    Тімоті
    Учасник

    Де я можу отримати більше інформації про Au Pair Німеччина?

    Скільки місяців щонайменше ви можете залишитися в Німеччині як хозяйка?
    Взагалі сім'ї хочуть мінімум 6 місяців. Віддається перевага 12 місяців.
    Сім'ї, які хочуть 3 місяці, рідко можуть виходити в літні місяці.
    Google на нас Тімоті Au Pair Німеччина Ви можете дістатися, ввівши.

    Тімоті
    Учасник

    Де я можу отримати більше інформації про Au Pair Німеччина?

    Чи є німецьке інтерв'ю про Au Pair Germany Visa?
    Повної та чіткої відповіді на це питання немає. Це залежить від розсуду візового офіцера. Якщо у вас є сертифікат домашнього рівня A1 від Goethe Institute (сертифікати вищого рівня завжди вигідніші). Є велика ймовірність, що співбесіда буде турецькою. Ті, хто не має сертифіката про знання німецької мови, співбесіду проходять суворо німецькою мовою. Тімоті Au Pair Німеччина Ми допомагаємо вам з візою. Ви можете зв’язатися з нами за нашою контактною інформацією на нашому веб-сайті або заповнивши Анкету на нашому веб-сайті.

    Тімоті
    Учасник

    Так, я думаю, але я не міг знайти агента в Туреччині. Чи є друзі, які можуть запропонувати мені агента?

    Для сім’ї з 3 дітьми (10, 8 та 5 років) у Мюнхені ми шукаємо Au Pair з принаймні A2020 німецькою на період 12 місяців, починаючи з квітня 1 р. Робоча година - 30 годин на тиждень. 5 днів на тиждень. Опис роботи: Приведення дітей до школи та допомога матері у легких домашніх справах. Робота по дому не потрібна, оскільки 1 прибиральник приходить на тиждень. Було б добре, якби він мав ліцензію, але це не потрібно. Транспорт дуже простий, як і в Мюнхені. Зацікавлені кандидати Тімоті Au Pair Німеччина вони можуть заповнити анкету.

    безсердечний
    Учасник

    Я мав би назвати це сучасною рабською працею. У мене був друг на курсах німецької мови, і він пішов тим же шляхом, я клянуся, що він це зробив. Не палайте себе на любові до Європи. Мета - заробити на вас гроші. Наприклад, я працював на фабриці. Нас було 7 чоловік з чоловіком, який працював субпідрядником. Наші. Погодинна оплата на людину становила 34 євро, але нам заплатили 13 євро за підвищення. Хоча ми хотіли менше заробляти, він казав і т.д. Європейці люблять іноземців, тому що вони дешево їх наймають і заробляють на них великі гроші. Зараз така сама ситуація в Туреччині.Роботодавці дуже люблять сирійців тому що не дають страховку і наймають дешево.Будьте обережні з такими речами і якщо збираєтеся приїхати в Європу, то одружуйтеся.Найкраще,що робити мати документи та посвідку на проживання. Іншими словами, не питайте, що я зробив потім, лише маленька порада від мене...

    zeynepxnumx
    Учасник

    Я мав би назвати це сучасною рабською працею. У мене був друг на курсах німецької мови, і він пішов тим же шляхом. Клянуся Богом, він це зробив. Не палайте на любові до Європи. Мета — заробити гроші ви. Наприклад, я працював на фабриці. Нас було 7 чоловік з чоловіком, який працював субпідрядником. Наші. Погодинна оплата на людину становила 34 євро, але нам заплатили 13 євро за підвищення. Хоча ми хотіли менше заробляти, він казав і т.д. Європейці люблять іноземців, тому що вони дешево їх наймають і заробляють на них великі гроші. Зараз така сама ситуація в Туреччині.Роботодавці дуже люблять сирійців тому що не дають страховку і наймають дешево.Будьте обережні з такими речами і якщо збираєтеся приїхати в Європу, то одружуйтеся.Найкраще,що робити мати документи та посвідку на проживання. Іншими словами, не питайте, що я зробив потім, лише маленька порада від мене...

