Yazar Olmak İster misiniz?

Sitemize yazar olarak katkı sağlamak ister misiniz?

Sistem Nasıl İşliyor?

1. Yazı yazarak para kazanmak son dönemin trendi olarak dikkat çeken güzel bir fırsattır.Yediden yetmişe herkes sitemize üye olarak yazmak istediği herşeyi yazabilir.Sitemize üye olduktan sonra hemen yazı yazmaya başlayabilirsiniz.

2. Sitemize yazdığınız yazıların içine resim ekleyebilir, yazınızın istediğiniz kısımlarını farklı renkte yapabilir, dilediğiniz kelimeleri koyu yazabilir, kısacası metin editörümüzde bulunan bütün biçimlendirme araçlarını kullanabilirsiniz.

3. Yazınızı yazıp bitirdiğinizde onaya sunulur.Yazınız editörlerimiz tarafından hızlıca incelenir, değiştirilmesi-düzenlenmesi gereken yerler veya imla hataları var ise tarafımızca düzeltilir ve onaylanarak sitede yayınlanmaya başlar.Yazınız onaylandığı anda yazınızın uzunluğuna, niteliğine, faydalılık düzeyine ve benzeri kriterlere göre puanlanarak yazıdan elde edeceğiniz kazanç, anında sitedeki hesabınıza yansıtılır.

4. Sitedeki hesabınızda en az 30 TL biriktiğinde sitemizin yazar panelinden para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde yapılan para çekme talepleri anında gerçekleştirilmektedir. Tatillerde yapılan para çekme talepleri tatilden sonraki ilk iş günü sabah mesai başlar başlamaz gerçekleştirilmektedir.Para transferi sadece banka hesaplarına yapılmaktadır.

5. Yazarlarımıza para gönderirken oluşan havale-eft masrafları tarafımızca karşılanmaktadır.Söz konusu masraflar yazara yansıtılmaz, tarafımızca ödenir, ödeme esnasında yazarın kazancından hiçbir şekilde kesinti yapılmaz.

6. Sistemin işleyişi bu şekilde devam eder.Yazarlarımız yazı yazdıkça kazanmaya devam ederler.

Kurallar & Şartlar

1. Sitemizde yazar olmak için deneyim gerekmez.
2. Siteye eklenen bütün yazıları onaylamak ve sitede yayınlamak adına gayret gösteririz ancak her yazının onaylanacağı ve yayınlanacağı hususunda garanti veremeyiz.Sadece onaylanan ve yayımlanan makaleler için ödeme yapılır.
3. Siteye eklenen her bir yazı en az 300 kelime ve en fazla 700 kelime olmalıdır. 300 kelimenin altındaki yazılar ve 700 kelimeden fazla olan yazılar onaylanmaz.Günümüz itibariyle herhangi bir konu hakkında bilgi verebilmek için en az 300 kelime gerektiği inancı ile bu kuralı işletmekteyiz.Ayrıca her bir makaleye en fazla 10 adet resim eklenebilmektedir.Yazılan makalelere mutlaka 710 X 380 ebatında bir ana görsel eklenmeli, yazılar paragraf paragraf yani bölüm bölüm olmalı, okuyucuyu sıkmamalı, her bir paragrafın başına mutlaka bir başlık konulmalıdır. Yazının ve paragrafların başlıkları mutlaka koyu veya büyük punto veya farklı renklerle iyice vurgulanmalıdır. Makale başlıkları tamamen büyük harfle yazılmamalıdır, makale başlığında sadece kelimelerin baş harfleri büyük yapılabilir. Makale yazarken imla kurallarına uyulmalıdır.

