Bursa Aile Birleşimi 100% başarı

Forumlar Genel Almanca ve Almanca A1 Aile Birleşimi Kursları Bursa Aile Birleşimi 100% başarı

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Serpil Öğretm/Bursa
    Katılımcı

BURSA AİLE BİRLEşİMİ
    2007’de çıkan Aile Birleşimi Yasa kapsamında Bursa’da Goethe Enstitü’nü temsil ederek Bursa’daki sınavlarının organizasyonunu yaparak sayısız tecrübe edindim.
    Bu kanun çıktığından bu güne dek sürekli kursiyer yetiştirirken, bu kursiyerlerin erişkin ve okul yıllarının çok gerilerde kaldığını fark ettim ve sosyo kültürel farklılıkların da göz önüne alındığında, bir de öğrenme deneyimleri az olan kişilere Almanca öğretmekte fark ettim ki farklı bir kitle ile karşı karşıyayız ve bu insanların ihtiyacını biz göğüslemeliyiz. Gecemi gündüzümü verdim. Zamanla tecrübe edinerek “AİLE BİRLEşİMİ” konusunda uzmanlaştım. Bu kurs katılımcılarına pedagojik yöntemlerle öğrenmeyi öğrettim, ayrıca bu kursiyerler  dil öğretimiyle birlikte öğrenme becerisini de geliştirmekteler. Bir yandan da sınav için  bir çok ek materyal hazırladım. Tüm bunların sayesinde başarı da kendiliğinden geldi. Başarım 99 – 100 %  arasında geziyor. Eğitim alarak A1, A2, B1, B2 sınav Öğretmeni sertifikamı aldım.
    Bu tecrübelerimi “Uluslararası Almanca Öğretmenler Derneği ” ‘ nin düzenlediği toplantıda bir sunumla paylaşacağım.
    Kendimi geliştirmek için bir sürü eğitime katıldım. Özelliklede “ Goethe Enstitüsü “ ‘nin eiğtimlerine. Eğitimlerimi kendi web sayfamdan izleyebilirsiniz.

dl_burak
    Katılımcı

Serpil hocam Bende Bursada ikamet ediyorum. A1 sinavina hazirlik kursu ariyorum. Benimle iletisime gecerseniz sevinirim.

1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.