A1 SINAV MEKTUPLARI YENI

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    sevimlihexe
    Katılımcı

ARKADAşLAR ACİL YARDIMCI OLURMUSUNUZ MEKTUPLARA İHTİYACIM VAR SINAVDA CIKANLARA SON SINAVDA CIKANLARDAN BİLGİSİ OLANLAR VARMI???

sevimlihexe
    Katılımcı

ARKADAşLAR KİMSE YOKMU YARDIM EDECEK..

Reyya
    Katılımcı

sitede bir sürü A1 sınav mektup örnekleri var. A1 sınavı bölümünü bir zahmet araştırırsan bulursun. Yeni sınava girenlerin mektup örneği ile konuların  birebir aynı olması imkansız. Her sınavın soruları mektup konuları farklıdır.

Reyya
    Katılımcı

sayın sevimlihexe

ben sana yardımcı olmak için ikinci kez tekrar edeyim, A1 sınav mektuplarının örneklerini bulman için  siteyi araştırmanı istemiştim ve her yapılan A1 sınavındaki mektup konularının bir önceki sınavdaki mektup konusu ile aynı olmasının imkansızlığından bahsetmiştim  ama sen ya beni anlayamadın yada ne diyeyim ki artık sana . Sen bana özelden ! güzelim çok biliyormuşsun gibi cevap yazmışsın!  gibi dalga geçer gibi mesaj yazmışsın. O mesajı özelime değil buraya yazsaydın.Evet çok biliyorum ve bilmediğim hiçbir konuda yorum yazmamışımdır. 
    Ben bu sitede 2008 yılından beri varım ve bugüne dek elimden geldiğince bildiğim ve öğrendiğim herkonuyu paylaşmışımdır. Terbiyesizliğe gerek yok. Bana güzelim gibi saçma bir kelime ile özelden mesaj yorumu atamazsın. Bu sitede beni bilen bilir. Bilgim çerçevesinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışmışımdır. Bilmediklerimide bu sitede öğrenmişimdir. Okeyyy !!!![

sevimlihexe
    Katılımcı

:)

mürsel63
    Katılımcı

a1 2015 eylül ayında çıkan mektuplar yokmu Allah aşkına ne olur yazarsanız bizlerde paylaşırsak  sınva girecekler için baya faydalı oluır hemde yazan bol dua alır 

haribo1
    Katılımcı

İki mektup örneği paylaşıyorum arkadaşlar. Birinci mektup 08 Aralık tarihinde girdiğim sınavda çıktı, diğeride yine sınavlarda çıkan başka bir mektup örneği.

Sie fahren am nachsten Donnerstag nach Leipzig. Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht.
    Schreiben Sie an das Gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Preis Zimmer ?
    -Ankunftzeit

diğeri de

Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr essen gehen.
    Schreiben Sie ihr:
    -Warum schreiben Sie?
    -Wo. essen
    -treffen wann

Herkese kolay gelsin.

beklemeyapma
    Katılımcı

https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    youtube'da buldum bu videoyu. Ihtiyaci olanlar icin 50 den fazla örnek var.

7 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 7 arası (toplam 7)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.