піти як випускник університету .. кілька питань ..

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА ФОРУМИ ALMANCAX. НА НАШИХ ФОРУМАХ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ ВСЮ ПОТРІБНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЕЦЬКУ МОВУ.
    саваспойраз
    Учасник

    Привіт усім. 2 роки асоційованого ступеня управління туризму в готелі, і я продовжив і закінчив 4 роки: (випускник бізнесу). Мій родич має ресторан в Німеччині, і я хочу взятись тут менеджером ресторану чи бізнес-менеджером. Питання, яке я хочу задати, чи можу я працювати в цій галузі? Департаменти займалися науково-дослідницькою справою. Я хочу взяти з собою свою дружину та дитину, щоб виконати всі умови, 56000 56000 євро за моїм контрактом, XNUMX XNUMX євро на рік? Чи достатньо для отримання візи та блакитної картки? "Я хочу взяти дружину та дитину зі мною в дорогу. Наш банківський рахунок у мого партнера є загальним. Чи є якісь проблеми в бізнесі? Я буду радий, якщо ви просвітите мене з цього приводу. Дякую всім заздалегідь.

    саваспойраз
    Учасник

    Чи хтось може допомогти з цих питань ..

    безсердечний
    Учасник

    З привітанням, люди мало знають про ці теми, і ніхто про це не пише. Дозвольте мені розповісти про те, що я багато чув. Іншими словами, якщо ви не можете знайти працівників з безробітних людей у ​​Німеччині, якщо ви не можете знайти їх із країн ЄС, тоді ви можете привезти їх з ТР. Будь-хто може зайняти вашу позицію тут. Я не знаю вашої граматики. Ви повинні мати таку професію, ви повинні бути тим, кого не знайти ні в країнах ЄС, ні в Німеччині. Ваша зарплата буде цілком достатньою. Хоча в Німеччині багато безробітних, я думаю, це не дозволяє привозити робітників з-за кордону. Я не хотів би говорити негативно, але це моя думка

    саваспойраз
    Учасник

    Дякую за відповідь. Але згідно з цим нещодавно введеним законом про імміграцію, як ви згадували раніше, вони сказали, що його спочатку шукають з Європи. Однак цей закон був першим, хто зателефонував з Європи, оскільки умова дзвінка була знята. Я сподіваюся, що так. Для вашої відповіді. Чи є місце, де ми можемо отримати інформацію про цю тему? Я був би радий, якщо пишуть ті, хто її знає.

    безсердечний
    Учасник

    Особисто друзі, які знають, де взяти інформацію, не знають. Ви в кінцевому рахунку прихильно ставитеся до своєї сім'ї щодо вас, спочатку ви думаєте, що вам Бог допомагає вам знати стан туркієніну

    Оберфранкен
    Учасник

    мій родич має ресторан в Німеччині
    після цього речення для мене мало значить.
    Я не хочу зламати ваше захоплення, але кожен, хто зараз живе в Німеччині, заслужив би мене. На жаль, таких понять, як родичі, дядьки, дайі, тітки ще тут немає. Тим більше, що ми з Туреччини на додатковому НІ! Нехай вони будуть такими заспокоєними, як хочуть, відкиньте їх чи будьте дуже хорошими людьми. Або якщо ви не хочете, щоб так укомплектовано, в очах десяти, щоб пройти навчання в Туреччині, оламамі блукали однією бійкою Німеччини, нужденні думки в мені будуть людиною. 2 + 2 = 4.

    До цього часу я не бачив і не чув щасливих і успішних, хто приїхав до Європи, довіряючи своїм родичам. Це все історія. Працівники приїжджають до Німеччини, приїжджають туристи, одружуються, але не приходять до дверей родичів! Ніхто не прийшов до племінниці макет дошки, дорога моя, я не cikti він сів, він привіз сюди одну Туреччину. Вони роблять більшість презентацій, отримують вигоду з того, що не знаєте німецької мови та не знаєте закону, вони працюють на вас безкоштовно за гроші, які ніхто в Німеччині не буде працювати, і пропонують вам як послугу. Вам буде шкода. Люди, які переживають у мені досвід і досвід, завжди говорили те саме. Мої родичі цього не робили. Мабуть, спорідненість у Європі суть обіцянки yapiyorlarmis дійсно щойно потрапила сюди вкоріненими родинами в пошуках єдиного чоловіка, який ви приїхали з Туреччини, вже мовою, до речі, ви навіть не вітаєте таких необізнаних екіпажів після процедури навчання в Німеччині.

