Almanca kurs tavsiyesi, Tömer mi, Goethe mi?

Forumlar Genel Almanca ve Almanca A1 Aile Birleşimi Kursları Almanca kurs tavsiyesi, Tömer mi, Goethe mi?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    BlackEmperor
    Katılımcı

Merhaab arkadaşlar Adım Sinan ve forumunuza yeni üye oldum. Güzel paylaşımların olduğu bir site ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Soruma Gelince; şuan kurs seçme aşamasındayım ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bursada yaşıyorum aynı zamanda çalışıyorum, her 2 kurstanda bilgi aldım kisaca özetlemek gerekirse,

Tömer hafta içi her gün 2 saat 4 hafta 1 kur toplam 14 kur kur başı 290 TL
    Goethe haftada 2 gün 8 hafta 1 kur toplam 8 kur kur başı 320 TL

tömerde 14 ayda mezun olacaz goethede 16 ayda

Sizce hangisine başlamalıyım, unutmadan çok az olsada ortaokulda görmüştük almanca biraz aşınalığım vardır. şimdiden teşekkürler

ATAAN2
    Katılımcı

Bu Isin Piri Goethe Tabiki, Ama Tömer'in de Basarilarini Göz Ardi Edemeyiz,
    Benim Fikrim, Basari Tamamen Sizin Elinizde Oldugu Icin, Sartlariniz Hangisi Icin Uygunsa Onu Tercih Edin Derim Ben.
    Basarilar

BlackEmperor
    Katılımcı

Eğer Goethe enstitülerinin eğitim kalitesi şehirden şehire değişmiyorsa iş bize kalıyor doğal olarak. 'kurs arasındaki tek fark bence hafta içi birisinde hergun diğerinde haftada 2 gün devam edecek olması sizce dil öğrenmek için haftalıkder saatleri ne olmalı. ?

Gerçi ben şimdiden başladım forumdan çalışmalaya  okey:)

ATAAN2
    Katılımcı

Burda En Önemli Yük Yine Sizde, Dersleri Kesinlikle Her Gün En Bastan Üsenmeden Tekrar Etmeniz, Yabanci Dil Nankördür, Kullanmadiginiz Zaman Unutursunuz.
    Her Gün Olan Kurs, Sizi Biraz Bunaltabilir Eger Temeliniz Yoksa, Ama Egitimcilerle Görüsüp, Egitim Programlarini ve Yöntemlerini Sorarsaniz, Sizin Icin En Uygun Olani Daha Net Secebilirsiniz.

BlackEmperor
    Katılımcı

öneriler için teşekkürler  :)

ATAAN2
    Katılımcı

Basarilar Dilerim okey:)

3,14
    Katılımcı

–> Tömer'e de gittim, Goethe'ye de gittim. Goethe'yi tercih ederim. okey:)

6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.