Що може бути причиною відмови у візі?

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    melo1903melo
    Учасник

    Незважаючи на те, що мій наречений наречений передавав усі документи, надіслані йому до відділення іноземців повної пошти, він заявив, що файл був завершений і відправлений назад до Ізміру через 15 днів, а остаточне рішення було в консульстві Німеччини в Ізмірі, але згідно з тим, що сказав мій наречений, ситуація була негативною, якщо вона була подана як негативна відмова. Я можу надати інформацію про це. Голодувати зараз, як правило, неможливо. Зараз ми думаємо, в чому причина? Мій наречений живе з батьками, і якщо його батько хворий на рак, він сплачує оренду будинку. До речі, моя наречена не є громадянином Німеччини

    fuk_xnumx
    Учасник

    який громадянин квітня

    melo1903melo
    Учасник

    Якщо ви науковець, я хотів би сказати, що я зустрів свого нареченого в Македонії, коли навчався в університеті, він спочатку був македонським народом і багато років живе в Німеччині, між нами є дев'ятирічна різниця, ми добре побували в консульстві, батько мого нареченого був хворий на рак, тому ми хотіли там весілля, і я подав заяву 9 березня. Я був у Німеччині до 16 днів до 20 місяців. Я був зайнятий своїм перебуванням. Я ондада, перш ніж я знову HamburgTr зайняв мене своїм типом індички в моєму боці, виявив, що вони знайшли, як, я думаю, підозрюю, зрозуміли, що не вчора мій айріеттен з вантажними СМС з номіналом згадав про доставку мого шляху до дорогого, але не доходив до більшої руки Я вмираю від цікавості вірити відмови Цікаво, чи відмовили вони, з якої причини ..

    Slm,
    Яке ваше натхнення, скільки ваш дохід?

    Оберфранкен
    Учасник

    Привіт,

    Якщо у вашої дружини немає доходу, щоб забезпечити власну ніч, настає відмова. (Вони хочуть в середньому близько 1400 чистого доходу.)
    Якщо ваш подружжя залишається з батьками, у нього немає власного доходу, і якщо його сім’я забезпечує ніч від Арбейцамта, відмова приходить знову.

    Крім того, якщо квадратний метр будинку, який буде проживати, вважається недостатнім, знову ж таки, на жаль, настає відмова.

    Насправді, німецький чи турецький громадянин, незалежно від того, де я зупинюсь у досить важливій з двох точок Туреччини та як забезпечити собі засоби для існування?
    Ви можете покращити ці умови та спробувати ще раз.

Показано 4 відповіді - від 1 до 4 (всього 4)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.