    Я не згоден з вами. Я думаю, нам не доведеться виходити заміж за вивчення мови. :))) Тим, хто хоче стати Au Pair, не цікаво вивчати мову чи залишатися працювати в Німеччині. Отже, це не любов до Європи, як ви кажете. На жаль, у нас немає фінансових можливостей відвідувати мовну школу. Скільки коштує оренда кімнати в Німеччині? Я проводив дослідження в мовній школі. Це коштує 200 євро на тиждень, а якщо додати харчування та транспорт, то більше 250 євро. Це 1000 євро на місяць. Отже, якщо додати кишенькові гроші, які ми отримуємо від родини, наш заробіток, працюючи в якості au pair, перевищує 1350 євро. Я вважаю, що 30 годин - це розумна кількість робочих годин. Враховуючи заробітну плату, отриману в Туреччині. Це як заробити 30-8000 TL для того, хто доглядає за дитиною 9000 годин. :)) Я зробив рахунок, щоб можна було ходити до мовної школи на 12 місяців, щорічні витрати на проживання + витрати на проживання додають до цього 12.000 12 євро, а 20.000-місячна мовна школа додає 130.000 XNUMX євро. XNUMX XNUMX TL :))) Тому, звичайно, для цього достатньо енергії. Але для тих, кого недостатньо, парність Au може бути для мене рятівницею. Я думаю, що це робота, яку потрібно виконати на тимчасовий період, я думаю. Отримати студентську візу також дуже важко. Необхідно документувати, що можна зустріти такі високі цифри. До роботи не допускаються студенти. Тож віза для мовної школи призначена лише для багатих :(((Я чув, що отримати австралійську візу дуже просто. Не потрібно декларувати будь-які фінансові активи. Цілком можливо займатися в сім’ї. У мовних школах завжди однаковий шаблон). :)) Покращіть свою турецьку і витратьте 130.000 XNUMX TL. Звичайно, це моя ідея. У мене немає іншого вибору, окрім пари Au. 

    безсердечний
    Учасник

    Якою б красивою ти не був ти, халал, нічим не відрізняючись від рабства, я бачив його живого свідка. Очистіть будинок, подивіться на дітей тощо, а потім вони прийшли вивчити, з якої мови вони походять :) Більшість тих, хто якось приходить, залишаються просто мовою. Це 100 зі 10, які приходять вчитися. У будь-якому випадку, неважливо, сперечатися не потрібно, нехай покоївка нянькою привозить німців дешево, не проблема 😊

    zeynepxnumx
    Учасник

    Якою б красивою ти не був ти, халал, нічим не відрізняючись від рабства, я бачив його живого свідка. Очистіть будинок, подивіться на дітей тощо, а потім вони прийшли вивчити, з якої мови вони походять :) Більшість тих, хто якось приходить, залишаються просто мовою. Це 100 зі 10, які приходять вчитися. У будь-якому випадку, неважливо, сперечатися не потрібно, нехай покоївка нянькою привозить німців дешево, не проблема 😊

    Тоді я входить до тих 10%, які ви згадали. :))) Ми все одно не сперечаємось. Ми просто пишемо свої ідеї. Інші друзі, які читають форум, читають коментарі людей з іншими думками. Більшість тих, хто приходить, залишається, звичайно, це залежить від людей, які приходять. Якщо вони прагнуть зробити хорошу кар’єру в Туреччині, вони не захочуть залишатися там нелегально та працювати під прилавком. Якщо вони вивчать свою мову і матимуть хорошу академічну кар’єру, вони повернуться. Тоді, звісно, ​​вони зможуть знайти роботу за кордоном із набагато кращими можливостями та легально отримати дозвіл на роботу. Програма Au Pairing не нова. Це робиться 40-50 років. Як ти кажеш, якби це було як рабство, то десь би застрягло. Ніхто не хотів бути au pair. Крім того, якщо ви дослідите не лише Туреччину, а й Данію, яка має дуже високий рівень доходу та економічний рівень; У цій програмі також беруть участь дівчата з таких країн, як Фінляндія, Швеція та Норвегія. Іншими словами, якби все було так погано, ніхто з країн з таким високим рівнем доходу не брав би участі в цій програмі. Але в одному ви можете мати рацію. Деякі образливі сім’ї погано ставляться до au pair і використовують їх як прислугу. У цьому випадку, якщо ви пішли з хорошим агентством, воно захищає ваші права і змінює вашу сім'ю. Але якщо ви поїхали до сім’ї, яку знайшли в Інтернеті, і сім’я не підписала договір з жодним агентством, вони можуть поводитися з вами, як хочуть. Усі права Au Pair гарантуються договорами. Сім'ї, які цього не дотримуються, виключаються з програми. Звичайно, як я вже сказав, якщо сім’я найме допоміжну службу через агентство. Оскільки я довго досліджував, я думаю, що добре розумію цю тему. Я проти того, щоб люди, які мають проблеми, прямо очорнювали програму. Слід обговорити його плюси і мінуси. Хтось може лягти, хтось ні. Крім того, немає правила, згідно з яким будь-хто може працювати як au pair. Не можна сказати, що це легка робота. Ви, мабуть, не дуже любите німців :)) Ви писали, що німці повинні привозити покоївок за дешеві гроші. Але я знову не приєднаюся до вас. Не тільки німці. британський ; Американці, французи, голландці, навіть китайці (не сьогодні, звичайно, ха-ха-ха-ха) наймають домо-пар. Це всесвітня програма.

    Тімоті
    Учасник

    Кандидати, які розглядають можливість участі у програмі Au Pair Germany, можуть подати заявку до Інституту Гете на отримання рівня А1. В даний час вони дають іспитовий день для Стамбула не раніше як у травні. Буде корисно скласти свої плани відповідно до цієї дати. Щоб отримати більш детальну інформацію про програму, ви можете зв’язатися з нами як Timoti Au Pair Germany.

Показано 15 відповіді - від 1 до 15 (всього 16)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.