İstanbul da Almanca Öğrenmek ve A1 sınavını tek seferde geçmek isteyen varmı?

Forumlar Genel Almanca ve Almanca A1 Aile Birleşimi Kursları İstanbul da Almanca Öğrenmek ve A1 sınavını tek seferde geçmek isteyen varmı?

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    memduh
    Katılımcı

Merhaba arkadaşlar, ben Memduh GÜNGÖR.

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmekteyim. 2 ay önce Almancax aracılığı ile Elif Hoca ile tanıştım. çok fazla kurs ile görüşme yaptım ama hiç biri samimi gelmedi. zaten başarıları da ne kadar basit bir eğitim verdiğini açıklıyor. Uzun görüşmelerden sonra Elif Hocamdan ders almaya başladım ve 23 Aralık 2011'de A1 sınavına girdim. Dün sonuçları geldi ve 2 ay önce bir kaç kelime bile almanca bilmezken 74 puan alarak tek sınavda başardım. Elif Hocam o kadar güzel bir ders veriyo ki akılda kalıcı, ayrıca çok güzel kaynakları ve doneleri mevcut. Aynı doğrultuda ezberci bi eğitim değil tamamen öğretici bir eğitim veriyor. Benim evim ile Ders aldığım yer arası 2,5 – 3 saatlik yol ve ben her seferinde gidiş dönüş 6 saat toplu taşıma araçları ile yolculuk yaptım. VAKİT UZAYACAĞINA YOL UZASIN dedim ve kesinlikle de doğru yaptım. TEşEKKÜRLER HOCAM, TEşEKKÜRLER ALMANCAX… istanbul da kurs arayanlar boşuna dolanmayın Elif Hocam bi tane bu konuda ve tanımıyorum başka eğitimci.

GÖRSEL BELGE KANITI AşAĞIDADIR. (ilk sınavımdı ve inanın çok tedirgindim, daha önce bi eğitimimde yoktu. Elif Hocam sayesinde hem korkum gitti hem de başardım. Sadece bir hoca değil aynı zamanda ablamız oldu bizim.
    TEK ATIş TAM İSABET,,,,,

a1.jpg

mutim2
    Katılımcı

elif hoca icin saglam reklam yapiliyor :)

memduh
    Katılımcı

Reklam değil kardeş inan gerçekler yazılıyor. Ben bizzat kendisinden eğitim aldım. Hem hocam heb ablam oldu Rabbim Razı olsun dualarımı esirgemem heleki sınav günü büyük kurumlardan ders alıpta 3. kez giren bi çok insan vardı. en iyi eğitimi aldım diyenin yanında profesör kaldık nerdeyse….

mutim2
    Katılımcı

Dogrudur dostum ne mutlu sana… insallah hep kalbine göre güzel insanlar cikar karsina..

netalmanca
    Katılımcı

Merhaba,

Adım geçtiği için dayanamadım yazayım istedim. :) Benim reklamımdan ziyade bu gelen arkadaşlar almancax' dan geldikleri için bu şeklilde hem almancax' a teşekkür etmeye çalışıyorlar hem de -yaşayan herkes bilir- bu dönem hakikaten çok zor ve sıkıntılı bir dönem olduğundan ve insanlar  ancak  bir kursa yazılıp sınava girdikten sonra işin rengini anlayabildiklerinden kimse yanlışa düşmesin diye sadece birbirine yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

mutim2
    Katılımcı

Merhaba,

Adım geçtiği için dayanamadım yazayım istedim. :) Benim reklamımdan ziyade bu gelen arkadaşlar almancax' dan geldikleri için bu şeklilde hem almancax' a teşekkür etmeye çalışıyorlar hem de -yaşayan herkes bilir- bu dönem hakikaten çok zor ve sıkıntılı bir dönem olduğundan ve insanlar  ancak  bir kursa yazılıp sınava girdikten sonra işin rengini anlayabildiklerinden kimse yanlışa düşmesin diye sadece birbirine yardımcı olmaya çalışıyorlar.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

Elif Hocamizinda kim oldugunu ögrendik bu sayede , basarilar diliyorum size..

netalmanca
    Katılımcı

Danke schön.  :)  Allah razı olsun.

fotoadem52
    Katılımcı

Elif hocam iyiki bu site sayesinde size gelmişim ve tek seferde hiç almanca bilmememe rahmen geçmenin mutlulugunu yaşadım sizden ve almancaxdan allah razı olsun ne mutluki burdaki diger arkadaşlara tavsiye ettigim ve kendiminde tek seferde başardıgı kurs olan elif hocamı kesinlikle hem maddi hem manev olarak tavsiye ediyorum

sınav tarihi 01.20.2012
        sonuc:83
    adem demir saygılarla

guru
    Katılımcı

nasıl oluyorda 4 haftada kursu basarıyla tamamlıyormusuz? pardon ama internet sitenizde bile kursun nerde oldugu yazmıyor. güvenilir değilsiniz.tamamen reklam.

netalmanca
    Katılımcı

BİZİM GÜVENİLİR OLDUĞUMUZ YILLARDIR KAZANDIRDIĞIMIZ SERTİFİKALARLA, SINAVDA ALINAN YÜKSEK NOTLARLA VE SINAVDA KALAN HİÇ ÖĞRENCİMİZ BULUNMAMAKLA İSPATLANMIşTIR.

ADRESİMİZİ YAZMAMAMIZIN SEBEBİ SADECE BULUNDUĞUMUZ BÖLGEYE DEĞİL, TÜM TÜRKİYE' YE HİTAP ETMEMİZDENDİR.

BU DA SİZE İNANDIRICI GELMİYORSA şAYET, şU AN İÇİNDE BULUNDUĞUNUZ SİTENİN -ALMANCAX- YETKİLİLERİNE BİZİ SORABİLİRSİNİZ!

MuhaяяeM
    Katılımcı

nasıl oluyorda 4 haftada kursu basarıyla tamamlıyormusuz? pardon ama internet sitenizde bile kursun nerde oldugu yazmıyor. güvenilir değilsiniz.tamamen reklam.

Bugüne kadar A1 sınavını geçemeyen tek bir öğrenci bile olmadığı istatistiklerle ortadadır.

guru
    Katılımcı

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

dielosch
    Katılımcı

Muharrem Admin nasıl nerede oluyor bu kurs bilgi verebilir misiniz?

MuhaяяeM
    Katılımcı

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

Yzde yüz başarı garantisi verilmiş, başarı oranı ortadadır. Yorumlar ortadadır.
    İtibar edip etmemek size kalmıştır.

MuhaяяeM
    Katılımcı

Muharrem Admin nasıl nerede oluyor bu kurs bilgi verebilir misiniz?

Merhaba dielosch, uzun süredir yoktun, hoşgeldin foruma. :)
    İstanbul'da bulunan Almanca kursu almancax eğitmenlerinden Elif Hocamıza ait olup başarı oranı çok yüksektir. :)

guru
    Katılımcı

bu sitenin sanırım elif hanımla ilgili bir anlaşmaları mı var artık anlamadım nedir. daha cuma günü ben elif hanımla kendim görüştüm zaten. internet siteniz daha cuma günü bambaska bir haldeydi. ayrıntılı yol için neden aramam gerekiyor. ustelık elıf hanım kendisi telefonda söyledi ofisim var. goethe enstitüsünü aradım öyle biryeri de tanımıyorlar. yani arastırmadan konusmuyorum ki ben

15 yanıt görüntüleniyor - 1 ile 15 arası (toplam 20)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.