Almanca, Almanya 2020 vize bekleyenler ve alanlar - ALMANCAX

2020 vize bekleyenler ve alanlar

• 1303 Yanıt
  • 120414 Gösterim

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MuratNadja

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
Ynt: 2020 vize bekleyenler ve alanlar
« Yanıtla #33 : Şubat 15, 2020, 09:07:24 ös »
Merhabala benimde 72 inci günüm hala beklemedeyim benim yabancılar şubesi stuttgart ludwigsburgda evraklar baya önce oraya ulaştı ama sadece mektup bekliyoruz

Çevrimdışı leowoman

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #34 : Şubat 15, 2020, 11:28:44 ös »
.

Çevrimdışı MuratNadja

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #35 : Şubat 18, 2020, 07:07:38 ös »
Bir gelişme olursa bizimle paylaşırsanız seviniriz bizde süreç nasıl işliyor bakalım

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #36 : Şubat 19, 2020, 10:50:59 ös »
İyi akşamlar herkese eşim ile aramda 18 yaş farkı var 2 senelik evliyiz Türkiye’de yaşadık daha önce sonra Almanya’ya taşınmaya karar verdik bütün evraklarımı tamamladım 25 martta İstanbul da randevum var eşim heilbronn da oturuyor calısıyor 1 senedir hiç bir sıkıntımız yok maddi manevi bu konu nasıl sorunlar cıkartır karşımıza ? Nasıl sorular sorarlar bana yardımcı olabilecek var mı ?

Çevrimdışı MuratNadja

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #37 : Şubat 19, 2020, 10:55:33 ös »
Merhabalar hayırlısı olsun umarım sorunsuz olur 18 yaş baya fark yani illaki yabancılar dairesi üstünde baya durcaktir

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #38 : Şubat 20, 2020, 09:05:13 öö »
İyi akşamlar herkese eşim ile aramda 18 yaş farkı var 2 senelik evliyiz Türkiye’de yaşadık daha önce sonra Almanya’ya taşınmaya karar verdik bütün evraklarımı tamamladım 25 martta İstanbul da randevum var eşim heilbronn da oturuyor calısıyor 1 senedir hiç bir sıkıntımız yok maddi manevi bu konu nasıl sorunlar cıkartır karşımıza ? Nasıl sorular sorarlar bana yardımcı olabilecek var mı ?
Merhabalar hayırlısı olsun umarım sorunsuz olur 18 yaş baya fark yani illaki yabancılar dairesi üstünde baya durcaktir
üstünde dursunlar 3 yıl oldu beraberiz evlilik ile Türkiye’de yaşadık sonra eşim oraya gitti inşAllah sorun cıkartmazlar insan içten içe eriyor

Çevrimdışı MuratNadja

• Junior Mitglied 1
  • **
  • Seviye 0
« Yanıtla #39 : Şubat 20, 2020, 09:52:15 öö »
İnşAllah sorunsuz gidersiniz sabırlıda olmak lazım süreç bazen uzuyor canınızı sıkmayın

Çevrimdışı Cns24

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #40 : Şubat 20, 2020, 10:15:42 öö »
Merhaba benimde eşimle aramda 13 yaş fark var ve akrabayiz. Vize görüşmesine giderken bende çok endiselendim yaş konusunu sorun yaparlar mi diye ama bana eşimle nerede tanıştığımı akraba olup olmadığımızı eşimin işini sormuslardi. Görüşmede sakin olun kısa ve net cevaplar verin paniklerseniz daha fazla soru soruyolar daha detay bilgiler istiyorlar

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #41 : Şubat 20, 2020, 11:44:56 öö »
Merhaba benimde eşimle aramda 13 yaş fark var ve akrabayiz. Vize görüşmesine giderken bende çok endiselendim yaş konusunu sorun yaparlar mi diye ama bana eşimle nerede tanıştığımı akraba olup olmadığımızı eşimin işini sormuslardi. Görüşmede sakin olun kısa ve net cevaplar verin paniklerseniz daha fazla soru soruyolar daha detay bilgiler istiyorlar
çok teşekkürler bu biraz iyi geldi bana gerçekten randevu aldım Nisan 1 saat 8 e ancak vardı şimdi heyecanla o günü bekliyorum sizin kaç gün oldu süreç nasıl geçiyor

Çevrimiçi Aya90

• Voll Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #42 : Şubat 20, 2020, 11:45:51 öö »
İnşAllah sorunsuz gidersiniz sabırlıda olmak lazım süreç bazen uzuyor canınızı sıkmayın
teşekkürler inşAllah nisan 1 randevu verdiler şimdi bekliyorum an ve an haberdar edeceğim sizi

Çevrimdışı Cns24

• Junior Mitglied 2
  • Seviye 0
« Yanıtla #43 : Şubat 20, 2020, 01:42:23 ös »
çok teşekkürler bu biraz iyi geldi bana gerçekten randevu aldım Nisan 1 saat 8 e ancak vardı şimdi heyecanla o günü bekliyorum sizin kaç gün oldu süreç nasıl geçiyor
Rica ederim  :) benim görüşmem de sabah 8 deydi bugün 75.gundeyim henüz bi haber yok bekliyorum

Almanca Çeviri | Almanca Öğreniyorum | Almanca Sayılar | Almanca Kendini Tanıtma
Almanca Günler | Almanca Kelimeler | Almanca Şarkılar | Almanca Renkler | Forum Arşivi

DESTEKLENEN DİLLER: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu