A1 kurs karmaşası;20 gün 80 saatte garanti furyası…!!!

Forumlar Genel Almanca ve Almanca A1 Aile Birleşimi Kursları A1 kurs karmaşası;20 gün 80 saatte garanti furyası…!!!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Aser_85
    Katılımcı

Arkadaşlar merhaba;İnternetten a1 sınavı için araştırma yapmaya başladım.Mersin-Adana-Hatay çevrelerindeki bütün kurslara bakıyorum.Adamlar A1 için özel hazırladıklarını ve 20 günlük bir sürede sertifikayı alabilecek düzeye gelineceğini idda ediyorlar.
    A1 sertifikası alan,kurslara giden arkadaşlar…Bu kurumlar bu iddaları ile doğru söylüyor alabilirler mi ?
    Alfabeden başlayarak ortalama günde yarım saat Almanca çalışmaya başladım.Aklımdaki şu 20 günlük kurslardada sınavın tabiri caiz ise taktiğini öğrenmek.
    Lütfen konu hakkında görüşlerinizi paylaşınız.

Teşekkürler

Aser_85
    Katılımcı

Arkadaşlar konu günceldir.

Aser_85
    Katılımcı

Arkadaşlar hiç bu tarz kurslara gidenler yok mu lütfen deneyimlerinizi Paylaşınız.

Teşekkürler…

Reyya
    Katılımcı

Bu senin tamamen gayretine ve azmine  bağlı. Sen eğer istekli isen, kursunda sana katkısı olur elbette. Kurs  A1 sınavının formatını öğretecek, deneme sınavı yapacak.  sen bol bol kelime öğrenmeye devam et. Mesela küçük el defteri edin, almanca kelimeleri karşılığına Türkçesi ile yaz. Bu defteri herzaman yanında bulundur sürekli gözat. Sitede Mektup örnekleri var zaten,  oradan bilgi edin. Goethe Instıtut un sınav örnekleri var. Mutlaka incele. Bunun çok faydasını görürsün. Ben sana linkini veriyorum.  Başarılar.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

Aser_85
    Katılımcı

Merhabalar ilginiz için çok teşekkür ederim.

4 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 4 arası (toplam 4)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.