almanya’dan canli canli tam 300 radyo!!

Forumlar Almanca Ders ve İçerik Sunan Diğer Siteler ve Online Almanca Sözlükler almanya’dan canli canli tam 300 radyo!!

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    jentzsch
    Ziyaretçi

https://www.surfmusik.de/land/deutschland 

arkadaslar üsenmedim saydim.her eyaletten,her siveden 300 radyo kanali.  😮 tek yapmaniz gereken dinlemek istediginiz kanalin yanindaki “live“ a tiklamak. ;)

yücel
    Katılımcı

eline saglik dostum…

theobromine
    Katılımcı

nette raido ararken almancax link ini gördüm önce bir şaşkınlık son yaarım saattir gezmediğim site kalmadı bizim almancax mı canlı radio yayını yapıyor diye. sonra sayfayı acınca jentzschin yazısını okudum simdi kuladımda almanca şarkılar almancax ayrıcalığından yarrlanıyorum ehehe:D mutluyum tüm sinirimden kurtuldum.

jentzsch2
    Katılımcı

cok sevindim:))))))

ünlüfrau
    Katılımcı

bu radyolara nasıl gırıyoruz
    yardımcı olun lutfen

demlik81c
    Katılımcı

arkadaslar bu almanca bana cok karisik geliyor bana yardim edebilecek bir arkadas varmi

yücel
    Katılımcı

arkadaslar bu almanca bana cok karisik geliyor bana yardim edebilecek bir arkadas varmi

bu radyolara nasıl gırıyoruz
    yardımcı olun lutfen

Selam arkadaslar,

jentzsch´in  verdigi linke giriyorsunuz. Ve ordaki dinlemek istediginiz Radyonun sag tarafindaki LIVE yazisina Tikliyorsunuz. Ve biraz bekliyorsunuz. Bazen acilmiyor, ama genellikle aciliyorlar…

demlik81c
    Katılımcı

sayin unlufrau buldunmu radyolari

ünlüfrau
    Katılımcı

buldum tesekkurler
    yücel ama kılıtlı acılmıyor sımdı tekrar bı denıcem yenı gırdım sıteye

chronic_waka
    Katılımcı

cok tesekkurler

jentzsch2
    Katılımcı

Rica ederim.. ;)

ashley
    Katılımcı

çok güzel ya
    çok teşekkürler… :)

ibo000
    Katılımcı

teşekkürler.

Cansucuj
    Katılımcı

heheh :) coookkk qüzeLLL yaaaaaaaaaaaaaaaaa ;)
    Vielenn Dankkk!.. :)

missbeatrix88
    Katılımcı

punk rock electro sevenler için :https://fcstpaulifm.radio.de/

3,14
    Katılımcı

–> Emeğine sağlık kardeşim. Ben de listede olmasına rağman ayrı bir adres veriyorum. şu an saat 02:27, şimdi bile Almanca haberler veriliyor. Burada canı sıkılmayanlar devamlı Almanca dinleyebilir. Hörverstehen Übung'ları gibi bir şey. hr-iNFO dinlemek için tıkla.

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 17)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.