Bremen

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    geveze07
    Katılımcı

merhaba! arkadaslar gecmis kurban bayraminiz  kutlu olsun. bilgisi olan arkadaslardan yardim istiyorum Bremen'den Türkiye'ye giden nakliye sirketi ariyorum fakat bulamiyorum, bremen veya yakinlarinda nakliye firmasi varmi? nasil bulabilirim bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

EL-TURCO
    Katılımcı

var kapanmadiyysa gefco!!! ayrica internette bir ara olmadi en yakin türk kahvesine git.oda olmazsa buraya bi daha yaz ben birini bulurum brmende…

engelli83
    Katılımcı

wuppertal de var nakliyeci. O sana yardımcı olur. İstersen..

geveze07
    Katılımcı

EL-TURCO ve engelli83 cok tesekkürler arayabilecegim tlf. no. varmi? subat ayina kadar nakliye isini halletmem gerekiyor. yardimlariniz icin tskler tekrar.

engelli83
    Katılımcı

0202 429 78 24

geveze07
    Katılımcı

cok tesekkürler…

engelli83
    Katılımcı

ne yaptın, aradınmı?

geveze07
    Katılımcı

henüz aramadim . ocak son haftasi aricam henüz buradaki islerimizi tam ayarlayamadik o yüzden esim suan aramami istemedi . ama tlf. numarasini yazdim . cok tskler :)

geveze07
    Katılımcı

slm arkadaslar … hala bir nakliye firmasi bulamadim:( yardimlarinizi bekliyorum.

hosibaba
    Katılımcı

Bremende bulunan uluslar arası nakliye sirketlerinin listesi
    https://bremen.cylex.de/branchenbuch-bremen/L1c1-D_O1c1-BREMEN-P1c1–N1c1-UMZ%DCGE.htm

9 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 9 arası (toplam 9)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.