Almanca, Almanya Reutlingen-Stuttgart civarından kimler var - ALMANCAX

Reutlingen-Stuttgart civarından kimler var

• 2 Yanıt
  • 9133 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı volkan33

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
Reutlingen-Stuttgart civarından kimler var
« : Haziran 23, 2018, 07:26:46 ös »
Selam arkadaşlar 1 senedir almanyadayım.Arkadaş ortamım hepinizin bildiği malum sebeplerden ötürü pek yok.Reutlingen civarında olan arkadaşlarla tanışmak isterim.
Herkese iyi forumlar...

Çevrimdışı Slymnn

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
Ynt: Reutlingen-Stuttgart civarından kimler var
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2020, 07:18:09 ös »
Zaman geçmiş senin adına artık arkadaş çevresi yapmışsındır  umarım:) bende şuan senin yaşadığını yaşıyorum 4 ay oldu geleli tek bir muhabbet edeceğim insan yok weinstadt da yaşıyorum . Böyle bir konu açmak için girdim foruma konuyu görünce vazgeçtim 

Çevrimdışı volkan33

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
Ynt: Reutlingen-Stuttgart civarından kimler var
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2020, 12:37:18 ös »
vayy be 2,5  yıl olmuş konuyu açalı.Konu 2889 kez okunmuş/görülmüş. ve tek mesaj yok. doğru gözlem yapmışsın :) sıkma canını geçecek bu zamanlar... özelden mesaj bırakıyorum. görüşmek üzere.

Almanca Çeviri | Almanca Öğreniyorum | Almanca Sayılar | Almanca Kendini Tanıtma
Almanca Günler | Almanca Kelimeler | Almanca Şarkılar | Almanca Renkler | Forum Arşivi

DESTEKLENEN DİLLER: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu