A1 aile birleşimi sertifikası neye benzer? Buyrun bakın

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    smaili
    Katılımcı

bu A1 sertifikasi nemenen biseydir diye merak edenler olmustur.Benim gibi :)
    c3b6nhj5.jpg

c3b6nhj5.jpg

yücel
    Katılımcı

Desene sen bu isi hallettin… ;D

smaili
    Katılımcı

Desene sen bu isi hallettin… ;D

cok sükür kardesim. Darisi diger bekleyan arkadaslarima. eminimki HERKES basarir bunu…

OzLeMtim
    Katılımcı

masallah yakisikli bi sertifika:) hayirli olsun…

ayseyildiz
    Ziyaretçi

hayırlı olsun…tebrikler..

siyah_kar23
    Katılımcı

tebrikler arkadaşım Allah bizlerede nasip etsin birbirimize dua edelim…

balsu
    Katılımcı

Allahın adaletine de bu belgeyle gelsinler.Kim düşündüyse kim çıkardıysa.
    Çoluğunu cocuğunu bu belge için görmeyi engelliyenlere bu belgeyi alsam da dahi hakkımı helal
    etmiyorum.Hangi kitapta yazıyorsa da bu işten cebine para koyan kurm kuruluşta dahil
    yazıklar olsun diyorum. 115 lira bir belde ve sınav.Geçersen!! Gecemeyenler2-3-4 sokaktan süpürüolar bu parayı ya insanlar!! Bu işten cebine evine ekmek götürenler afiyet olsun..
    Düşün bakalım o lokmayı.. Düşünebildiğin yere kadar!

GÜLSEMiN
    Katılımcı

hayirli olsun kardess

last-samurai
    Katılımcı

Allahın adaletine de bu belgeyle gelsinler.Kim düşündüyse kim çıkardıysa.
    Çoluğunu cocuğunu bu belge için görmeyi engelliyenlere bu belgeyi alsam da dahi hakkımı helal
    etmiyorum.Hangi kitapta yazıyorsa da bu işten cebine para koyan kurm kuruluşta dahil
    yazıklar olsun diyorum. 115 lira bir belde ve sınav.Geçersen!! Gecemeyenler2-3-4 sokaktan süpürüolar bu parayı ya insanlar!! Bu işten cebine evine ekmek götürenler afiyet olsun..
    Düşün bakalım o lokmayı.. Düşünebildiğin yere kadar!

Hocam Ne güzel konuştun ağzına sağlık,belkide çoğumuzun dile getiremediği kelimelerdir teşekkürler..

kemal01
    Katılımcı

ALLAH AFFETMESİN VE ALLAH YEDİRMESİN HARAM PARAYI BİŞEY SÖYLEYİM BU SIRF TÜRKLERİN CEBİNDEN PARA KAZANMAK İÇİNDİR HARAMDIR VE GÜNAHTIR SINAVIN TOPLAM ÜCRETİ 150 YTL DÜŞÜNÜN GÜNDE KAÇ KİŞİ SINAVA GİRİYOR BU NASIL ADALETTİR SEVDİGİMİZİ GÖREMİYORUZ KAVUŞAMIYORUZ AMA GÜZEL ALLAHIM ÖYLE BİR YAPSINKİ BUNLARI YANİ BİZİ YİYANLERİ BURNUNDAN GETİRSİNN YAZIKLAR OLSUN BİZE BÖYLE EZİYET ÇEKTİRİYORLAR DEGERMİ AMA UNUTMASIN LAR ALLAH BİRDİR VE TEKTİR…

amed58
    Katılımcı

bu belgeyi alalı 3 ay olacak kaldırdım attım yüzüne bakmıyom şimdi işi bitti

igmg-frankfurt
    Katılımcı

c3b6nhj5.jpg

c3b6nhj5.jpg

hayirli olsun darasi benim esimin basina…

parya34
    Katılımcı

viyana universitesinin verdigi diploma daha güzel ama alabilmek icin grundstufe 1-2-3-4 mittelstufe-m1-2-3- yani toplam 8 ay filan sürüyor haftada 5 gün günde 2 saat tek kelime türkce yok.okulun dil kursu oldugu icin cok kaliteli, fiyati da 2 dönemi 1500 euro

suzanne
    Katılımcı

merhaba bende bu sinava girdim ama bizi setifika vermadiler???bize son sinavda verilecekmis b1 bitirince öyle söylüyorlar.

ozhan_c84
    Katılımcı

merhaba arkadaslar ben sıvasta ozel bır kursa gıdıyorum yakın bır zman ıcerısınde sınava gırecegım tahmınım nısan ayının 2. haftası bu gun bır sye duydum beledıye tarafından a1 kursu baslıyormus ve baska sehırden gelecek uzman gozetmenler altında sınav yapıcalakmıs beledıye tarafından verılecek sertıfıka konsoloslukta ıse yararmı acaba ben ınede sınavıma gırıcem ama o kursada gıtmeyı dusunuyorum kendımı gelıstırmek adına

kemalsivas
    Katılımcı

c3b6nhj5.jpg

c3b6nhj5.jpg

böyle bi sertifikam olsun 300 tl borcum olsun  yuppi:) alkis:) hiihi:) utanan:) funny:) :haha: kur;)

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 25)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.