Ehliyet ve probeseit

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Feneristt
    Katılımcı

Selam arkadaşlar, bir sorum olucaktı, bundan 3 hafta önce otobanda radara yakalandım , bana mektup geldi , 100 lük yolda 141 ile gitmişim diye , merak ettiğim şu benim türkiyede ehliyetim vardi bir senelik , gelip almanyada değiştirmiştim , benim probeseitım var mı yoksa önceden ehliyetim olduğu için muaf mıyım öğrenmek istiyorum , bu konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim..

fuk_18
    Katılımcı

probezeitin yok merak etme ehliyeti verceksin ama 1 ay

yeniceri57
    Katılımcı

Selam arkadaşlar, bir sorum olucaktı, bundan 3 hafta önce otobanda radara yakalandım , bana mektup geldi , 100 lük yolda 141 ile gitmişim diye , merak ettiğim şu benim türkiyede ehliyetim vardi bir senelik , gelip almanyada değiştirmiştim , benim probeseitım var mı yoksa önceden ehliyetim olduğu için muaf mıyım öğrenmek istiyorum , bu konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim..

Probezeit yok. kataloga göre innerortsdaysan 200 euro ceza 2 puan ve 1 ay ehliyet verme cezan var.
    außerorts daysan 160 euro ceza 2 puan 1 ay ehliyet verme.

2 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 2 arası (toplam 2)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.