Almanca, Almanya Almanya hayallerim. - ALMANCAX

Almanya hayallerim.

• 27 Yanıt
  • 10631 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı S1nan

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
Ynt: Almanya hayallerim.
« Yanıtla #22 : Kasım 21, 2020, 02:17:32 ÖÖ »
Hepinize verdiğiniz yanıtlardan dolayı teşekkür ederim . Evet büyükşehirde yaşıyorum evden işe işten eve gelen haftasonlari bile çok çok yarim saat dışarı çıkıp hava alan birisiyim yani vur patlasın çal oynasın kahvaltılar etkinlikler gezmeler tozmazlar yapan bir aile yapimiz yok . Ailem ile evde birlikte vakit geçiren birisiyim kısaca. Tüm bu söylediklerinizi olacakları bilerek ve anlayarak oraya gelmeyi göze aldım. Elimden geldiğince almanca öğrenemeye çalışıyorum ilk etapta zorlanacağımızı biliyorum ama hiçkimse b1 - b2 seviyesinde almancayla gitmedi sonuçta bir şekilde öğrenilicek  . Birde şöyle birşey var ilk başta işimi ayarlayıp bi işe girip 3-5 ay çalışıp ailemi ondan sonra yanıma alacağım.  Yani körü körüne gitmek zaten hiç mantıklı değil . Dediğim gibi bu göç konusunu kafaya koydum herşeyi göze aldım Allah başka bi dert vermezse bu yaz geleceğim inşAllah. Tekrar teşekkür ederim tavsiyeleriniz için .

Çevrimdışı KaLpSiz

• almancax Fanatiker
  • Seviye 10
« Yanıtla #23 : Kasım 22, 2020, 12:43:47 ÖÖ »
Volkan33 teşekkürler kardeşim benim hakkımdaki güzel düşüncelerin için.

Çevrimdışı S1nan

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #24 : Aralık 01, 2020, 01:43:22 ÖÖ »
Bugün pasaportumu aldım. 6 aylık 90 gün kalışlı vize vermişler. Önümüzdeki hafta bulgaristana gidip d vize için gerekli evrakları toparlayıp almaya gideceğim . Hedefe yaklaşıyoruz adım adım :)

Çevrimdışı KaLpSiz

• almancax Fanatiker
  • Seviye 10
« Yanıtla #25 : Aralık 02, 2020, 02:42:08 ÖÖ »
Öncelikle hayırlı olsun geldikten sonraki tecrübelerini 6 ay sonra buraya yazarsan sevinirim yeni gelecek arkadaşlarda faydalansin..Bende takipte kalicam.. Allah yardımcın olsun..

Çevrimdışı S1nan

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #26 : Aralık 02, 2020, 02:50:21 ÖÖ »
Tabiki yazarım.  İyi dilekleriniz için teşekkür ederim . Şuan için bulgaristan d vizesi 3-4 ay sonrasına randevu veriyormuş.  1 ay felan da oturum izni sürse tahmini haziran temmuz gibi gözüküyor bizim geçiş süreci. Bu corona illeti de belki o zamana kadar azalır inşAllah

Çevrimdışı volkan33

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #27 : Aralık 24, 2020, 10:56:49 ÖS »
Volkan33 teşekkürler kardeşim benim hakkımdaki güzel düşüncelerin için.

Rica ederim kardeşim, iyi forumlar..

Almanca Çeviri | Almanca Öğreniyorum | Almanca Sayılar | Almanca Kendini Tanıtma
Almanca Günler | Almanca Kelimeler | Almanca Şarkılar | Almanca Renkler | Forum Arşivi

DESTEKLENEN DİLLER: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu