Almanca, Almanya 2020 vize bekleyenler ve alanlar - ALMANCAX

2020 vize bekleyenler ve alanlar

• 1303 Yanıt
  • 120405 Gösterim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı leowoman

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
Ynt: 2020 vize bekleyenler ve alanlar
« Yanıtla #1298 : Ocak 11, 2021, 09:51:28 ös »
ben daha ne kadar bekleyeceğim diye merak ediyorum hepiniz gittiniz ben daha burada sanırım senin yerini aldım ben gerçekten geleceğim mutlaka onunda farkındayım sana başarılar bu koronada umarım bu yaz hepten biter ve hayat normale döner çok sıktı artık her konuda etkiliyor bu gidiş ile B1 i ben burada yapacağım gibi gözüküyor 😁😂 arada gelip selam vermen bile ekstra bir pozitiftik oluyor benim için selamlar olsun sanada sen işini en iyi ve hakkıyla yapan az insanlardansın kanatların yok ama sen kafana koyarsan ucarsın sana güvenim sonsuz 🤗🙏☺️
Sen de geleceksin buraya merak etme 😉 yüzdün yüzdün sürecinin sonuna geldin. birazcık daha dişini sıktın
mı postacıyı kapıda göreceksin 🙃🧑‍✈️.
Ben sana hep diyorum oradayken almancanı geliştirmeye bak diye. Buraya gelince orada Almancaya ne kadar yatırım yaptıysan o kadar ekmeğini yiyorsun. B1 seviyelerine gelebildiysen Entegrasyon kursunda diğer katılımcılar emeklerken sen koşuyor duruma olursun🏃🏻.Sonrası zaten çok hızlı oluyor. Mesela ben şu an altyazısız çok rahat film izleyebiliyor ve filmin %80 ini anlayabiliyorum.Demem o ki oradaki vize bekleme süreci almancanın gelişimi için bulunmaz fırsat.
Kış bitmeden gel de soğuk hava gör biraz. Bugün İzmir 22 dereceymiş. Millet ceketsiz dolanıyormuş ortalıklarda. Biz burada lahana misali kat kat giyiniyoruz. Ahhh ahhh ! Kısacası İzmirin havasını ve tabi ki midyeleri burnumda tütüyor. Gülerken gözleri gülen insanları görmeyi özledim❤
Umarım bir an önce şu korona biter de herkes hasret kaldığı şeylere kavuşur🙏

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1299 : Ocak 11, 2021, 11:31:52 ös »
Sen de geleceksin buraya merak etme 😉 yüzdün yüzdün sürecinin sonuna geldin. birazcık daha dişini sıktın
mı postacıyı kapıda göreceksin 🙃🧑‍✈️.
Ben sana hep diyorum oradayken almancanı geliştirmeye bak diye. Buraya gelince orada Almancaya ne kadar yatırım yaptıysan o kadar ekmeğini yiyorsun. B1 seviyelerine gelebildiysen Entegrasyon kursunda diğer katılımcılar emeklerken sen koşuyor duruma olursun🏃🏻.Sonrası zaten çok hızlı oluyor. Mesela ben şu an altyazısız çok rahat film izleyebiliyor ve filmin %80 ini anlayabiliyorum.Demem o ki oradaki vize bekleme süreci almancanın gelişimi için bulunmaz fırsat.
Kış bitmeden gel de soğuk hava gör biraz. Bugün İzmir 22 dereceymiş. Millet ceketsiz dolanıyormuş ortalıklarda. Biz burada lahana misali kat kat giyiniyoruz. Ahhh ahhh ! Kısacası İzmirin havasını ve tabi ki midyeleri burnumda tütüyor. Gülerken gözleri gülen insanları görmeyi özledim❤
Umarım bir an önce şu korona biter de herkes hasret kaldığı şeylere kavuşur🙏
kışı bitirmeden gelip kışı yaşamak canı gönülden istiyorum Almancamı elimden geldikçe daha çok ilerletmeye çalışıyorum orada benim için yapılacaklar listesinde 1. Sırada  bu arada belirtmek isterim istanbulda çok güneşli haftalardır herkes dışarlarda bugün güneş tepedeydi yine pozitiflik yaydı içimize bekle buraya gelip tatil yapacağın güneşe doyacağın günleri kötü günler geride kaldı gelecek güzel günlerle dolu

Çevrimdışı Monte Kristo Kontu

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1300 : Ocak 13, 2021, 05:41:43 öö »
Almanyaya bugün geldim arkadaşlar, ne havaalanı  polisi ne gümrük memuru hiçbirşey sormadı, pasaportu ve covid testini  verdim mührü bastı. bu sene almanya oldukça soğuk geçen yıllara göre. Hertaraf bomboş corono yüzünden kimse yok, otobanlar bile boş, havaalanları boş kimseler yok. Ama Fabrikalar var gücüyle çalışıyor, çok zengin ve güçlü bir ülke almanya. Adamlar dört dörtlük bir uygarlık kurmuşlar

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1301 : Ocak 16, 2021, 02:06:58 ös »
Sorum olacak bu kurzarbeiten ile ilgili cevap verebilecek kimseler var mı

Çevrimdışı Monte Kristo Kontu

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1302 : Ocak 17, 2021, 06:07:46 ös »
1 hafta olacak nerdeyse almanyaya geleli, gözlemlediğim konuştuğum insanlarla anladığım şu : burdaki tüm Türkler Türkiye sevdalısı ama hiçbiri Türkiyeye gitmek istemiyor, sadece Türkiyeden kimsenin gelmesini istemiyorlar. Biraz önce bir dangalak ile tartıştım, adamın altında Audi Q8 var, 500bin euroluk evde oturuyor. Halende diyor senin yerinde olsam 1 dakika beklemem geri Türkiyeye dönerim, çalışan Türkiyedede alır bu arabayı evi diyor.  Dedim hadi gel dönelim beraber

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #1303 : Ocak 18, 2021, 07:11:50 öö »
1 hafta olacak nerdeyse almanyaya geleli, gözlemlediğim konuştuğum insanlarla anladığım şu : burdaki tüm Türkler Türkiye sevdalısı ama hiçbiri Türkiyeye gitmek istemiyor, sadece Türkiyeden kimsenin gelmesini istemiyorlar. Biraz önce bir dangalak ile tartıştım, adamın altında Audi Q8 var, 500bin euroluk evde oturuyor. Halende diyor senin yerinde olsam 1 dakika beklemem geri Türkiyeye dönerim, çalışan Türkiyedede alır bu arabayı evi diyor.  Dedim hadi gel dönelim beraber
bro gayet normal oradakilerin hepsi öyle konuşuyor sıkma canını 🤦😁

Almanca Çeviri | Almanca Öğreniyorum | Almanca Sayılar | Almanca Kendini Tanıtma
Almanca Günler | Almanca Kelimeler | Almanca Şarkılar | Almanca Renkler | Forum Arşivi

DESTEKLENEN DİLLER: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu