Заперечення проти відмови у візі ..

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.

    Привіт, друзі

    Я звернувся до консульства Німеччини через IData для 5-денної поїздки. Я студент, і моєю метою було відвідувати 4-денний семінар. На наступний день після моєї заяви мені було надіслано паспорт та 3 документи щодо відмови у візі.

    Причина в тому; '' Протягом усього передбаченого періоду подорожі або для повернення до країни проживання або виїзду,
    або достатні фінансові засоби для транзиту до третьої країни, які гарантовано будуть прийняті.
    доказ володіння не було подано або законно
    Ви не можете дістатися дороги ''.

    Мені було байдуже, що на моєму рахунку та на рахунку мого батька в той момент було трохи грошей, оскільки мій спонсор покривав усі мої витрати. Зараз я заперечу і покажу правовстановлюючий документ, ліцензію понад 5000 лір. Скільки днів і як закінчуються заперечення? Буду радий, якщо знайдуться друзі, які мають знання.

    tugce_doerj є
    Учасник

    Напишіть і надішліть своє клопотання про заперечення, сподіваюся, вони незабаром його оброблять. Дуже важко сказати, як довго вони будуть відповідати.

Показано 1 відповідь (загалом 1)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.