Boşuna Üzülmeyin % 100 Garanti Başarısıyla Yardımcı Oluyoruz, A1 sınavı

Forumlar Almanca A1 Sınavı, A2, B1, Almanca KPDS, KPSS ve Diğer Almanca Sınavlar İle İlgili Paylaşımlar Boşuna Üzülmeyin % 100 Garanti Başarısıyla Yardımcı Oluyoruz, A1 sınavı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    netalmanca
    Katılımcı

İstanbul'da Özel Ders kalitesiyle Her seviyede Almanca Kursu, A1 sınavına titizlikle hazırlıyoruz.
    A1 sınavını başarmamanız için hiçbir neden yok.
    %100 geçme garantisi veriyoruz.
    almancax üyelerine özel indirim fırsatı.

Tel: 0216 332 3067

saskin64
    Katılımcı

almancax da gonderıyo bızı allah razı olsun almancaxtan

Serpil çiçek
    Katılımcı

aynen katılıyorum hiç kursa gitmeden sağolsun almancax bilgileriyle girdim ve kazandım.

Nebahat Günebakan
    Katılımcı

Serpilim canımmmm…
    Netalmanca benim gittiğim kurs ve ben hocama senin sayende tanıdığım bu sayfayı önerdim.
    Ben yanlış bir kursa gittim ve başarısız oldum biliyorsun.

Eğer burdan arkadaşlara çok güvendiğim hocamı gönül rahatlığıyla tavsiye ediliyorsam ne mutlu bana..

Kesinlikle katılıyorum almancax çok iyi bir sayfa ve yardımlarından dolayı katkılarından dolayı herkesden allah razı olsun..

Fakat şunuda unutmamak lazım alt yapısı olmayan ve benim gibi kursa gitmek isteyen arkadaşlara gönül rahatlıgıyla bir kurs tavsiye edip yardımcı olabilirsem ne mutlu bana…

netalmanca
    Katılımcı

Arkadaşlar merhaba,

A1 Aile Birleşimi Kursu kesinlikle normal bir Almanca kursu değildir. Özel bir sistemle hazırlanılması gerekir. Bunun için normal bir kurs yerine mutlaka sınavı ve sistemini iyi tanıyan, bu konuda uzman, Alman Dili' ne hakim ve Alman Kültürünü yakından tanıyan kişilerle çalışmanız gerekir. Böylece sınava bir kerede ve kısa sürede emin bir şekilde hazırlanmış olursunuz.

Çoğu arkadaşında bahsettiği gibi Goethe Institut dışında bu konuda ders veren bir çok kurum ve kişi sadece ezberletme taktikleri vererek Almanca Grammatik öğretmeden sınava hazırlıyorlar. Ama ben buna kesinlikle karşıyım. Çünkü insanlarımız Almanya' ya gittiklerinde orada da Onları en az evet en az bu kadar zor ve uzun bir süreç daha bekliyor. Ve  herkesin bildiği gibi 2 kere 2 yi anlayamayan 25 kere 345 i hiç anlamaz. Benim öğrencilerim oradan arayıp Allah razı olsun hocam, aldığımız alt yapı sayesinde burada diğer kursiyerler arasında sivriliyoruz, zorlanmıyoruz diyorlar.

Ben de A1 hazırlık kursunu 2 bölümde veriyorum. 1. bölüm ünite ünite konuları işleme, öğretme, Grammatik, 2. bölüm hazırlık safhası, yani mektup yazma, form örnekleri, dinleme, okuma, konuşma bölümüne hazırlık.

Derslerde Sınav yapan yetkili kurumların tavsiye ettiği ve okuttuğu kitapların ve ayrıca öğrenmeyi kolaylaştırıcı çeşitli yardımcı ek malzemelerin yanısıra kendimin yazdığı çok ayrıntılı, anlama ve ders çalışmada zorlanan kişilerin bile bu kitapla çalışarak sınavı kazanabileceği bir kitap kullanıyoruz. Mesela bir öğrencim Bingöl ilkokul 3. sınıf terkti ve 27 yaşında idi ve zorlanmadan kazandı.

Ben eğer bütün derslere düzenli gelip, verilen bütün ödevleri yaparsanız, Allah' ın izniyle tek seferde sınavı geçmeyi garanti ediyorum. Hatta bir örnek vereyim benim öğrencilerim Schreiben(Mektup ve Form) ve Sprechen(Konuşma) bölümünden her biri 25' er puandır her bir bölümden 25 üzerinden 24.90 alırlar ve bunların hepsi sertifikalarla belgelidir.

Ayrıca sınav basit ama eğer doğru bir yere gidilmezse tek seferde kazanılmayabilir. Burada  bir sürü arkadaşımız var, anlatsınlar, sınava giren herkes birbirine, hatta hocalar bile  sorar kaçıncı girişin diye, yani 2., 3., 4., 5. defa girene bile rastlayabilirsiniz.

Son olarakta öğrencilerimin A1 Sınavı hakkında yaşadıklarını ve deneyimlerini paylaştıkları sitemize girip referansları okumanızı tavsiye ve rica edebilirim.  http://www.netalmanca.com

Başınız ağrımadan zevkle kolayca ve sağlam bir temel alarak sınavı geçmeniz için çok iyi düşünüp sağlıklı karar verin. Allah' a emanet olun hoşçakalın.

netalmanca
    Katılımcı

son Goethe Institut A1 Almanca Sınavı' nı geçenler:

Mehtap ş****          93
    Murat Ö****            85
    Ertan ş****            82
    şükrü ş****            74
    Sabri Ü***              61
    Sani K**********  60

Çok şükür herkes geçti, hiç kaybımız yok yine alkis:) dance:) yuppi:) okey:) halayy:)

