Almanca, Almanya 2020 vize bekleyenler ve alanlar - ALMANCAX

2020 vize bekleyenler ve alanlar

• 1303 Yanıt
  • 115379 Gösterim

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dilek_648

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
Ynt: 2020 vize bekleyenler ve alanlar
« Yanıtla #1034 : Eylül 26, 2020, 01:46:17 ÖÖ »
Zaten bir kere çağırıyor lar o çağırdıklarında zaten olumsuz yetersiz bişey varsa yabancılar bürosu eşine söylüyor maaşla ilgili yetersiz olunca söylüyorlar demekki eşin yeterli şekilde kazanç göstermemiş olacak ki kabul edilmemiş zannedersem

demek ki her yabancılar dairesi söylemiyor bunu benim nişanlım da 1700 alıyordu ama onu çağırıp maaş yetersiz son ayı tekrar getirin denmiş oda mini jop gösterdi 450 daha ondan sonra onay verildi ama hala bekliyrouz

Çevrimdışı Mustafayal

• Voll Mitglied 1
  • Seviye 0
« Yanıtla #1035 : Eylül 26, 2020, 08:15:43 ÖÖ »

demek ki her yabancılar dairesi söylemiyor bunu benim nişanlım da 1700 alıyordu ama onu çağırıp maaş yetersiz son ayı tekrar getirin denmiş oda mini jop gösterdi 450 daha ondan sonra onay verildi ama hala bekliyrouz

Ev kirası ne kadar ödüyor her şey içinde ? Kazançlara bakıyorlar

Çevrimdışı dilek_648

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1036 : Eylül 26, 2020, 11:35:17 ÖS »

Ev kirası ne kadar ödüyor her şey içinde ? Kazançlara bakıyorlar

Ev kiramız sıcak 590 Euro

Çevrimdışı Mustafayal

• Voll Mitglied 1
  • Seviye 0
« Yanıtla #1037 : Eylül 26, 2020, 11:56:38 ÖS »

Ev kiramız sıcak 590 Euro

Bu ilginç eşiniz 1700 Euro net maaş alıyor ve Kira her şey içinde 590 Euro
Nasıl oluyoda 1700 Euro maaş yetersiz deniliyor onu anlamadım kira çıktıktan sonra 1110 Euro kalıyo yada eşiniz geliri brüt 1700 Euro Netto %-30 1300 Euro mu net kazanç?

Çevrimdışı dilek_648

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1038 : Eylül 27, 2020, 12:38:07 ÖÖ »

Bu ilginç eşiniz 1700 Euro net maaş alıyor ve Kira her şey içinde 590 Euro
Nasıl oluyoda 1700 Euro maaş yetersiz deniliyor onu anlamadım kira çıktıktan sonra 1110 Euro kalıyo yada eşiniz geliri brüt 1700 Euro Netto %-30 1300 Euro mu net kazanç?

Hayır net 1700 ün altına düşmedi

Çevrimdışı Mustafayal

• Voll Mitglied 1
  • Seviye 0
« Yanıtla #1039 : Eylül 27, 2020, 12:41:55 ÖÖ »
Hayır net 1700 ün altına düşmedi

Bence yeterli olması lazım neye göre hesapla ma yapılmış onu anlayamadım
Eşiniz nerde çalışıyor? Siz hangi eyelattesiniz 1600 Euro ok veriliyor siz neye Göre yetersiz demişler?

Çevrimdışı dilek_648

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1040 : Eylül 27, 2020, 12:52:13 ÖÖ »
Bence yeterli olması lazım neye göre hesapla ma yapılmış onu anlayamadım
Eşiniz nerde çalışıyor? Siz hangi eyelattesiniz 1600 Euro ok veriliyor siz neye Göre yetersiz demişler?

Essen bizde yeterli biliyorduk o yüzden ek yada kefil göstermedik ama evrakları teslim ettikten 2 hafta sonra maaş yetersiz son 1 ayı tekrar getirin demişler onu da mini jop ile 450 daha gösterdik yani bize red gelmeden maaş yetersiz yükseltin denildi onaylandığı halde de hala bekliyoruz

Çevrimdışı Mustafayal

• Voll Mitglied 1
  • Seviye 0
« Yanıtla #1041 : Eylül 27, 2020, 07:26:24 ÖÖ »
Essen bizde yeterli biliyorduk o yüzden ek yada kefil göstermedik ama evrakları teslim ettikten 2 hafta sonra maaş yetersiz son 1 ayı tekrar getirin demişler onu da mini jop ile 450 daha gösterdik yani bize red gelmeden maaş yetersiz yükseltin denildi onaylandığı halde de hala bekliyoruz

Eşiniz ne iş yapıyor ?

Çevrimdışı melo1903melo

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #1042 : Eylül 27, 2020, 01:46:36 ÖS »
Arkadaşlar bu hesaplamanın neye göre yapılıdıgı eyaletlere göre degişiklik gösteriyor ben şubat ayında nişanlı olarak başvurdum evliligimi almanyada yapmak üzere yapmış oldugum vize nilanlımın 2200 euro net maaşına ragmen red edildi ve kesinlikle haber verilmedi akabinde avukat aracılgı ilie itiraz ettik 3 ayda itirazım sonuçlandı malesef itirazımızada red verdiler anlacagınız maaş konusunda avukatın pek fazla bir etkisi olmuyor ben geçen hafta evligimi türkiyede gerçekleştirdim şimdi evli olarak başvuracagım ve büyük ihtimal istenen maaş otomatik olarak eşimin vergi sistemi degiseceginden daha aşagı olacak diye umuyorum itiraz edecek arkadaşlara sesleniyorum boşuna avukata para vermeyin çünkü bir şey çıkmıyor

Çevrimdışı Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1043 : Eylül 27, 2020, 02:49:46 ÖS »
Arkadaşlar bu hesaplamanın neye göre yapılıdıgı eyaletlere göre degişiklik gösteriyor ben şubat ayında nişanlı olarak başvurdum evliligimi almanyada yapmak üzere yapmış oldugum vize nilanlımın 2200 euro net maaşına ragmen red edildi ve kesinlikle haber verilmedi akabinde avukat aracılgı ilie itiraz ettik 3 ayda itirazım sonuçlandı malesef itirazımızada red verdiler anlacagınız maaş konusunda avukatın pek fazla bir etkisi olmuyor ben geçen hafta evligimi türkiyede gerçekleştirdim şimdi evli olarak başvuracagım ve büyük ihtimal istenen maaş otomatik olarak eşimin vergi sistemi degiseceginden daha aşagı olacak diye umuyorum itiraz edecek arkadaşlara sesleniyorum boşuna avukata para vermeyin çünkü bir şey çıkmıyor
size mesaj attım bana dönebilirmisiniz bir kaç soru soracağım

Çevrimdışı Murat45

• Neuling
  • *
  • Seviye 0
« Yanıtla #1044 : Eylül 27, 2020, 04:49:46 ÖS »
Arkadaşlar acil cevaba ihtiyacım var.pasaportu ups Kargı mu getiriyor sonuç belli olunca ?ve ben bulundugun şehirdeki ups şubesinden teslim alabiliyor muyum.şu an belli bir adresim yok bu yüzden şubeden teslim oluyor mu ?

Almanca Çeviri | Almanca Öğreniyorum | Almanca Sayılar | Almanca Kendini Tanıtma
Almanca Günler | Almanca Kelimeler | Almanca Şarkılar | Almanca Renkler | Forum Arşivi

DESTEKLENEN DİLLER: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu