Almanca Türkçe flasch dersler Almancaxta Ders 4

Forumlar Etkin Öğrenme ve Almanca Kelime Ezberleme Yöntemleri Almanca Türkçe flasch dersler Almancaxta Ders 4

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    hosibaba
    Katılımcı

View My Video
    Lütfen konunun altına degerlindirmenizi yapınız

alibaba
    Katılımcı

baba emegine saglik

bärlin
    Katılımcı

Das ist die Lehrerin. Bu bayan ögretmen desek iyi olurdu.Bu haricinde kelime telafüzü oldukca iyi oldugunu düsünüyorum.

Saygilar,

railion37
    Katılımcı

tesekkurler

reis42
    Katılımcı

selam arkadaşlar ben 4 martta girdim ve kazandım 81 puan aldım ilk kez girecek arkadaşlar sınav ortamı o kadar sıkıcı ve soguk degil kimse kimseye yardımcı olmuyor hocalar ilk başta ne yapmamız gerektigini anlatıyorlar (türkçe ) ondan sonra kimse kimseye bişey soramıyor konuşamıyor masanda su kimlik ve tükenmez kalemden başka bişey kesinlikle yasak ama gözünüzde büyütmeyin biraz dikkat ve bu siteye bakın faydasını görürsünüz bol şanslar ; https://www.unalozdal.com/;

hosibaba
    Katılımcı

selam arkadaşlar ben 4 martta girdim ve kazandım 81 puan aldım ilk kez girecek arkadaşlar sınav ortamı o kadar sıkıcı ve soguk degil kimse kimseye yardımcı olmuyor hocalar ilk başta ne yapmamız gerektigini anlatıyorlar (Türkçe ) ondan sonra kimse kimseye bişey soramıyor konuşamıyor masanda su kimlik ve tükenmez kalemden başka bişey kesinlikle yasak ama gözünüzde büyütmeyin biraz dikkat ve bu siteye bakın faydasını görürsünüz bol şanslar ; https://www.unalozdal.com/;

Bilgilerib icin tesekkürler kardesim fakat bu anlattiklarini dogru konu basligi altinda anlatsaydin menmun olurdum
    nereye ne yazdigimiza lütfen dikkat edelim

berlin
    Katılımcı

Emeginize saglik, biraz da günlük ihtiyaclara yönelik örnekler olursa memnun oluruz.Tesekkürler

hosibaba
    Katılımcı

Emeginize saglik, biraz da günlük ihtiyaclara yönelik örnekler olursa memnun oluruz.Tesekkürler

günlük ihtiyaclara yönelik calismalarimiz sürüyor yakinda burda sizlerle paylasacagim

asarkaya
    Ziyaretçi

teşekkürlerr

turgut66
    Katılımcı

Tesekkürler

9 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.