Ahmet Yıldız
    Katılımcı

[img]https://[/img]Ben daha önce büyük bi kurumun sahibinden özel ders aldım. Sınava girdiğimde resmen karanlığın içinde kaldım. Gördümki hiçbişey öğrenmemişim verdiğim parayamı yanayım yoksa kaybolan zamanıma eşimden ayrı geçen zamanımamı yanayım. Sonra birçok kurs araştırdım ağzım yanmıştı bi kere. ALMANCAX'ında form sayfalarından dışardanda araştırmalarımla Elif Hocayı buldum. Daha ilk dersten sonra emin oldum ben doğru yerdeyim diye. Sınava girdiğimde bana o kadar kolay geldiki çocukca bi sınav bile dedim sınavda kendi kendime çünkü herşeyi anlıyor konuşuyor konuma gelmiştim. şuna inanın yolu hoca gösterir hoca doğru öğrenme taktiği verir sizde çalışırsınız olur. bunun için Profösör diyorum ben Elif Hocama sözlü bölümde konuşma bölümünde sınavdaki iki tane hoca aralarında almanca konuşuyolardı bizi anlamasın diye ben onların hepsini anladım hatta onlar bile şaşırdılar :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

Ahmet Yıldız
    Katılımcı

[img]https://[/img]Ben daha önce büyük bi kurumun sahibinden özel ders aldım. Sınava girdiğimde resmen karanlığın içinde kaldım. Gördümki hiçbişey öğrenmemişim verdiğim parayamı yanayım yoksa kaybolan zamanıma eşimden ayrı geçen zamanımamı yanayım. Sonra birçok kurs araştırdım ağzım yanmıştı bi kere. ALMANCAX'ında form sayfalarından dışardanda araştırmalarımla Elif Hocayı buldum. Daha ilk dersten sonra emin oldum ben doğru yerdeyim diye. Sınava girdiğimde bana o kadar kolay geldiki çocukca bi sınav bile dedim sınavda kendi kendime çünkü herşeyi anlıyor konuşuyor konuma gelmiştim. şuna inanın yolu hoca gösterir hoca doğru öğrenme taktiği verir sizde çalışırsınız olur. bunun için Profösör diyorum ben Elif Hocama sözlü bölümde konuşma bölümünde sınavdaki iki tane hoca aralarında almanca konuşuyolardı bizi anlamasın diye ben onların hepsini anladım hatta onlar bile şaşırdılar :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

hikmetkilickan
    Katılımcı

Ben de Daha önce ünlü bir kuruma giderek pişman olmuş biriydim. Bende Öğretmenim ve Elif Hanımı Almanca öğrenmek isteyen, özellikle de aile birleşimi sınavına hazırlanmayı düşünenler için özellikle tavsiye ediyorum!..
    Kendisi gerçekten çok donanımlı ve alanında uzman bir öğretmendir.Diğer Kurslar gibi hayal satmıyor, her an yanınızda yer alıyor ve gerçekten Almanca ÖĞRENİYORSUNUZ,
    Daha önce Almanca bilememe rağmen tek seferde yüksek puanla geçmemizde çok yardımcı oldu… Sadece dediklerini harfiyen yapın yeterli diyorum….
    Samimi ve Sıcak kanlı oluşu ve sürekli sizler için dua etmesi ayrıca çok büyük bir avantaj!..
    Herkese şimdiden başarılar diliyorum düşünmeden Elif GÖRGÜLÜYÜ tercih etmenizi öneririm..
    ELiF HAnıma ALMANCAX sayesinde ulaştım teşekkür ederim ALMANCAX yetkilileri CDler içinde ayrıca teşekkürler

netalmanca
    Katılımcı

‎23 Aralık 2011 Goethe Institut Sınav Sonuçları:

Efsane Tertip

Hikmet Kılıçkan 91
    Mustafa Kadı 82
    Memduh Güngör 74
    Can Doğan 81
    Gökhan Örs 82
    Buse Menteşe 86

Hepinizi canı gönülden tebrik eder, verdiğiniz emeklerden dolayı teşekkür ederim.

erman_bdr
    Katılımcı

Bende hocamdan ders alanlar arasındayım.Ve İyikide diğer kurslar yerine net almancaya gitmişim.Farkı sınavdaki o  isim yapan kursların öğrencilerinin verdikleri cevaplarla cok net görebiliyorsunuz.Adamlara dil öğretmek yerine cümle ezberi yaptırmışlar.Allah sizden razı olsun hocam Ben sınavda hocaların konuştuklarını bile anlıyordum sayenizde.Neyse Benim diyeceğim Net almancaya gözü kapalı güvenebilirsiniz.Keşke  kurs bitmemiş olsaydı :) Not : Kim yiyo lan bu mandalinaları?  yuppi:)

netalmanca
    Katılımcı

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Kadir canım benim ya, çok güldürdün yine beni. Allah senden de razı olsun, ben de seni tanıdığıma çok memnunum.

Arkadaş bahsetmemiş ama ben yazayım Goethe Institut A1 Sınav sonucu : 85
    Tekrar tebrikler.

tymnn
    Katılımcı

arkadaşlar kusura kalmayın ama abartılı atıyorsunuz. sınavda hocaların ne konuştuğunu anlayan adam eksiksiz tam puan alacak derecededir benim gözümde. çelişkiye bakın: hocaları bile anladım ama 80 aldım. ayrıca sadece ezber yaparak öğreten hocalarımızın attığı kazıkların acısı burda daha şiddetli oluyor. geçmiş zaman yok bağlaç yok. Präpositionen  yok. aldığınız paraya yazık.

guru
    Katılımcı

ama a1 kursunda geçmiş zaman ve bağlaçlar kullanılmıyor zaten o sonraki aşama.

13 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 13 arası (toplam 13)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.