4. Yazarlarımız diledikleri zaman diledikleri kadar makale yazma hususunda serbesttirler.
5. Yazarlarımız diledikleri zaman üyelikten ayrılma hususunda serbesttirler.Üyelikten ayrılmak isteyen yazarın bakiyesindeki tutar eksiksiz olarak yazara ödenir.
6. Yazarlarımız diledikleri her konuda serbestçe yazı yazabilmektedirler.Ancak şiir ve hikaye kabul etmemekteyiz.Genel olarak Almanya, Almanca, Ülkeler, Alışveriş, Araç, Hayvanlar, Emlak, Elektronik, Sektörel, Sanayi, Endüstri, Hizmet, Tatil, Oyun, Haber, Dekorasyon, Diyet, Zayıflama, Film, Moda, Kadın, Sağlık, Seo, Web, Yazılım, Sosyal Medya, Spor, Sohbet, Teknoloji, Yemek Tarifi, Borsa, İnşaat, İnternet, Anne Çocuk gibi konularda bilgilendirici yazılar yazılmaktadır.
7. Yazarın ödeme talep edebilmesi için en az 30 TL bakiyeye ulaşması, yazarlık panelini kullanarak geçerli bir isim soy isim ve banka IBAN numarası bildirmesi gerekmektedir.30 TL olan alt limit zamanla yükseltilecek ancak 50 TL’nin üzerine çıkartılmayacaktır.
8. Ödeme esnasında yazardan hiçbir kesinti yapılmaz.Ödemeler kuruşu kuruşuna net olarak yapılır.
9. Yazılan ve yayınlanan makalelerin her türlü telif hakkı almancax.com’a ait olacaktır.

Ne Kadar Kazanırım?

almancax.com’u diğer sitelerden ayıran en büyük özellikleri aşağıda okuyacaksınız.

1. Onaylanan her bir makalenizin 100 kelimesi 80 kuruştan hesap edilir.Bir makale 300 kelimeden az olamayacağı için onaylanan her makalenizden en az 2,4 TL kazanacaksınız demektir.

2. Bir yazı yazdınız ve ve bu yazıyı Google Plus, Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda paylaştınız diyelim.Her bir paylaşımınız için size 0,2 TL öderiz.Sistemimiz bütün paylaşımları otomatik olarak algılar.Bir yazıyı Facebook hesabınızda paylaşırsanız, bu 1 paylaşım sayılır, bu yazıyı Facebook’ta gören bir arkadaşınız da kendi hesabında paylaşırsa bu paylaşım da otomatik olarak algılanır ve 0,2 TL daha kazanırsınız.Bu şekilde yazınız Facebook’ta kaç arkadaşınız tarafından paylaşılırsa her bir paylaşım için 0,2 TL hesabınıza yansıtılır.Yazmış olduğunuz yazıları Facebook sayfalarınızda ve Gruplarda da paylaşabilirsiniz.

3. Bir yazı yazarken, yazıya ekleyeceğiniz her bir resim için 0,2 TL daha kazanırsınız.

4. Dikkat ederseniz her bir yazının altında yorum alanı vardır.Sitemiz üzerinden yazınıza gelen her bir yorum için 0,1 TL kazanırsınız.

HARİKA BİR KONU ANLATIMI İLE ALMANCA SAYILARI ÖĞRENMEK ÇOK KOLAY.
TIKLAYIN, ALMANCA SAYILARI SIFIRDAN MİLYONLARA KADAR KOLAYCA ÖĞRENİN
ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA SAATLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
ALMANCA RENKLER RESİMLİ KONU ANLATIMIMIZ İLE RENKLERİ ÖĞRENİN VE KOLAYCA CÜMLELER KURUN.
TIKLAYIN, HEMEN ALMANCA RENKLERİ ÖĞRENMEYE BAŞLAYIN
İNTERNETTEN PARA KAZANMAK İSTER MİSİNİZ?
TIKLAYIN, İNTERNETTEN PARA KAZANMA YOLLARINI ÖĞRENİN
İNTERNETSİZ ALMANCA ÖĞRENME UYGULAMASI. ALMANCA DERSLERİ HER AN YANINIZDA.
TIKLAYIN, HEMEN TELEFONUNUZA İNDİRİN