Yazarlar İçin Üyelik Kuralları

www.almancax.com ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

DİKKAT: SİTEMİZE ÜYE OLAN KİŞİLER AŞAĞIDAKİ KURALLARI OKUMUŞ, ANLAMIŞ; BEYAN, KABUL VE TAAHHÜT ETMİŞ OLURLAR.BU NEDENLE AŞAĞIDAKİ SÖZLEŞMEYİ DİKKATLİCE OKUYUNUZ.

 1. Bu bir üyelik sözleşmesidir.Bu sözleşme bir iş akdi sözleşmesi değildir, herhangi bir şekilde mal alım satım sözleşmesi ya da hizmet sözleşmesi de değildir.Bu bir ortaklık sözleşmesi de değildir.
 2. Bu sözleşme almancax.com sitesi için geçerlidir. almancax.com ile almancax.com internet sitesine isim, soy isim, e-posta vb bilgileri girerek ve bir şifre belirleyerek siteye üye olan kişiler arasında düzenlenmiş olup siteye üye olmak isteyen kişinin gerekli bilgileri doldurarak “ÜYE OL” , “KAYDOL” ve benzeri adlar taşıyan kayıt butonunu tıklayıp sitemize üye olmasıyla birlikte bu sözleşme yürürlüğe girer.Üyeler siteye en az bir yazı ekledikleri taktirde sitemizin ziyaretçilere açık bölümlerinde “YAZAR” olarak görünmeye başlarlar.Hangi unvan ile görünürse görünsün, bu sözleşme tüm üyelerimiz için geçerlidir.
 3. Bu sözleşme siteye üye olmak isteyen kişiye henüz siteye üye olmadan evvel gösterilir ve “ÜYE OL” , “KAYDOL” gibi butonlara tıklamadan evvel okunması sağlanır.Dolayısıyla sitemize üye olan kişiler bu sözleşmeyi başından sonuna kadar okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.
 4. Sitemize üye olan kişiler sitenin imkanları ölçüsünde siteye yazı, resim ve benzeri materyalleri ekleyebilirler.Hiçbir üye siteye yazı, resim ve benzeri materyaller eklemek zorunda değildir.Bu, tamamen üyelerin isteğine bağlıdır.Dileyen üye dilediği zaman dilediği materyali siteye eklemekte serbesttir.Hiçbir üyenin siteye içerik eklemek gibi bir sorumluluğu ve zorunluluğu bulunmamaktadır.Üyeler siteye içerik ekleme konusunda tamamen serbesttirler.
 5. Sitemiz, siteye eklenen içerikler için, içeriği ekleyen üyeye gerçek hayatta kullanılan para birimi üzerinden dilediği kadar ödeme yapabilir.Üyeye ödenecek olan paranın miktarı site tarafından belirlenir ve içerikler için ödenecek olan paranın her an değişmesi mümkündür.Sitemiz hiçbir üyeye haber vermeksizin içerikler için ödenecek olan para miktarını dilediği an değiştirebilir ya da içerikler için para ödemeyi durdurabilir.
 6. Üyeler siteye içerik eklemekle söz konusu içeriğin bütün telif haklarını sitemize vermiş olurlar.Siteye eklenen içeriklerin tüm yasal hakları sitemize ait olmuş olur ve sitemiz eklenen içeriği dilediği her türlü amaç için kullanabilir.
 7. Üyeler siteye ekledikleri içeriğin özgün olduğunu, kendisine ait olduğunu, kendisi tarafından oluşturulmuş olduğunu ve söz konusu içeriğin her türlü hakkının kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.Söz konusu içerik siteye eklendiğinde, içeriğin her türlü hakları siteye verilmiş olur. Yazarlar tarafından eklenen içerikler sitemiz tarafından her türlü amaç için izin alınmaksızın kullanılabilir.
 8. Üyeler siteye ekledikleri içeriklerin başka yerlerden kopyala-yapıştır olmadığını, içeriğin çalıntı olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.
 9. Sitemiz, üyeler tarafından siteye eklenen içeriği yayınlayıp yayınlamamak konusunda tamamen özgürdür.Siteye eklenen her içeriğin yayınlanacağını garanti etmeyiz.
