Almanca Kursu İLM ve Goethe Enstitüsü hakkında

Forumlar Genel Almanca ve Almanca A1 Aile Birleşimi Kursları Almanca Kursu İLM ve Goethe Enstitüsü hakkında

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    guru
    Katılımcı

Merhaba arkdaşlar,

forumda aradım fakat istanbulda ki kurslarla alakalı tek bulabildiğim şey netalmanca.com'du.

istanbulda almanca a1 kursu aramaktayız eşim için. goethe enstitüsünü aradığımda kendılerinin ve istanbul lisan merkezinin sınav merkezi olduklarını söylediler. fakat internette  bir çok kurs merkezi sınav dahil olduklarını söylüyorlar. bu işte'de belli ki sahtekarlar var.

goetheyi elemek zorundayız cunku haftasonu kursları yok
    istanbul lisan merkezinden memnun kalanlar var mı?

tesekkurler

fuk_18
    Katılımcı

simdis soyle ders veren olarak dogru bir cok kurum var ama sinav yapan kurum 4 tane goethe,telch,ösd ve tesdaf dir bunlardan biri yani sen simdi netalmancada yada baska bir kursda ders gordukden sonra orda sinava girmiyorsun yada orda girenlerde varmis bu sinavi ders gordugun kurum olmuyor sinav yapan yani sinav kagitlarini hazirlayan kurum bu 4 kursdan biri cunku almanya sadece bu 4 isimden alinan diplomalari belgeleri gecerli sayiyor, esinin yapacagi zamani varsa ya kendi kendine calissin yada a1 sinavi icin ders veren yerlere gitsin ama sadece a1 genel almanca olmucak

guru
    Katılımcı

eşim ikinci haftasını bitirdi istanbul lisan merkezinde ve şuan çok memnun. yani gitmek isteyenler varsa bakırköyü tavsiye edebilirim.

netalmanca
    Katılımcı

ASİYE HANIM HAYIRLI OLSUN AMA HÂLÂ KURSLARI ARAYIP BİLGİ ALIYORSUNUZ!

guru
    Katılımcı

asiye hanım kim anlamadım? komedi ya cidden tam komedisiniz

netalmanca
    Katılımcı

:) :) :)

guru
    Katılımcı

şimdi bişey öğrendiğinizi mi sanıyorsunuz? işim gücüm yok kursa kayıt oldum ama sizinle uğraşıyorum.
    işte bu kadarsınız. gelmiş saçma sapan laflar ediyorsunuz. allahtan ismim asiye değil çünkü adımı burda kullansanız daha kotu seyler yazabilirdim!

6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.