Almanca, Almanya 2020 vize bekleyenler ve alanlar - ALMANCAX

2020 vize bekleyenler ve alanlar

• 1303 Yanıt
  • 115387 Gösterim

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Reina86

• Neuling
  • *
  • Seviye 0
Ynt: 2020 vize bekleyenler ve alanlar
« Yanıtla #1232 : Aralık 02, 2020, 09:18:23 ÖÖ »
Merhabalar ben 14 kasimda randevu icin basvurdum hala randevu alamadim :(

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1233 : Aralık 02, 2020, 07:20:54 ÖS »
Merhabalar ben 14 kasimda randevu icin basvurdum hala randevu alamadim :(
maalesef işlemler yavaş sürüyor az sabır 😊

Çevrimdışı bertt

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #1234 : Aralık 03, 2020, 01:21:38 ÖS »
Kimsede yeni bir gelişme yeni bir haber yok sanırım 🤦
Ben 9kasımda izmir konsolosluğa evraklarımı teslim ettim az önce esime yabancılar dairesinden mail gitmiş (köln)
Baya birseyler istemişler. 3aylık hesap ekstresi 6aylik maaş bordrosu ek işin sözleşmesi pasaport oturma izni kira sözleşmesi vs. gibi hadi hepsini anladık ama hesap ekstresi neden istenmis olabilir acaba?

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1235 : Aralık 03, 2020, 01:32:29 ÖS »
Ben 9kasımda izmir konsolosluğa evraklarımı teslim ettim az önce esime yabancılar dairesinden mail gitmiş (köln)
Baya birseyler istemişler. 3aylık hesap ekstresi 6aylik maaş bordrosu ek işin sözleşmesi pasaport oturma izni kira sözleşmesi vs. gibi hadi hepsini anladık ama hesap ekstresi neden istenmis olabilir acaba?
eşimizin süresiz oturma izin var mı? Artı çalıştığı iş yeri sürekli çalıştığı bir yer m bundan dolayı istiyorlar genelde

Çevrimdışı bertt

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #1236 : Aralık 03, 2020, 01:39:34 ÖS »
eşimizin süresiz oturma izin var mı? Artı çalıştığı iş yeri sürekli çalıştığı bir yer m bundan dolayı istiyorlar genelde
Evet süresiz oturma izni var ek is ve normal iside sürekli. Hatta köln doğumlu Türk vatandaşı ama. 1cocugumuz var Türkiye dogumlu acaba cocuk olduğu için mi istediler ki ne zor bu beklemek

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1237 : Aralık 03, 2020, 01:57:25 ÖS »
Evet süresiz oturma izni var ek is ve normal iside sürekli. Hatta köln doğumlu Türk vatandaşı ama. 1cocugumuz var Türkiye dogumlu acaba cocuk olduğu için mi istediler ki ne zor bu beklemek
çocuk ile alakası olduğunu zannetmiyorum ama maaşı hesaplarken 3 kişi varmışsınız gibi hesaplayacaklar ve sanırım herşeyiniz tam sıkıntı olmaz inşAllah tez zamanda kavuşursunuz ailenize 🙏

Çevrimdışı bertt

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #1238 : Aralık 03, 2020, 02:03:44 ÖS »
çocuk ile alakası olduğunu zannetmiyorum ama maaşı hesaplarken 3 kişi varmışsınız gibi hesaplayacaklar ve sanırım herşeyiniz tam sıkıntı olmaz inşAllah tez zamanda kavuşursunuz ailenize 🙏
İnşAllah hepimiz sorunsuz sıkıntısız kavuşalım artık eşlerimize🙏

Çevrimdışı Reina86

• Neuling
  • *
  • Seviye 0
« Yanıtla #1239 : Aralık 03, 2020, 03:22:16 ÖS »
maalesef işlemler yavaş sürüyor az sabır 😊

Siz de mi beklemedesiniz ?
Izmir haftada 2 gün calisiyormus antalyada yasadigim icin orasi ilgilenecek

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1240 : Aralık 03, 2020, 04:46:34 ÖS »
Siz de mi beklemedesiniz ?
Izmir haftada 2 gün calisiyormus antalyada yasadigim icin orasi ilgilenecek
yok ben maaş yetersizliğinden Red yedim maalesef itirazımızı yaptık bekliyoruz

Çevrimdışı ahmetkaragözcüler

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1241 : Aralık 04, 2020, 11:22:00 ÖÖ »
Arkadaşlar, 28.09.2020 tarihinde ankara'dan başvurum onaylanıp elime ulaşmıştır. gitme hazırlıklarına başladık. Çocuk üzerinden başvuru yapmıştık berline gideceğim. rabbim sizide eşlerinize veya çocuklarınıza en kısa zaman içerisinde kavuştursun.

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1242 : Aralık 04, 2020, 12:18:28 ÖS »
Arkadaşlar, 28.09.2020 tarihinde ankara'dan başvurum onaylanıp elime ulaşmıştır. gitme hazırlıklarına başladık. Çocuk üzerinden başvuru yapmıştık berline gideceğim. rabbim sizide eşlerinize veya çocuklarınıza en kısa zaman içerisinde kavuştursun.
yolun açık olsun kardeşim darısı bekleyen bizlerin başına inşAllah 🙏

Almanca Çeviri | Almanca Öğreniyorum | Almanca Sayılar | Almanca Kendini Tanıtma
Almanca Günler | Almanca Kelimeler | Almanca Şarkılar | Almanca Renkler | Forum Arşivi

DESTEKLENEN DİLLER: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu