Frankfurt ve Cevresinde is imkanı saglayabılırım

Forumlar Cafe almancax Frankfurt ve Cevresinde is imkanı saglayabılırım

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    YAMANEFE
    Katılımcı

Selam herkeze Frankfut ve Cevresinde Yeni gelen arkadaslar  is arıyan varsa bana ulasabılırler

Aranılan ozellıkler  2 firma mevcut

1 DUNLOP  . vasıflı vasıfsız  ıscı almakta  turkıyede bır meslegınız varsa ve burda tercume edebılırsenız ( meslek lısesıde olur ) dunlop dırek kendı ıscısı olarak alır( 1 yıllık vertrag verır  calısma dısıplınınız ve duruma gore  fest yapar )  .ancak bu saydıklarım yoksa kıralık fırma uzerınden alım yapıyor  A1 seviyesinde almanca sart
    SAAT ÜCRETİ :
    Dunlop uzerınden gırersenız 14 euro
    Kıralık fırma üzerınden gırersenız  10,50 euro    21 vardıya calısma sıstemı

2. frankfurt flughafen. APS FIRMA  . vasıflı vasıfsız  ıscı almakta  gereklı olan sart MİNİMUM B sınıfı ehlıyet  Turkıye ve Almanya'dan adlisıcıl kaydı ( turkıye ıcın kons. almanya ıcın rathaus  vermekte ) kosolosluk ucretsız  rathaus 20 euro talep ediyor  B1 sevıyesınde almanca sart  ( İse alımdan sonra tehlikeli madde sınavına gıreceksınız )
    SAAT ÜCRETİ
    11  euro saat ucretı  + tren bileti (toplu olarak 6 aylık 2 kere verılır 1 yıl  )  3 ayda bır gutschein  calısma durumunuza gore fest verıyor

NOT : Lutfen temızlık fırmalarında calısmayın hakkınızı yedırmeyın ..BU PAYLASIMIMDAN VE BIRILERINE YARDIM ETME KONUSUNDA KESINLIKLE BIR MADDI CIKAR SOZ KONUSU DEGILDIR .. SADECE BEWERBUNG NEREYE VERİLECEK KİMİNLE İRTİBAT KURULACAK ONLARIN BILGISINI VERIYORUM  İS ARAYAN ARKADASLAR BANA MAİL ATABILIR    almazselcuk35@gmail.com

• Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.