Eşim yalan dilekçe vermiş

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    Valuecan
    Katılımcı

Malumunuz daha önce konu açmıştım. 3 yıl 4 ay aynı çatı altında yaşadığım eşimle şiddetli geçimsizlik ve huzursuzluk sonrası 1 hafta önce evi terkedip türkiyeye dönmüştüm. Eşim iki gün sonra ausländeramt’a gidip beni şikayet etmiş. Onlarda sizle olan süresini doldurmuş sizden bağımsız oturum kazanmış demişler. O da buna karşın bir atak yaparak yalan yanlış dilekçe doldurup vermiş. Güya ben bütün banka hesabını boşaltıp kaçmışım vs. vs. Şimdi cuma gününe biletim var bu sefer o şehire değil kuzenimin oturduğu şehire bilet aldım dönücem. Bu verdiği yalan yanlış bilgilerle başıma havaalanında almanyada bir iş gelir mi? Hali hazırda 2022 ye kadar oturumum var zaten.

fuk_18
    Katılımcı

polise sikayet etmis ise tabiki havalimaninda giriste alirlar seni sorgularlar

Valuecan
    Katılımcı

polise sikayet etmis ise tabiki havalimaninda giriste alirlar seni sorgularlar

Hiç biri gerçek değil  ;) kontoauszuge bakabilirler. 😉

KaLpSiz
    Katılımcı

Ya Allah aşkına şu türkiyeden evlenen eşlerin kendilerini rezil etmelerini anlayamıyorum battıkça batıyorlar :) büyük. İhtimal senin partner kartın vardır para çekebilirsin hadi diyelim. Ki yok o senin eşin parayı çekebilirsin buna engel mi var? Hiç korkmana cekinmene gerek yok o kenari kısılmış fare gibi yabancı daireden umduğunu bulamadı şimdi her çirkefliği deniyor hiç çekinme rahat ol havaalaninda da sorun çıkmaz adam öldürmedin ki :)

Valuecan
    Katılımcı

Ya Allah aşkına şu türkiyeden evlenen eşlerin kendilerini rezil etmelerini anlayamıyorum battıkça batıyorlar :) büyük. İhtimal senin partner kartın vardır para çekebilirsin hadi diyelim. Ki yok o senin eşin parayı çekebilirsin buna engel mi var? Hiç korkmana cekinmene gerek yok o kenari kısılmış fare gibi yabancı daireden umduğunu bulamadı şimdi her çirkefliği deniyor hiç çekinme rahat ol havaalaninda da sorun çıkmaz adam öldürmedin ki :)

Evet partner kartım vardı. İkimizinde maaşı o kontoya geliyordu. Yani alakası yok 😂 komple yalan ispatlayabilirim. Zaten bu fikride arkadaşları vermiş.

Zuzuduru
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar ben mail attım vize ile ilgili konsolosluğa eşimde yabancılar dairesine gitti evraklarım gitmemiş Almanyaya kasımın 25 inde görüşme yapıldığı ile ilgili bilgi gitmiş mailde 6 12 hafta icinde cıkıyor vizeniz inceleniyor diyor :) yılbaşından sonra kaldı işim

KaLpSiz
    Katılımcı

Kendisi kudurdugu için şu anda saldırıyor etrafa ama birsey yapamaz. Almanyada çok bilmiş arkadaşlar işte böyle saçma sapan akıl verir :)

6 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 6 arası (toplam 6)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.