İstanbul’da A1 Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kursu

Forumlar Genel Almanca ve Almanca A1 Aile Birleşimi Kursları İstanbul’da A1 Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kursu

ALMANCAX FORUMLARINA HOŞGELDİNİZ. FORUMLARIMIZDA ALMANYA VE ALMANCA HAKKINDA ARADIĞINIZ HER TÜRLÜ BİLGİYE ULAŞABİLİRSİNİZ.
    MuhaяяeM
    Katılımcı

DEĞERLİ ÜYE VE ZİYARETÇİLERİMİZ, almancax EKİBİ OLARAK YILLARDIR ALMANCA EĞİTİMİ VE ALMANYA VİZE, PASAPORT, A1 SINAVI, AİLE BİRLEşİMİ, ALMANYA'DA EĞİTİM GİBİ KONULARDA SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.PRENSİBİMİZ HİÇBİR ZAMAN DEĞİşMEDİ, HER DAİM EN KALİTELİYİ, EN İYİYİ, EN KISA YOLDAN DOĞRU SONUCA ULAşTIRANI TERCİH ETTİK VE SİZLERİN İSTİFADESİNE SUNDUK.

DEĞERLİ ARKADAşLAR, YAPILAN ARAşTIRMA SONUÇLARINA GÖRE A1 SINAVINA GİRENLERİN % 80'İ SINAVI İLK GİRİşİNDE KAZANAMIYOR.YİNE YAPILAN ARAşTIRMA SONUÇLARINA GÖRE TÜRKİYE'DE HAKKIYLA A1 SINAVINA HAZIRLAYAN KURS SAYISI MAALESEF ÜÇ BEş TANEDEN FAZLA DEĞİL.A1 SINAVINA HAZIRLIK İÇİN KURSLARA BİNLERCE LİRA VEREN ARKADAşLARIMIZ MAALESEF ÜÇ BEş TANE KONUşMA KALIBI EZBERLETİLİP GÖNDERİLİYOR.HİÇKİMSE VERDİĞİ PARANIN KARşILIĞINI ALAMIYOR, ALMANCA ÖĞRENEMEDEN KURS BİTİYOR.A1 SINAVINI GEÇME GARANTİSİ VEREN KURSLAR BİR şEKİLDE BAHANELER ÜRETİP SİZİ MAĞDUR EDİYOR.

BU TÜR OLAYLAR TÜRKİYE'DE ÇOK FAZLA YAşANMIş OLUP FORUMLARIMIZDA DA ONLARCA ÖRNEĞİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.DEĞERLİ ARKADAşLAR TÜRKİYE'DE HAKKIYLA ALMANCA A1 SINAVINA HAZIRLAYAN KURS SAYISI GERÇEKTEN ÇOK AZ.

BU NEDENLE BİLDİĞİNİZ GÜZEL ALMANCA KURSLARINI BURADA PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

Zilan1
    Katılımcı

Merhaba Almanya icin genelde bilgiler Avusturya icin soracaktim bilgisi olan arkadaslar moderator arkadaslar cevap verirseniz sevinirim Viyana icin aile birlesimi yaptim 13 ay oldu 7 aydir da poliste dosyamiz iesimin ilk evliligini sorusturuyorlar oturym icin evlrndi suphesine duusler ilk arastirdiklarinda savcilik durdurmustu sorusturmayi Aralik ayinda tekrar baslamislar ilk esini cagirmislar sorguya iste onada beklemesimnler red verecegiz demisler aradan 3 hafta gecti herhangi bildiri gelmwdi simdo bu polis yemmi atmis boyle birset olsa red coktan gondermezlermiydi hala cevap bekliyoruz sizce red vwrirlermi bu kadar bekleyip

1 yanıt görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.