 10. Sitemiz, siteye üye olan kişinin üyeliğini dilediği an silmek, üyeyi engellemek, üyenin siteye içerik girişine mani olmak ve benzeri hususlarda tamamen özgür olup tüm bu işlemleri üyeye haber vermeden kendi başına yapma yetkilerine haizdir.Sitemize üye olan kişiler bu hususu bilirler ve kabul ederler.Üyeler, silinen kayıtlarla ilgili olarak hiçbir hak veya maddi manevi taminat talebinde bulunamazlar.
 11. Sitemiz, eklenen içeriklerin sitede yayınlanıp yayınlanmamasına tek başına karar verir.Üye, eklediği içeriğin siteden kaldırılmasını talep ederse bu konudaki inisiyatif tamamen sitemiz aittir.
 12. Sitemiz almancax.com ile üyeler arasındaki ilişki, sözleşmenin başında da belirtildiği gibi, bir iş akdi ilişkisi değildir, işçi-işveren ilişkisi değildir, mal alım satım ilişkisi değildir, maddi ya da manevi ortaklık ilişkisi değildir.Üyeler siteye içerik ekleyip eklememe konusunda tamamen serbesttirler, aynı şekilde sitemiz de siteye içerik ekleyen üyelere para, hediye ve benzeri şeyler vererek onları ödüllendirip ödüllendirmeme konusunda tamamen serbesttir.
 13. Siteye üye olan kişiler siteye vermiş oldukları bilgilerin doğru ve güncel olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler. Tarafımızca yapılan kontroller sonucunda, üyenin verdiği bilgilerde, yalan, hile gibi art niyetli yollar tespit edilirse üyenin kaydı silinir.
 14. Üyeler kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazlar.
 15. Üyeler Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve Uluslararası sözleşmelerde kabul edilmiş olan ilke ve kurallara uymak zorundadırlar.Üyeler siteye ekledikleri içeriklerde de bu hususa dikkat etmelidirler.
 16. Hizmetlerimiz, sitemiz, belirli bir zaman durdurulabilir ya da tümüyle sona erdirilebilir. Bu nedenle fificik.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 17. Bu sözleşmeye ilave maddeler ekleme veya var olan maddeleri dilediğimiz an değiştirme hakkımız saklıdır. Üyelerin servislerimizi kullanmaya devam etmeleri durumunda bu maddeleri kabul etmiş olduğu sayılır.Üyeler ayda en az bir kere bu sözleşmeyi okumayı, yeni eklenen veya değiştirilen bir madde olup olmadığını kontrol etmeyi kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 18. almancax.com, servislerini devam ettirme amacını ilke edinmiş olsa da servisleri için herhangi bir garanti sunmaz. Bu nedenle uğrayabileceğiniz maddi ve manevi zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 19. Bu anlaşma, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. İş bu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
HARİKA BİR KONU ANLATIMI İLE ALMANCA SAYILARI ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY.
TIKLAYIN, ALMANCA SAYILARI SIFIRDAN MİLYONLARA KADAR KOLAYCA ÖĞRENİN
ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
ALMANCA RENKLER RESİMLİ KONU ANLATIMIMIZ İLE RENKLERİ ÖĞRENİN VE KOLAYCA CÜMLELER KURUN.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA RENKLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?
TIKLAYIN, İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARINI ÖĞRENİN
İNTERNETSİZ ALMANCA ÖĞRENME UYGULAMASI. ALMANCA DERSLERİ HER AN YANINIZDA.
TIKLAYIN, HEMEN TELEFONUNUZA İNDİRİN