Водійське посвідчення та випробування

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    Feneristt
    Учасник

    Привіт друзі, у мене є питання буде, я зловив радар, який три тижні тому на шосе, лист прийшов до мене, так що я пішов з 3 куб дороги 100, мені було цікаво, що один рік моя індичка там були мої водійські права, приходять в германии я змінився, або ж у мене probeseit, тому що це вже моя ліцензія Я хочу дізнатися, чи не звільнений я, буду дуже радий, якщо ви зможете дати інформацію з цього приводу.

    fuk_xnumx
    Учасник

    у вас немає пробзезеїту, не хвилюйтесь, ви дасте ліцензію, але 1 місяць

    yenicerixnumx
    Учасник

    Привіт друзі, у мене є питання буде, я зловив радар, який три тижні тому на шосе, лист прийшов до мене, так що я пішов з 3 куб дороги 100, мені було цікаво, що один рік моя індичка там були мої водійські права, приходять в германии я змінився, або ж у мене probeseit, тому що це вже моя ліцензія Я хочу дізнатися, чи не звільнений я, буду дуже радий, якщо ви зможете дати інформацію з цього приводу.

    Пробезеїту немає. Згідно з каталогом, innerortsdaysan має 200 євро штрафу, 2 бали та 1 місяць водійських прав.
    außerorts daysan 160 євро штраф 2 бали 1 місяць посвідчення водія.

Показано 2 відповіді - від 1 до 2 (всього 2)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.