    поздоровлення

    безсердечний
    Учасник

    Yafes 100 de 100 katılıyorum artık görüştüğüm kimse yok arkadaş olarak yasadigik yerde tabiki hepsinden uzaklaştım almanyada. Insanları kucumsemem ama insana birsey katmaz burada doğan büyüyen cahil menfaatçi nankör kesim yeni gelenlerde uzak dursun Allah'a yakın bana uzak olsunlar…

    Срібна рибка
    Учасник

    Привіт усім. 2 роки асоційованого ступеня управління туризму в готелі, і я продовжив і закінчив 4 роки: (випускник бізнесу). Мій родич має ресторан в Німеччині, і я хочу взятись тут менеджером ресторану чи бізнес-менеджером. Питання, яке я хочу задати, чи можу я працювати в цій галузі? Департаменти займалися науково-дослідницькою справою. Я хочу взяти з собою свою дружину та дитину, щоб виконати всі умови, 56000 56000 євро за моїм контрактом, XNUMX XNUMX євро на рік? Чи достатньо для отримання візи та блакитної картки? "Я хочу взяти дружину та дитину зі мною в дорогу. Наш банківський рахунок у мого партнера є загальним. Чи є якісь проблеми в бізнесі? Я буду радий, якщо ви просвітите мене з цього приводу. Дякую всім заздалегідь.

    Дозвольте мені поділитися тим, що я знаю з цього приводу. Якщо у вас немає дуже конкретної роботи, як писали друзі до виходу цього закону про імміграцію, німецька держава надала пріоритет Німеччині та країнам ЄС.
    Згідно з новим законом про імміграцію, який вийшов у березні цього року, ця подія стала простішою. ​​Перш за все, вам потрібно перевірити еквівалентність вашого диплому на веб-сайті Anabin у Німеччині, чи відповідає ця робота в Німеччині вашому диплому? Скажімо, вам доведеться платити мінімум 700 євро на місяць на заблокованому рахунку в банку. і ви подаруєте його німецькій владі. Ваш родич надішле вам запрошення на роботу, або ви отримаєте 6-місячну візу для пошуку роботи. Звичайно, те, що німецькі органи влади для забезпечення певного рівня, ви повинні знати німецьку мову, такі як лікарі працювали в секторі C6 istiyorlar.s, доведеться погодитися на рівень B1, який можна засвоїти в Туреччині, isteyecektir.b він іде, я не отримую візу. Чоловік каже, ти будеш шукати роботу чи вивчати мову.
    Якщо ваш родич - моя особа, мій контракт працівника, ви можете подати цей документ в офіційні органи влади і залишитися там. Потомство легко, якщо у вас є синя карта, але якщо ви перебуваєте в статусі звичайного працівника, їх може зайняти деякий час.
    Я, можливо, написав ці питання відсутні, але загальна процедура працює так само, як я дотримувався.
    Я також покірно рекомендую вам, яким би сильним не був ваш родич, ви підете до іншої культури, іншої релігії, іншої мови, географії. Я думаю, що принаймні 6 місяців або 1 рік тому вирішите, чи зможете ви зробити систему, порядок як сім'я, а потім зробіть цей крок. . Завжди добре бути обережним. Це було те, що справи йшли не так, як ви хочете, щоб самостійному поверненню до Туреччини довелося їхати сім’ї взамін.

    Nesibe з
    Учасник

    Привіт, замість того, щоб консультуватися тут, якщо ваш родич хоче, щоб ви так сильно приїхали, я думаю, що вам слід звернутися до необхідних органів влади та детально поділитися з вами інформацією. Я на 100% погоджуюся з тим, що інші друзі говорять про стосунки родичів. Отже, якщо ви хочете приїхати, вам слід приїхати зі своєю власною таксі. Плюс, що потрібно для отримання візи для вашої професійної групи? Але заблокований рахунок діє для всіх професій. Рівень мови варіюється залежно від професійних груп. Плюс проживання тощо Існує багато процедур. Такі операції мають з санірімом в Туреччині також консалтингові фірми. Ви можете працювати над процесом у надійній компанії.

Показано 8 відповіді - від 1 до 8 (всього 8)
  • Щоб відповісти на цю тему, ви повинні увійти в систему.