Aile birsemi vize bekleme Acil yardim…..!!!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    ogyy
    Katılımcı

Arkadaslar ben subat basinda evraklarimla birlikte istanbul konsoloslugundan basvurumu yaptim. Nisan 22 de esime mektup geldi ve istedikleri evraklari goturdu daha sonra birdaha  haber verip ev sahibinden kagit istemisler ve calistigi iki is yerinden de is sozlesmelerini istemisler gecen hafta bu evraklari teslim etti ama gittiginde oradaki suratsiz bayanin bir tanesi fotokopi cekip evraklari almis ve hic birsey dememis sizce bu durum capraz sorgu habercisimi red mi ney neden boyle bisey yapip cevapsiz birakirlar insanlari herhangi bir fikri olan yada boyle bir durumla karsilasan arkadaslar var ise tecrubelerini paylasirsa sevinirim ona gore hareket etmek istiyoruz yanlis birsey yapip isleri daha da fazla uzatmak istemiyoruz simdiden tesekkurler herkese….!

erddinc
    Katılımcı

Bildiğim kadarıyla eşin arayıp sorabiliyor evrakları verdim durum nedir diye , yabancılar dairesi onay verdik diyebiliyor Ama konsolosluk bu konuda bu konuda katı bilgi vermiyor ,
    Eşin evrakları Verdiğiniz yabancılar dairesini ara derim

tugce_doerjer
    Katılımcı

esiniz arayip ogrenebilir durumunuzu ama biraz bekleyin daha 1 hafta olmus evrak teslimi islemler uzun surebiliyor, araya tatiller giriyor vs..

hemen stres yapip en kotusunu de dusunmeyin iki hafta sonra bir haber gelmezse esiniz arayip durumunuzu ögrenir.

ogyy
    Katılımcı

Tesekkur ederim verilen bilgiler icin ona gore davranacagim bende skldim cunku hasret cok zor sey kac aydir beklemekten yoruldum bende yinede bir kac hafta sonra aratayim esime tekrar tekrar tesekkur ederim herkese

3 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 3 arası (toplam 3)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.