Cep Telefonları İçin Mobil Almanca Futbol Kelime Oyunu

almanca sinavlara hazirlik dosyalari indir Cep Telefonları İçin Mobil Almanca Futbol Kelime Oyunu

Kullanıcı orta sahada bir kelime görür. Üst ve alt kalelerde bu kelimeye ait anlam seçenekleri sunulur. Eğer üst kaledeki kelime doğru cevap ise kullanıcı topu ÜST yön tuşu ile kaleye götürür. Eğer alttaki keliem doğru ise kullanıcı topu ALT yön tuşu ile kaleye götürür. Doğru yanıtlarda kullanıcı, yanlış yanıtlarda ise telefon puan kazanır.Java uygulamalarını destekleyen tüm cep telefonlarına yüklenebilir, tamamen ücretsizdir, hattınızdan kontör düşülmesi söz konusu değildir.

Bu hizmet almancax ve Java geliştiricisi Murat İnan tarafından verilmektedir.Tamamen ücretsizdir.Almanca eğitici oyunu cep telefonunuza yükleyerek dilediğiniz anda oynayabilir, yeni Almanca kelimeler öğrenebilirsiniz.
Almanca Türkçe kelimeler oyunu son derece sade ve kullanışlıdır.

Cep telefonunuzun java desteği olmasının yanında bir de dışarıdan oyun eklenebilme özelliğinin olması gerekmektedir.
Bu sayede indirdiğiniz dosyayı arşivden çıkartıp cep telefonunuzun ilgili klasörüne yüklediğinizde oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

almancax ekibi olarak başarılar dileriz.

Programı / Dosyayı İndirmek İçin Buraya Tıklayın
Not: Bu program almancax tarafından almancax lisansı ile ücretsiz olarak dağtılmaktadır.Programı indirmekle ücretsiz ve sınırsız kullanım hakkına sahip olacaksınız.Programı kullandığınız için hattınızdan kontör düşmesi ya da faturanızda bir artış asla söz konusu değildir.2 thoughts on “Cep Telefonları İçin Mobil Almanca Futbol Kelime Oyunu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir