Avukat hakkında bilgi

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    milen22
    Katılımcı

Merhaba bana gecen sene araba carptı ve 3 gun hastanede kaldım kaza aninda polis ambulans Hersey resmi olarak işleme koyuldu ve avukata verdim ve 1 hafta krank almıştım fakat ev doktorum bana 1 hafta krank kagıdı harıç karşı tarafın sigortasına bir kagıt gondermesi lazımmış karşı tarafın sigortası bana acı parası icin sanırım fakat doktorum bana söylediği ben senin kaydını yapmayı unuttum tekrar gelmen lazım dedi fakat ben şuan almanyada degilim illa gelmen lazım diyor bu konuda ev doktorundan şikayetci olabilirmiyim ayrıca elimde ( avıkatta merhaba) bana verdigi 1 haftalık krank kagıdı var. Ve almanyada dava suresi ne kadar zaman aşımına ugraması icin kaç sene geçmesi lazım

fuk_18
    Katılımcı

dava suresi 1 2 senede surer zaten dava olmuyor önce avukat kagit mektup ile para koparmaya calisiyor, sen bi avukata git danis sana gerekli bilgiyi verir ona anlat durumuda almanyada olman sart

1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.