Goetheye Instiut bagli olmiyan kurslar sahte mi?

Forumlar Genel Almanca ve Almanca A1 Aile Birleşimi Kursları Goetheye Instiut bagli olmiyan kurslar sahte mi?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    SB-8587
    Katılımcı

Esim Bursada ikamet ediyor ben Yurt disinda ve 14 subatta resmi nikahimiz kiyildi sira geldi A1 dersini almaya ,bi kurs buldu fiyat saati uygun ama goethe Institut la calismiyor yani kurs bittiginde sertifikatini aliyor istanbuldaki subelerinde kadiköylde sinava giriyor. Benim aklimi karisdiranda Baskonsoloslugu aradim bana dediki her sinava giren kisi goethe institut tarafindan tasdiklenmesi gerek. Yani goetheyle parallel calismasi gerek mis. Simdi goetheye bagli olmiyan kurslar birseye yaramiyor mu?

netalmanca
    Katılımcı

Merhaba,

Goethe Institut' e bağlı olmayan sahte diye bir şey yok, fakat Almanya' da bazı yabancılar daireleri kesinlikle Goethe Institut' ün sertifikasını istiyor ve öyle vize veriyor, buna şahit olduk. Ayrıca diğer sertifikaların geçerlilik süresi sınırlı ama Goethe' den alınan sertifikaların öyle bir sorunu yok. Bir sene bile geçse hiç sorun yaşamadan bir çok gidene şahit olduk. Selamlar.

1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.